Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 109 návštěvník(ů) a 1 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Odkazy: Xombie: Dead on Arrival 10
Poslal evilmindZombie, Sobota 27.10.2007 (1148 čtenářů)

S překvapením jsem zjistil, že nám na STUDNĚ proklouzla bez informací důležitá informace o uzavření první částí trilogie Xombie - Dead on Arrival. James Farr na xombified.com, kde si můžete poslední flashovou epizodu sosnout, sice píše o uzavření série po 5 letech s otazníkem, ale vzhledem k jejímu zakončení, i vzhledem k tomu, jak už na flash seriál navazuje comicsový Reanimated, tam ten otazník asi bude jen jako takový malý trik...(komentáře?)


Odkazy: První tři minuty z Postalu
Poslal humanbeingGames to Film, Středa 12.09.2007 (1871 čtenářů)

Nejnovější film Uweho Bolla Postal byl promítán už na několika festivalech a na IMDb se hodnocení drží mírně pod průměrem - snad se to tentokrát Uwemu povedlo. Z tří a půl minutové videoukázky máte možnost si zjistit, jestli vám bude humor ve filmu vyhovovat. Imho úplně špatné to není...

(Více... | 3 komentáře)


Odkazy: Room 401
Poslal humanbeingMainstream, Neděle 12.08.2007 (1338 čtenářů)

Po zrušení vcelku povedené reality show Scare Tactics, která by se dala popsat jednoduše jako skrytá kamera, jejíž účel je někoho vyděsit, se podobný pořad afaik na televizní obrazovce už neobjevil. Nedávno uvedený pořad MTV Room 401 je jejím neoficiálním pokračováním a podle prvních třech epizod můžu říct, že není úplně špatný. Na nápady tedy zatím není tak povedený jako Scare Tactics a taky mu chybí celkem důležitá (nejzábavnější) část, kde se oběti "vtipů" dozvídají, že se jednalo o pouhý vtip, ale to částečně vynahrazují opravdu vynalézavé efekty. Nejlepší na něm ale je, že je úplně zdarma - podívat se na zatím první čtyři vyšlé epizody můžete na webu MTV tady.

(komentáře?)


Odkazy: Jeffrey Lionel Dahmer
Poslal mahoneyKillers, Sobota 14.07.2007 (2511 čtenářů)

Sériový vrahovia úspešne redukovali počty svetového obyvateľstva od samotného počiatku jeho existencie. Predpokladám, že je tento fenomén pre fanúšikov studne rovnako fascinujúci ako pre mňa. Na nižšie uvedených odkazoch staršieho dáta si možno prezrieť detailný životopis jedného z najbrutálnejších psychopatov modernej doby, v roku 1994 tragicky zosnulého Kanibala z Milwaukee, menovite Jeffrey Lionela Dahmera.

(Více... | 857 bajtů | 7 komentáře)


Odkazy: Dead Silence E-pohlednice
Poslal humanbeingPuppets, Čtvrtek 15.03.2007 (1459 čtenářů)

Pokud jste až doteď považovali posílání filmových e-pohlednic za zbytečnou činnost, dumm-e-card vás možná přesvědčí o opaku. Na rozdíl od běžných druhů má jednu fantastickou vychytávku: Přečte cokoliv na ni napíšete. Ovšem jen v anglické výslovnosti, což v případě, pokud chcete napsat český vzkaz, znamená, že českou větu musíte napsat tak, jak by ji vyslovovali angličani. Sympatická je možnost vybrat si ze tří loutek, neživých protagonistů Dead Silence - pokud má váš příjemce strach z klaunů, můžete zadat, aby vaši zprávu pronesl klaun Cornelius. :) Momentálně serveru trochu trvá, než zprávu zkompletuje do použitelného stavu, takže pokud budete psát něco delšího, počítejte s tím, že si chvíli počkáte.

(komentáře?)


Odkazy: Vinopiri
Poslal gangrenaVampyres, Čtvrtek 04.01.2007 (1327 čtenářů)

Na oficiálních stránkách společnosti Plan 9 se můžete podívat na trailer netradičního slovinského upírského horroru Vinopiri. Předem upozorňuju, že vypadá přesně tak, jak by se dalo od společnosti s názvem Plan 9 očekávat a že ho podruhé asi chtít vidět nebudete. Ve filmu se jako jeden z herců objeví i režisér Choking Hazardu Marek Dobeš. V traileru ho sice neuvidíte, přesto si jeho hereckou etudu můžete vychutnat na tomto odkazu.

