Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 39 návštěvník(ů) a 1 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Titulky: Dozvuky FF2010
Poslal evilmindSTUDNA.net, Středa 21.07.2010 (1361 čtenářů)

Protože ani po 10 dnech titulky.com neakceptovaly některé z mých korektur, použitých pro naše projekce na FF2010, nahrál jsem je i přímo sem. Samozřejmě i po mém zásahu se tam jistě při podrobnějším nimrání najde mnoho nedokonalostí, nicméně alespoň nevkládám postavám do úst zcela vymyšlené dialogy a ani si nemyslím, že ruskému panovníkovi se říkalo král. Příliš prostě nechápu ten systém titulky.com, kdy pokud někdo něco shitoidně přeloží, tak už na věky tam zůstane jeho paskvil, protože k opravám není nijak motivován, nicméně efektivně brání tomu, pokud to chce opravit někdo jiný... No nic, takže tady to je (všechny soubory mají název odpovídajícího releasu):

63-fun-go.DVDRIP.2009.srt
Bloodsucking.Cinema.2007.srt
Martin.1977.DVDRIP.CG.srt
Mucha.Sangre.2002.DVDRip.XviD-CG.srt
Near.Dark.1987.DVDrip.XviD-INFECT.srt
Pontypool.2008.DVDRiP.XViD-TWiST.srt
Sauna.2008.DVDRip-PROFiLE.srt
Survival.of.the.Dead.2010.DVD.srt
The.Human.Centipede.2009.PPV.XviD-Rx.srt


(Více... | 7 komentáře)


Titulky: Predators trailer
Poslal evilmindSérie: Alien, Pátek 19.03.2010 (1931 čtenářů)

Trailer Predators se objevil na IGN (embednuto pod více), možná jen trochu škoda, že drtivá většina záběrů v něm už byla k vidění v tom behind scenes videu, co jsem linkoval v pondělí...

(Více... | 625 bajtů | 2 komentáře)


Titulky: Sanctuary titulky
Poslal evilmindHorror obecně, Středa 01.08.2007 (3193 čtenářů)

O zajímavém seriálu Sanctuary jsme psali nedávno docela obšírně. Primárně na internetu vysílaný seriál se už dohrabal k šesté epizodě, a protože překlady těch předchozích dílů z titulky.com byly poněkud hrůzostrašné, dovolil jsem si poslední epizodu přeložit osobně. Neříkám, že bez chyb, ale snad se nebudete muset u nich při veřejné projekci stydět, jako se to stalo mě, když jsem nedávno bez předchozí kontroly pustil první epizody Sanctuary v rodinném kruhu.

Každopádně dál zřejmě překládat nebudu, neboť jsem dnes objevil, že i na oficiálním Sanctuary fan webu jsou nyní překlady do několika jazyků, včetně češtiny, a překlad je, zdá se, poměrně kvalitní. Tyto "oficiální" titulky na prvních pět epizod (zatím) tedy najdete zde.


(komentáře?)


Titulky: Dozvuky FF: Titulky
Poslal evilmindSTUDNA.net, Pátek 15.07.2005 (2122 čtenářů)

Protože jsem od skončení Festivalu Fantazie pod nepřetržitým útokem na téma "kdy budou ke stažení titulky promítaných filmů", a protože z loňska vím, že záměr ještě titulky trochu vylepšit o nedostatky, co se vždycky najednou objeví na velkém plátně, vázne na dost demotivující vyhlídce znovu se dívat na film, který člověk při časování titulků už viděl x-krát, vystavím tentokrát titulky bez dalších okolků...

(Více... | 2234 bajtů | 3 komentáře)


Titulky: War of the Worlds podruhé
Poslal evilmindScience Fiction, Pondělí 11.07.2005 (1751 čtenářů)

Jedna ze zajímavých věcí, které jsem se na FF (a od FF ;d) dozvěděl, byla informace o existenci jiné verze War of the Worlds, než kterou můžete vidět v našich kinech. Vyšla na DVD ve stejný den, jakou měla premiéru ta Spielbergova, očividně se záměrem zmást prosťáčky a donutit je koupit si něco jiného než měli v úmyslu. Na trailer z ní se můžete podívat zde (28mb quicktime).

