Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 35 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Odkazy: Bag of Bones - Dark Score Stories
Poslal humanbeingStephen King, Čtvrtek 10.11.2011 (956 čtenářů)

Pokud se podobně jako já nemůžete dočkat televizní minisérie Bag of Bones (Pytel kostí), na stránce Darkscorestories.com pro nás její autoři připravili zajímavý obsah s portréty postav a jejich pozadím, což je určitě velmi vhodná příprava před sledováním minisérie, která na stanici A&E má premiéru přesně za měsíc. Stránka obsahuje i tajná místa, tzv. easter eggy, tj. kdybyste se začali nudit. ;) A ještě určitě doporučuji sledovat facebookovou stránku, na které se objevuje prakticky vše, co se týká Bag of Bones...

(komentáře?)


Odkazy: Web hororu Jsem brána
Poslal CoryStephen King, Sobota 19.03.2011 (1181 čtenářů)

Oficiální web připravovaného hororu "Jsem brána" podle Stephena Kinga s profily tvůrců a wallpapery ke stažení: http://www.jsembrana.cz

(komentáře?)


Odkazy: John Carpenter v rozhovoru pro Icon vs Icon
Poslal humanbeingJohn Carpenter, Středa 01.09.2010 (1181 čtenářů)

Zcela čerstvý a na informace velmi výživný rozhovor s mistrem horroru Johnem Carpenterem je k dispozici na stránkách Icon vs Icon. Carpenter se v něm rozpovídal nejen o svém novém filmu The Ward, takže si ho běžte přečíst - stojí za to!

(komentáře?)


Odkazy: 'Horor CZ' na Facebooku
Poslal slasherZ domova, Neděle 28.02.2010 (1239 čtenářů)

Každý druhý (hlavně mládež) má dneska profil na Facebooku, tak jsem si říkal, škoda toho nevyužít k nějakým těm hororovým účelům:) Založil jsem skupinu před pár dny pro všechny český fandy žánru - http://www.facebook.com/group.php?gid=346025877929 a doufám, že si tam lidi budou vyměňovat tipy na horory. Zatím to tak funguje, jádrem je pár známých uživatelů z ČSFD.

Je ale třeba dát o tom lidem vědět, spoustě z nich by to určitě přišlo vhod. Říkal jsem si, že novinka u Vás by v tomto ohledu mohla pomoci, tak případně díky moc.

Ostatně i sama Studna by této skupiny mohla sem tam využít...

-Slasher (mr.novotny@hotmail.com)

(komentáře?)


Odkazy: Predators fotky z natáčení
Poslal evilmindSérie: Alien, Pondělí 18.01.2010 (1456 čtenářů)

Na tomto diskusním foru najdete čerstvé fotky z natáčení Predators (včetně Predátorů v maskách).

(komentáře?)


Odkazy: Prvních deset minut z Doghouse
Poslal humanbeingHorror Comedy, Úterý 09.06.2009 (1249 čtenářů)

Internetová verze časopisu Empire na svých stránkách nabízí ke zhlédnutí prvních deset minut z nové britské horrorové komedie Doghouse (více o něm Studna psala zde). Takže, pokud vás tento snímek zajímá a jste nedočkaví, nebo jen zrovna nemáte co na práci, klikejte tady. Zatím jsem nakouk na první minutu a už jen to představování ve stylu Trainspotting mě odradilo od dalšího sledování. Ale toho si nevšímejte, režisér Jake West si to u mě rozházel už svojí prvotinou Evil Aliens. :)

(komentáře?)


Odkazy: Vliv filmové hrůzy na počítačové hry
Poslal humanbeingGames to Film, Středa 06.05.2009 (1179 čtenářů)

Na stránce českých herních blogerů Kultura Kriplů se objevil zajímavý článek, který se zabývá vlivem horrorových filmů na počítačové hry. Přečíst si ho můžete zde.

(komentáře?)


Odkazy: Pohyblivé obrázky z H2
Poslal humanbeingSérie: Halloween, Sobota 18.04.2009 (1626 čtenářů)

Nový Pátek třináctého to má v našich kinech už za pár, a tak naši pozornost má holt větší Michael Myers, respektive H2. Na BD se objevil první video klip z filmu, a ač je v příšerné kvalitě, tak přesto stojí za to se na něj podívat - klikejte tady.

(komentáře?)


