1

Téma: beckar L.Henriksen

smazano z recenze Mimic 3 (netyka se filmu ale recenze, tudiz to tam nepatri, uz by si na to mohli i anonymove zvyknout)

Mimic: Sentinel
Poslal Anonymous v 2005-07-19 01:10:07
Moje hodnocení: Nehodnoceno
Admin: [ Smazat ] mily recenzente...promin..ale jaky beckar L. Henriksen???filmy jako Terminator,aliens,alien 3,AvP nejsou becka...

muj nazorv - Henriksen je beznadejnej beckar, a je uplne jedno jestli mel vetsi ci mensi stek v nejakym znamejsim beckovym filmu :-)

2

Re: beckar L.Henriksen

mozna mel na mysli, ze mel i nekolik roli v ackovych pocinech... treba Terminator, Aliens a Alien 3 becka imho nejsou.

3

Hlavne je Lance mach a jeden z mych nejvetsich oblibencu. Prakticky kazda jeho, treba i malinka, role je super. Podobne jako treba Michael Ironside silne nedocenenej.

4

humanbeing napsal:

mozna mel na mysli, ze mel i nekolik roli v ackovych pocinech... treba Terminator, Aliens a Alien 3 becka imho nejsou.

to nic nemeni na tom, ze vezme roli uplne ve vsem, a vetsinou tam hraje hlavne tim, jak vypada... cimz nerikam ze se mi to nelibi ;-)

5

evilmind napsal:
humanbeing napsal:

to nic nemeni na tom, ze vezme roli uplne ve vsem, a vetsinou tam hraje hlavne tim, jak vypada... cimz nerikam ze se mi to nelibi ;-)

Role ve vsem bere, to jo,asi potrebuje prachy nebo co smile , ale hraje podle me vyborne (co treba Jennifer 8,  Powder, Dead Man nebo Millenium). Teda pokud ma podle scenare co brat. Beru ho na jedne urovni s Udo Kierem, coz znamena ze krome toho, ze umi skvele hrat, fungujou oba  jako ikony.

6

;]]]
Horroru, ktere jsou Acka je setsakra malo ;]]
Lance je v klidu, stejne jako Donald, Majkl, Kevin, co se zkratka do ackovskych filmu nedostanou, bo se pro ne v mainstreemu nenajdou spravne role.....  Jak dlouho trvalo Stevovi nebo Peterovi nez se protlacili na male role acek....

Filmovy maniak, co mu neni POMOci,.....