(Více... | 1 komentář)


Odkazy: The Thing concept art
Poslal humanbeingScience Fiction, Úterý 26.12.2006 (1318 čtenářů)

O nové verzi sci-fi horroru The Thing se zatím stále ještě téměř nic neví, jedno je však jisté, na rozdíl od kdysi plánované minisérie se skutečně (čili na 90 procent) uskuteční. Kanadskému serveru Moviesonline poskytl před pár dny rozhovor Vincent Guastini, trikař, který měl pracovat na minisérii - click. Nejzajímavější částí rozhovoru jsou návrhy titulního monstra, některé jsou dost povedené, některé nic moc - posuďte sami. Zatím není jasné jestli Guastini bude dělat i na remaku, takže tyto koncepty bych s novou verzí zatím nespojoval.

(Více... | 1 komentář)


Odkazy: První klip z Postalu
Poslal humanbeingGames to Film, Pátek 24.11.2006 (1920 čtenářů)

První ukázka z Postalu Uweho Bolla je k vidění na nově spuštěných oficiálních stránkách. Představuje se v ní nejhledanější terorista světa, samozřejmě v podání herce, Larryho Thomase. Těžko říct, jestli se to dá označit za teaser trailer nebo za ukázku humoru, který bude ve filmu přítomen.

(Více... | 2 komentáře)


Odkazy: Diary of the Dead
Poslal humanbeingZombie, Sobota 18.11.2006 (964 čtenářů)

První část video reportáže z natáčení Diary of the Dead George Romera je pod názvem First Week k vidění na Myspace stránce filmu zde... postupně mají přibývat další části. Klip má necelé 4 a půl minuty a kromě dvou rozhovorů stojí ještě za zmínku několikavteřinový záběr z filmu.

(komentáře?)


Odkazy: Lirdeor
Poslal Amatérský film, Čtvrtek 09.11.2006 (1203 čtenářů)

Téměř po roce se film Lirdeor nezávislé filmové skupiny Paalfilm dočkal své distribuce. Film je nyní možné za poplatek stáhnout na stránkách lirdeor.paalfilm.com

(komentáře?)


Odkazy: Osmá epizoda Xombie
Poslal obitusAnimation, Úterý 17.10.2006 (1576 čtenářů)

Nová epizoda skvělého flashového seriálu Xombie je k vidění tady. Pokud příběhy zombie hrobníka a jeho malé chráněnkyně vůbec neznáte, doporučuji nejprve prozkoumat homepage a zhlédnout předchozích sedm dílů. Stojí to zato.

(Více... | 448 bajtů | komentáře?)


Odkazy: Slasherpool.com
Poslal BloodyMarySlasher, Čtvrtek 28.09.2006 (1462 čtenářů)

Je dosť možné, že ste na túto stránku už narazili a ak nie a chystáte sa pozrieť si horor, ktorý na Studni nie je, môže vám poslúžiť na hľadanie filmov, ktoré len tak ľahko v požičovniach nenájdete. Je to vlastne anglická obdoba Studny.

(Více... | 3 komentáře)


Odkazy: První kritik v Postalu
Poslal humanbeingGames to Film, Pátek 08.09.2006 (2242 čtenářů)

Jen málokdo tomu věřil - Uwe Boll to s vyzváním kritiků do ringu, kteří v minulosti na jeho filmy napsali zdrcující recenze, myslel zcela vážně. První zápas s mexickým kritikem Oso55 dopadl jasným vítězstvím pro Uwe Bolla, mexický protivník se bohužel na nic nezmohl. Záběry ze zápasu mají poté zároveň údajně sloužit jako vsuvky do připravovaného dalšího filmu podle videohry - Postal.

Link: click


(Více... | 6 komentáře)


Odkazy: Pulse
Poslal humanbeingRemake, Úterý 01.08.2006 (1264 čtenářů)

Několik nových trailerů na remake japonského horroru Pulse je možné vidět na stránce Applu tady. Podle popisu děje se zdá, že spíš než o přímý remake půjde o akčnější, jednodušší verzi s příběhovým pozadím ne nepodobným jedničce Matrixu. Americká premiéra filmu je stanovena na 11. srpna.

(Více... | 2 komentáře)


Odkazy: The Hitcher
Poslal humanbeingRemake, Úterý 01.08.2006 (1266 čtenářů)

Na tomto odkaze se můžete podívat na úplně první video z právě natáčejícího se remaku klasického stejnojmenného filmu (psali jsme o něm zde). Herečka Sophia Bush v něm popisuje scénu, kterou právě natočila...

(komentáře?)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!