1

Téma: Van Helsing

vodoun napsal:
Rogue napsal:

Nepřeklepl ses náhodou s tím "k" lol I když je fakt, že jsem to četla i v některých recenzích.

Četla? Že by první dívka/žena zavítala do našich diskusí (nepočítaje slečinky Obita s KDem :twisted: )? Tak fajn. smile

Ono na netu si clovek nemuze bejt nikdy nicim jistej  big_smile . Uz ten nick "Rogue" smile, IMHO to bude nejakej zastydlej pubertak  8)

2

Re: Van Helsing

Mohla bych se urazit. :twisted:

3

sorry

Naposledy upravil: (2004-08-17 12:32:33)

4

obitus napsal:

... IMHO to bude nejakej zastydlej pubertak  8)

Tak to bychom tu měli po tobě a Klaunovi už třetího. :twisted:

5

vodoun napsal:
obitus napsal:

... IMHO to bude nejakej zastydlej pubertak  8)

Tak to bychom tu měli po tobě a Klaunovi už třetího. :twisted:

To promluvil ten pravej. :wink:

"Nikdy ... ale nikdy neser Krále"

6

obitus napsal:

Pochybuju  :wink: , spis by sis mohla zapnout ICQ  :twisted:

Neoblbuj... 8)

7

KLAUN_DOMINANT napsal:

Ty si běž raději dopít mlíčko. :wink:

8

vodoun napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

Ty si běž raději dopít mlíčko. :wink:

Ano, mlíčko to já piju tuze rád, ale já jenom to krabicový, ale někdo ho ještě saje z koziček, že Vodoune? :twisted:

"Nikdy ... ale nikdy neser Krále"

9

KLAUN_DOMINANT napsal:

Ano, mlíčko to já piju tuze rád, ale já jenom to krabicový, ale někdo ho ještě saje z koziček, že Vodoune? :twisted:

Snažím se, ale mladé bezdětné holky mlíčko nemají. sad Ale to mi nijak zvlášť nevadí. :twisted:

10

Dekujeme, ze sve off topic urazky pisete do Odkladniho prostoru nebo podobnych threadu.

11

pepak napsal:

Dekujeme, ze sve off topic urazky pisete do Odkladniho prostoru nebo podobnych threadu.

Tak promluvil velký myslitel a učitel mas, slovutný pepík z pepkova. :twisted: Amen.

BTW jaké urážky? Pokud jde o ženská prsa, jde o zcela přirozenou součást jejich těla, a na dráždění bradavek ústy také neshledávám vůbec nic urážlivého. Když gangrena urážel některé herečky dost nevhodným způsobem, tak jsi mlčel, hrdino.