(Více... | 1 komentář)


Titulky: Bloodrayne trailer
Poslal evilmindGames to Film, Středa 29.06.2005 (2168 čtenářů)

Nový trailer další Uweho adaptace videohry, Bloodrayne, si můžete stáhnout zde (45mb divx). Vlastně je to první trailer, protože zatím jsme mohli vidět jen 30 sekund teaser z Cannes. Ve více než 4 minutách dost mizerně sestříhaného videa jsem se znovu ubezpečil, že Kristianna Loken bude v hlavní roli hrozná, a naprosto nechápu, proč jí cool Rodriguezová jen dělá sidekicka. Jelikož už vyšel i druhý díl hry, a každý tedy teď ví, že hlavní zloduch, vampýr Kagan (Ben Kingsley), je otec Bloodrayne, bude asi zajímavé sledovat, jestli to náhodou nezničí Uweho pointu, protože nikde v informacích o filmu není nic takového zmíněno ani v náznaku. Předpovídám vizionářsky, že se tak stane, a bude to skvělá tečka za Uweho videoherními adaptacemi... :)

U předchozích filmů Uwe Bolla byl vždycka aspoň trailer super a hodně sliboval, teď ale fakt nechápu, kdo tohle mohl tak neakčně nastříhat. Nicméně za stažení stojí už kvůli pohledu na Meat Loafa v roli jednoho z upírů, a plejádu celkem známých slušných herců v dalších rolích (Michael Madsen, Udo Kier, Michael Paré, Geraldine Chaplin).


(Více... | 7 komentáře)


Titulky: Hellsing česky
Poslal evilmindAnime, Středa 29.10.2003 (5945 čtenářů)

Zhruba před rokem jsem na tomto místě psal o tom, že překladatelská skupina TOTAN se chystá přeložit kompletně skvělou třináctidílnou upírskou anime sérii Hellsing. Nějak jsem to mezitím pustil z hlavy, protože přece jen se nebudu dívat znovu jen kvůli titulkům, ale dneska jsem si náhodou všiml, že už svou bohulibou práci dokončili - tahejte zde.

(Více... | 7 komentáře)


Titulky: Pranýř: Halloween Resurrection
Poslal evilmindPranýř, Neděle 12.01.2003 (12744 čtenářů)

Nedávno chtěla jedna moje kamarádka pustit nějaký "ne moc krvavý", zábavný a nový film, který ještě neviděla. Po chvíli licitování jsme se shodli na Halloween 8, protože jsem si vzpomněl, že jsem nedávno na něj viděl na dvd.box.sk titulky (kamarádka neumí anglicky ani slovo). Film ale vydržel na obrazovce mojí televize jen malou chvíli, kterou mi trvalo než jsem dovalil do pokoje občerstvení, protože v té chvíli právě na obrazovce probíhal úvodní rozhovor dvou zdravotních sester, prozrazující,...

(Více... | 3166 bajtů | 7 komentáře)


Titulky: Pranýř: Kung Pow
Poslal evilmindPranýř, Pátek 30.08.2002 (2753 čtenářů)

Téma 'Pranýř' jsem si založil proto, že mne pravidelně vytáčejí pokusy lidí, kteří neovládají ani angličtinu, ani češtinu, ale přesto nebojáčně a hrdě tvoří titulky pro divx filmy. Většinou za pomoci slovníku nebo titulků v nějakém 'příbuzném' jazyce (slovenština, polština). Výsledek si asi dokážete představit sami. Anebo možná nedokážete, protože na první dnešní příklad budete určitě nevěřícně zírat, stejně jako já...

(Více... | 1572 bajtů | 1 komentář)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!