Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 33 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Odkazy: PG seriál Jamese Gunna
Poslal humanbeingErotic Horror, Čtvrtek 09.10.2008 (2287 čtenářů)

James Gunn debutoval předminulý rok poctou béčkovým filmům let osmdesátých - filmem Slither (u nás celkem elegantně pojmenovaný jako Slimák) a sklidil, dalo by se říci, docela velký úspěch. Co dělá teď, když má za sebou úspěšný debut, krom jednoho připravovaného akčního horroru, o kterém se rozepíšu v samostatné novince, je spolu se dvěma svými bratry podepsán pod internetovým seriálem PG Porn, který je volně k vidění tady. Nutno říct, že je velmi dobře obsazený, je kvalitně zahraný a má dobrou pointu. ;-)

(komentáře?)


Odkazy: Pumpkinhead na AMCTV
Poslal humanbeingSlasher, Neděle 05.10.2008 (1002 čtenářů)

Na stránce americké kabelové televize AMC jsou zcela legálně k dispozici tři kompletní horrory: House of Usher (1960), The Island of Dr. Morreau (1977) a nejnověji k nim přibyl slasher z konce osmdesátých let Pumpkinhead, který je k vidění na následujícím odkazu - click. Od stanice AMC je to jistě chvályhodný počin. Třeba dojde i na nějaké další filmy.

(komentáře?)


Odkazy: The Outbreak - interaktivní zombie film
Poslal humanbeingZombie, Středa 24.09.2008 (1568 čtenářů)

Na adrese www.survivetheoutbreak.com je k vidění, a vlastně by se dalo říct k zahrání, interaktivní zombie film The Outbreak, který se spustí ve webovém prohlížeči a vždy po kratičkém ději dostanete dvě možnosti, jak situaci vyřešit. Vtipné na tom je, že "logické" kroky ne vždy vedou k přežití hlavních hrdinů. Hrdinové v mojí hře umřeli už po druhém rozhodnutí a to jsem jim vybral ty nejlepší možnosti (*sigh). Natočeného materiálu je údajně sedmnáct minut, takže film (všechny správné rozhodnutí až do šťastného konce) trvá, s ohledem na počet možností, pouze několik málo minut. Udělané je to chvályhodně a překvapivě je to i hodně slušně zahrané.

(Více... | 2 komentáře)


Odkazy: Zombipedie
Poslal pepakZombie, Neděle 24.08.2008 (970 čtenářů)

Dnes jsem v seznamu odkazů čekajících na schálení, který normálně slouží jen jako odkladiště spamu (já ty optimisty, co si tam plácnou reklamu na svůj obchod a myslí si, že jim to přinese zákazníky, nechápu!), jeden opravdu zajímavý kousek: Zombipedie, český web o všem zombíkovském. Ještě nemá tolik obsahu, kolik bych si přál, ale vypadá to velice slibně. Doporučuji aspoň k nahlédnutí.

(komentáře?)


Odkazy: Spine Chillers Douga Bradleyho
Poslal humanbeingH.P.Lovecraft, Úterý 05.08.2008 (1147 čtenářů)

Povídky od H.P. Lovecrafta se dají sice legálně stáhnout na internetu, existují ale lepší způsoby, jak si je užít. Pokud nebudu počítat filmové adaptace, u kterých je velmi kolísavá kvalita, zbývají ještě audio knížky - těm ale přece jen cosi chybí. To něco je bezpochyby hudební podkres plus atmosférické animace, do kterých vstupuje vypravěč Doug Bradley (ideální kombinace). Na stránce Spine Chillers je zatím jen jedna audio/video "knížka" - krátká povídka The Outsider od H.P. Lovecrafta. Je možné se podívat na tříminutovou ukázku, podle níž to vypadá, že pokud jste velkými fanoušky Lovecrafta, poplatek jedné a půl libry za projekci (dvě a půl za stažení) zřejmě litovat nebudete... Mimochodem na příště je v plánu povídka The Tell Tale Heart od E.A. Poea.

(Více... | 1 komentář)


Odkazy: Saw V - oficiální webstránka
Poslal humanbeingSérie: Saw, Neděle 06.07.2008 (935 čtenářů)

Na adrese www.saw5.com byla spuštěna oficiální stránka očekávaného pátého dílu Saw, který, jak jsme již napsali, bude režírovat zcela nový režisér - David Hackl. Na webu zatím k nalezení nic není, ale určitě by se na ní mělo v dohledné době něco objevit. Osobně bych uvítal spuštění fóra, kde by se mohly dopředu probírat různé teorie jako "jak to vlastně je" anebo "vrátí se doktor Gordon?".

(komentáře?)


Odkazy: The Descent 2 Behind the Scenes
Poslal humanbeingSurvival Horror, Čtvrtek 19.06.2008 (946 čtenářů)

První pohyblivé obrázky, zatím jen z natáčení, filmu The Descent 2 je možné vidět na Youtubu tady. Vypadá to docela dobře, jen mě trochu zarazily záběry smějících se crawlerů a závěrečné vteřiny. Zatím to pořád vypadá na zbytečné pokračování, nicméně z tohoto mini-dokumentu jsem měl pocit, že by nemuselo být zas až tak špatné...

(komentáře?)


