Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 35 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Odkazy: Van Helsing web
Poslal evilmindHorror obecně, Středa 19.02.2003 (1774 čtenářů)

Film Van Helsing, který se právě natáčí v Praze, má na webu vanhelsing.net novou flashovou animaci, ve které se prostřídává několik opravdu skvěle vypadajících artworků s tématy hlavních hrdinů filmu - Draculy, Wolf Mana a Frankensteina.

(Více... | 2 komentáře)


Odkazy: The Ring
Poslal humanbeingSérie: Ringu, Úterý 18.02.2003 (4741 čtenářů)

Vůbec bych se nedivil kdyby u nás, podobně jako v USA, začaly chodit lidem domů videokazety s podivným obsahem jako forma reklamní kampaně. Jsme ale v Česku, a tak jediné co zde může finančně projít, jsou nevyžádané maily. Totiž, dnes ráno mi jeden takový přišel z adresy kruh@yahoo.com se subjektem máte novou zprávu. Jelikož je to můj osobní mail a ne ten, který používám pro tento server, zaujalo mě to, a mail tak nešel přednostně do koše. Uvnitř se skrývali...

(Více... | 1242 bajtů | 9 komentáře)


Odkazy: Exkluzivní foto z chystaných českých filmů
Poslal evilmindAmatérský film, Středa 05.02.2003 (1614 čtenářů)

Na fotografie z natáčení českých amatérských filmů s úchvatnými názvy Black Cabrone vs Zombi Penissimo a Black Cabrone contra Ufo Roboto se můžete podívat zde. Pravděpodobně dílo Quinta?

(komentáře?)


Odkazy: Pre-air TV vysílání na netu
Poslal evilmindHorror obecně, Čtvrtek 30.01.2003 (1847 čtenářů)

Na Buffy CZ jsem našel odkaz na zajímavý článek Buffy unwrapped before her time, kde najdete vysvětlení faktu, proč většina epizod amerických televizních seriálů, vysílaných v premiéře, je na internetu ke stažení v mpegu zhruba den až dva předem. Bez reklam, bez loga televizní stanice, často v perfektní DC kvalitě.

(komentáře?)


Odkazy: Leprechaun 6 na vlastní oči
Poslal evilmindSérie: Leprechaun, Úterý 28.01.2003 (2408 čtenářů)

Na asi nejlepším fanovském webu série Leprechaun, Connie's Leprechaun Center, najdete zde docela zajímavou reportáž z návštěvy Connie na natáčení už šestého pokračování (Leprechaun: Back in da Hood) příběhu o skřítkovi (?), který se hrozně nerad dělí o svůj hrnec zlata.

(komentáře?)


Odkazy: Halloween na Kultu Fantazie
Poslal movieSérie: Halloween, Čtvrtek 26.12.2002 (1647 čtenářů)

Na webu Kult Fantazie si teď můžete přečíst zajímavý článek Halloween - serie, ve kterém jeho autoři Matěj Svoboda a Eva Pytlounová rozebírají a hodnotí všechny díly této Myersovské série. Dále si na tomto webu můžete přečíst článek O co jde ve vyvražďovačkách a Jak je přežít.

(komentáře?)


Odkazy: Freddy vs. Jason obrázky
Poslal evilmindSérie: Jason, Úterý 17.12.2002 (1598 čtenářů)

Na stránce Roberta Englunda se objevily docela zajímavé obrázky z natáčení očekávaného crossoveru Freddy vs. Jason, které nafotila Robertova žena. Doklikáte se na ně přes menu Freddyfiles/Behind Scenes, a zejména doporučuju hned ten první, kde je jasně vidět, o kolik je Jason větší a tedy i lepší :-), a pak sérii masek na konci, zobrazující morphing Freddyho do Freddysaura.

(komentáře?)


Odkazy: The Killer
Poslal evilmindAmatérský film, Neděle 15.12.2002 (1601 čtenářů)

Český amatérský horrorový film The Killer má sice jen minutu a půl, ale díky tomu si ho můžete snadno stáhnout ze stránky FilmWave celý (13mb mpeg je i na modemu jen asi hodina, jak jsem právě sám vyzkoušel). Vzhledem k obvyklé úrovni amatérské produkce je to poměrně nadprůměrné dílo, jak se ostatně dozvíte z jen lehce nadsazené recenze přímo na stránce, odkud budete film tahat. Cituji:
Krutý thriller vypráví o nelehkém osudu studentů vysokých škol a v hlavních rolích se představí nezapomenutelný Stephan Roh a dokonalý killer Nikola Stohanzl. Pod "Killerem" je jako režisér a scenárista podepsán...