Odkazy: Pohled na Crystal Lake z webkamery
Poslal humanbeingSérie: Jason, Středa 11.02.2009 (2091 čtenářů)

Po celý den můžete díky webkameře serveru Travelwithus sledovat, co se děje u jezera Crystal Lake, kde se natáčely Pátky třináctého. Na stránce je k dispozici chat, ale kolem jezera se toho zase tak moc neděje. Ale třeba budete mít víc štěstí než já a zahlédnete jedním okem Jasona...

(Více... | 2 komentáře)


Odkazy: Oficiální stránka Friday the 13th
Poslal humanbeingSérie: Jason, Úterý 20.01.2009 (1608 čtenářů)

Na poměrně čerstvě spuštěné oficiální stránce nového Pátku třináctého - www.fridaythe13thmovie.com - jsou k vidění dosud neviděné obrázky a jistě mnoho dalšího. V době propracovaných flash stránek svým zpracováním asi nikoho nepřekvapí a klasické menu vlevo nahoře je sice přehlednější než klikání všude možně po obrazovce, v tomhle případě, s pěkným pozadím Crystal Lake, by se mi ale víc líbila druhá varianta.

Blížící se premiéru Pátku třináctého samozřejmě doprovází i reklamní kampaň. Kliknutím na více se můžete podívat, jaké plakáty ve Spojených státech zkrášlují autobusové zastávky...

(Více... | 840 bajtů | komentáře?)


Odkazy: The Unborn - oficiální stránka
Poslal humanbeingGhosts, Pátek 19.12.2008 (1053 čtenářů)

Oficiální web stránka k očekávané duchařině Davida Goyera The Unborn byla spuštěna dnes - dostanete se na ni tímto odkazem. Stránka je poměrně bohatá na obsah a ačkoliv není nijak originálně koncipovaná, jako spousta filmových stránek v poslední době, víceméně strašidelná je - po každém kliknutí položky v menu následuje filmový prostřih.

(komentáře?)


Odkazy: Gore klip z Laid to Rest
Poslal humanbeingSlasher, Sobota 01.11.2008 (1315 čtenářů)

Na tomto odkaze je k vidění naprosto fantastický klip z nového amerického slasheru Laid to Rest, o němž STUDNA psala v červnu. Kde se nedostává slov, tam musí přijít citoslovce: Whoa! Zopakuji, že režisér snímku Robert Hall je vedoucím trikařského studia Almost Human a z celého srdce nesnáší "torture porn" filmy. Tomu druhému se mi nějak nechce věřit... :)

(komentáře?)


Odkazy: Snakes on a Babe
Poslal humanbeingNature Amok, Čtvrtek 30.10.2008 (1232 čtenářů)

Třetí díl Anakondy Anaconda III už nějaký ten den zdobí regály našich videopůjčoven, kde ji můžete najít pod názvem Děti Anakondy (zatím jsme se nedohodli kdo ji zrecenzuje). Souběžně s českou premiérou vychází film i v několika zahraničních teritoriích (Island, Austrálie, Itálie a Argentina) a je proto zapotřebí nějaké webové propagace, to je samozřejmé. Na stránce anacondasnakegame.com je možnost zahrát si opravdu jednoduchou hříčku, jejíž pravidla jistě pochopí úplně každý. Nevýhodou hry je to, že je poněkud krátká a pokaždé má stejně generované prostředí. Ale třeba někoho na chvíli zabaví...

(komentáře?)


Odkazy: Halloween: Historie série
Poslal humanbeingSérie: Halloween, Středa 22.10.2008 (2410 čtenářů)

Na slasherově blogu slasheroid.blogspot.com je možnost přečíst si z oscanovaných stránek amerického horrorového časopisu Horrorhound článek rozsahu dvanácti (!) stran o historii slasher série Halloween. Myslím, že přijde určitě vhod nejen ortodoxním fanouškům Michaela Myerse.

(Více... | 2 komentáře)


Odkazy: Insert Yourself Into Terror
Poslal LukiHorror obecně, Pátek 17.10.2008 (1481 čtenářů)

Chtěli jste si někdy zahrát v hororu? Nyní máte šanci. Na www.foxhome.com/insertyourself si můžete dosadit svou fotografii do vybraných scén z různých hororů (The Omen remake, The Fly, Alien, Child´s Play, Hills Have Eyes remake a Jeepers Creepers 2). Asi to není to, co jste si představovali a výsledek je mnohdy o poznání děsivější než film samotný, ale za zkoušku to stojí :).

(komentáře?)


1 2 3 4 5 6 ... Další Poslední
  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!