Odkazy: Otázky pro George A. Romera
Poslal humanbeingZombie, Čtvrtek 15.05.2008 (687 čtenářů)

Na stránkách Fangorie můžete skrze tento formulář poslat otázku pro George A. Romera. Můžete tak učinit do úterý, kdy má svoji DVD premiéru Diary of the Dead. Jestli se právě vaše otázka probojuje až do finálního seznamu otázek, záležet bude samozřejmě na tom, jak moc se zalíbí redakci (doporučuji doplnit otázku o "a jak se vám líbí Fangoria?"). Pokud jste tedy někdy měli nějakou tíživou otázku, kterou jste si položili např. u Night of the Living Dead nebo třeba u Martina, je to příležitost, jak na ni dostat odpověď.

(komentáře?)


Odkazy: Last Stand 2: Stand Laster
Poslal panterZombie, Čtvrtek 01.05.2008 (1241 čtenářů)

Ako niektorý z Vás už určite vedia, 26.4. vyšlo pokračovanie dosial najlepšej zombie hry The Last Stand, síce ešte s pár chybmi, ale za to vynikajúce The Last Stand 2: Stand Laster. Vonku je už verzia 1.2 a ďalšiu možte čakať v najbližších dňoch, keďže na odstraňovaní chýb sa pylne pracuje.

(Více... | 2 komentáře)


Odkazy: Alternativní konce ke Cloverfieldu
Poslal humanbeingMonsters, Neděle 06.04.2008 (1195 čtenářů)

Mezi bonusy na chystaném DVD vydání Cloverfieldu, které vychází v USA 22. dubna se vedle dokumentů a vystříhaných scén objeví i dva alternativní konce. Nejedná se však o nic, kvůli čemu byste měli zvažovat koupi DVD. Změny oproti původnímu konci jsou pouze minimální, v podstatě jen ve výběru závěrečné několikavteřinové sekvence z nepřehrané části pásky. Je to tedy bonus tak na úrovni galerie nebo biografie tvůrců. Pokud vás přesto zajímají, najdete je na Youtubu na těchto odkazech: první a druhý.

(komentáře?)


Odkazy: Shutter klip
Poslal humanbeingRemake, Úterý 04.03.2008 (747 čtenářů)

Na stránce MTV je k vidění nový klip z amerického remaku thajské duchařiny Shutter (více zde). Tříminutová ukázka jen potvrzuje domněnku, že půjde o velmi věrný remake. Jedna z hlavních postav se od asijce dozvídá, že ne většina fotek je fake, a některé vznikají za jistých technických podmínek (tedy, že nevznikají záměrně jako fake)...

(komentáře?)


Odkazy: Doomsday klip
Poslal humanbeingHorror obecně, Čtvrtek 28.02.2008 (895 čtenářů)

Do jistého okamžiku vypadal Doomsday od Neila Marshalla (The Descent) díky nedostatku zpráv slibně. Především pro ty, kteří se, jako já, těšili na temnější sci-fi v podobném stylu jako 28 Days Later. Tím okamžikem bylo otevření oficiální stránky, odkud se poprvé dalo z uveřejněných obrázků vyvodit, že půjde o postapokalyptický film klasického střihu, čili včetně naivního okamžitého návratu do středověku. Trailer (více zde) potěšil částečně oba tábory, první polovina upoutávky vypadá jinak než druhá. Jak to nakonec dopadne, se můžete přesvědčit už 14. března, za podmínky, že v tu dobu budete na výletě ve Velké Británii. Na internetu je k vidění nový klip se scénou souboje hlavní hrdinky s hlavním záporákem - ukázka. Schválně jestli napočítáte, kolik se v ní muselo udělat střihů.

(Více... | 3 komentáře)


Odkazy: Diary of the Dead klip
Poslal humanbeingZombie, Neděle 10.02.2008 (1167 čtenářů)

Minutový klip z Romerova Diary of the Dead, ve kterém je vidět, že na zombie se nemusí zdaleka chodit jen s brokovnicí - postačí jen pouhý luk, je ke stažení z IGN Movies zde (28 MB mov). Film má premiéru ve Spojených státech již tento pátek. Čeští distributoři zatím mlčí...

(Více... | 1 komentář)


Odkazy: Oficiální stránka filmu Někdo tam dole mě má rád
Poslal HalloweenXExploitation, Sobota 02.02.2008 (1537 čtenářů)

Připravovaný horror režiséra Romana Vojkůvky má od nedávna svoji oficiální stránku, kde prozatím nejvíce zaujme sekce foto. Čtenáři Studny se navíc mohou jako vůbec první mrknout na stylový teaser poster, stačí kliknout na více...

(Více... | 528 bajtů | komentáře?)


Odkazy: Really Scary Movie Guide
Poslal mahoneyHorror obecně, Sobota 27.10.2007 (1317 čtenářů)

Na tomto odkaze
ponúkajú Yahoo! Movies vlastnú alternatívu najdesivejších hororov filmovej histórie. Informácie o tituloch síce nie sú príliš hodnotné, treba však vyzdvihnúť citlivosť pri výbere jednotlivých hororov. Uverejnené filmy totiž skutočne patria medzi to najdesivejšie, čo sme na obrazovkách zatiaľ mohli vidieť.


(Více... | 1 komentář)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!