(Více... | 1172 bajtů | komentáře?)


Odkazy: Bruce Campbell na chatu
Poslal evilmindHorror obecně, Středa 11.12.2002 (1771 čtenářů)

Na serveru BBC Films se objevil zajímavý záznam webového chatu, ve kterém se čtenáři vyptávali Bruce Campbella na to, co většinou zajímá i nás ostatní... :-) Jako třeba, že: Evil Dead 4 nebude, dokud si Sam Raimi, zaneprázdněný hollywoodským mainstreamem, neudělá čas. Veškeré informace o tom, kdeže to má Bruce hrát, jsou pravdivé pouze tehdy, pokud jsou zveřejněny na www.bruce-campbell.com. Ze dvou konců Army of Darkness má Bruce raději ten, kde přetáhne spánek. Na střední škole nebyl Bruce žádnej velkej magnet na holky, ale přesto o balení píše knihu. A spoustu dalších zajímavých věcí, přičemž nejlepší odpověd je...

(Více... | 1186 bajtů | komentáře?)


Odkazy: Horror Novel
Poslal evilmindAmatérský film, Pátek 06.12.2002 (1763 čtenářů)

Mezi flashovými animacemi šikovných panáčků, nakreslených jen několika čarami, na serveru www.stickdeath.com se najde i několik vysloveně ontopic pro STUDNU. Jako třeba A horror novel, Al-Qaida Cam (vysílá přímo z Guantanamo Bay), Inside the Kill Box.

(komentáře?)


Odkazy: Vyberte plakát pro House of 1000 Corpses
Poslal evilmindSlasher, Středa 27.11.2002 (1987 čtenářů)

Na této adrese na webu Lions Gate Films se můžete zúčastnit hlasování o oficiální podobu plakátu dlouho hypovaného zombie filmu House of 1000 Corpses, režírovaného zpěvákem Rob Zombiem. Můj favorit je trojka... ;-)

(komentáře?)


Odkazy: Indigen
Poslal evilmindAnimation, Úterý 26.11.2002 (3853 čtenářů)

Když jsem včera lezl na stránku Indigen, nikdy bych si nepomyslel, že z toho bude nějaký update pro STUDNU. Animovaný film, který je zde zdarma vystaven ke stažení (divx nebo mov, obojí cca 30mb), totiž podle obrázků vypadal spíš na něco ve stylu Scrata (to je ta veverka z Ice Age). Hlavním hrdinou je černoušek Koundou, bojující v africké savaně, poseté zbytky vojenské techniky, o jídlo se zvířetem, jehož totožnost si netroufám odhadnout. Není to tak zábavné jako Scrat, ale zase tam cáká o dost víc krve - i když nakonec se vlastně nikomu nic nestane, jak je u animáků obvyklé...

(komentáře?)


Odkazy: Halloween na českém webu
Poslal evilmindZ domova, Pátek 01.11.2002 (1624 čtenářů)

Včerejší Halloween a současně premiéra hned dvou tématicky se lísajících filmů rozpoutala na českých mainstreamových filmových webech nebývalou sérii článků, které by mohly zajímat i čtenáře STUDNY.

Filmweb:
Největší monstra filmové historie
Manuál filmového vraha
Téma: Smrt puberťákům!
Téma: Vrazi teenagerů!
Recenze: Červený drak
Recenze: Halloween: Zmrtvýchvstání

Filmpub:
Legenda: Mlčení jehňátek
Halloween: Zmrtvýchvstání
Červený drak

Cinema:
Červený drak
Halloween: Zmrtvýchvstání


(komentáře?)


Odkazy: Chris Caliman
Poslal evilmindAmatérský film, Středa 28.08.2002 (2116 čtenářů)

Pro zařazení do tématu "Amatérský film" by se na mne mohl Chris i zlobit, protože tenhle student kamery a milovník surrealismu a horroru z Německa ještě sice svá studia neukončil, ale za amatéra se asi nepovažuje... Na svém webu vystavil několik 16mm krátkých filmů, které v průběhů studií natočil. Pozor, jedná se o začínající umění... :-)

Přímé linky:


(Více... | 651 bajtů | 1 komentář)


Odkazy: Návrat oživlých mrtvol
Poslal evilmindZombie, Úterý 20.08.2002 (2441 čtenářů)

Na českém internetu se o horrorových filmech píše zoufale málo, a seriál filmpub.cz "Béčka a úchylárny" je jednou z chvályhodných výjimek. Dnes recenzují Return of Living Dead.

(Více... | 1 komentář)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!