76

Re: Medvěd - název filmu?

Zdravím, podařilo se vám někomu sehnat film Zlý duch Tajgy? Nebo alespoň nějaká rada, kde to zkusti? Díky. Pavel

77

Také pátrám po jednom starém ruském filmu, kde hrál roli medvěd-člověk. Byli jsme na ten film povinně v kině mezi léty 1986 - 1989. Nějaký člověk s puškou tam pátral po záhadě. Pamatuji si tyto útržky:

- člověk s puškou po něčem pátrá a dostává se do Tajgy
- scéna, kdy sedí u stolu v dřevěnce rodiče + syn a člověk s puškou. Syn má zvláštní projevy
a rodiče se jej bojí. Dal facku otci. "Namotal" si jediným prstem lžičku kolem prstu. Měl
nadlidskou sílu. (To si pamatuji živě!)
- Člověk s puškou prohledává nějaký opuštěný komplex. Medvěd/člověk mu přes hlavu přehodí
něco jako igelit. Zazní výstřel.
- připadá mi, jako by se tam dělaly pokusy na medvědech či lidech??

Je to celé o nějaké záhadě. Snad že lidské geny se smísily s medvědími? - Nevím, byl jsem
malý a moc jsem se u toho filmu bál. Každopádně vím, že tento film byl ruský.

Pokud máte tip, budu vděčný. vzteklinek@seznam.cz

78

ahoj, jestli ten někdo máte pošlete mi ho prosím na hajzlik29@spoluzaci.cz, předem moc děkuji.
Toman

79

Film Matagi je na predaj za 100 eur. Takže idem začať šetriť a možno si ho kúpim. smile

80

Lidičky,chtěl jsem se jen zeptat...Kdo má film Matagi na VHS,nešlo by to dát na ulož.to?? Kdybych ten film měl já,zkusil bych to nahrát na ulož.to,ať si to ostatní stáhnou,vždyť to byl perfektní dobrodružnej film,po kterém pátrají stovky lidí a neúspěšně...

81

A když se tu bavíme o těch medvědech, tak další film, co mě napadl je Lost in the Barenns (1990). Taky ho nemůžu nikde sehnat.Jsou sice linky na stažení,ale je to zavirovaný.

82

Ja som Matagiho nasiel na VHS a uz ho mam aj na DVD lol Ma niekto zaujem? noax@azet.sk

83

Jee, jsem rada, ze jsem nasla vas prispevek. Nedavno jsem si na tento film take vzpomnela a marne hledala, jak se jmenoval.
Presne jsem si pamatovala jen par utrzku a nikdo to nezna.
Ten pejsek se jmenoval Cibi, nebo tak nejak, ze?
Ani nevite, jakou jste mi udelali radost.
Dekuju

84

Pytat od niekoho 100e za film,to mi pride trochu ako zdieranie ludi,film je na uloz.to prave ho pozeram,kvalita celkom ujde(skoda ze sa tu neda pridat link) dufam ze si ho kazdy najde

85

Odpověď na otázku: Jak se jmenoval film o muži, který odešel z civilizace do skalistých hor?? Napadá mě film Legenda divočiny 1981 jestli to pomůže.

86

het2 napsal:

Nemůžu si ani za nic vzpomenout na jméno filmu s lidožravým medvědem/medvědy, který jsem viděl tak před 15-20 lety v TV. Podle te doby a podle toho, ze to byla takova hodne syrova, desiva a hlavne desne realisticka (alespon mi to tak tehdy pripadalo) lovecka historka spis nez nejakej dobroduznej film, soudim, ze to bylo vychodni (nejspis sovetske) provinience... co mi z toho filmu utkvelo v pameti je:
-cele se to odehravalo v zasnezene krajine
-byli tam lesy a takove brezove(ci podobne) haje, na jednom z tech stromu se snazil jeden z lovcu zachranit, ale medeved ho "setrasl", tusim, ze pak ty ostatni lovci, co ho hledali nasli z dalky dalekohledem na tom stromu viset jeho batoh ci co a tak ho nasli

Urcite to neni americkej Grizzly I a II (podle IMDB to vypada na peknou blbost), ani japonskej Lovec Medvědů (kterej je IMHO docela OK, ale ne jako to co hledma)...

dik za kazdej tip

87

Ahoj vím o jakým filmu mluvíš byl to Japonskej film . medvěd grizzly napadl vesnicku  v japonsku v zimě   vydal se ho lovit starej japonskej lovec z malím klukem a mel bílí ho psa tomu medvědu říkali tříprsták . Psa mu nakonec zabil  je to z roku 1982 shaněl jsem ho taky sehnal na video kazetě ke stažení nikde nebyl . jestli tě to pořád zajíma tak ti z jistím název už si to nepamatuju

88

Dino napsal:

Mmnt, starej tříprsťák byl v jiným filmu, než byl Matagi, nebylo to japonský, ale tušim že z reálií Divokýho západu, pamatuju si jen pár útržků, ale ten chlap měl psa, co vypadal nějak jako rotwajler nebo beauceron a medvěd jim fakt roztrhal koně ve stáji nebo stodole. Vybavuju si, jak na břehu řeky najdou stopu toho medvěda a poznávaj ho podle chybějícího prstu.

jedna se o film Země Mustangů tam je medvěd tří prsták

v Matagi je zase čtyř prstej

což mi připomíná jinej film a ten byl též z kanady či divokého západu a jakejsi kovboj tam chce chytit nakyho koně a soupeří s nákym indianem jestli tam je zapletka s medvědem si už nevzpomenu ale mam za to že jo. končí to tím že indian ho postřelí šípem bez hrotu a toho koně mu sebere. vybavíte si někdo název tohoto filmu?

89

oprava čtyř prsťák je ve filmu Grizzly král hor z roku 1970

90

Nějaká dobrá duše to nahrála na ulož.to.
---uloz.to/xhGWZsYt/matagi-1982-toshio-goto-czechdub-vhsrip-plan9-pal-dv-divx-720p-avi---

91

Ahojte,
A toto je ten film kde sa pes volal Čibi? A trenovali ho so zlcou na medvede... Videla som to ako dieta, casto si na ten film spomeniem a rada by som si to pozrela. Nepovedala by som, ze ma zaujme film o medvedoch, ale tento bol fakt dobry wink

92

Lidičky, moc děkuji a jsem ráda, že jsem narazila na tuto diskusi. Tento film jsem viděla v dětství a pamatuji si z něj jen útržky. Když jsem to někomu popisovala, i rodičům, hleděli na mě a já si myslela, že jsem si to snad celé vymyslela, bujná fantazie... A je to tu, je to on, je to přesně ten film, který jsem viděla a po kterém jsem celá ty léta pátrala. Děkuji smile

93

Ahoj, teprve při pročítání diskuze zjišťuji, že se mi ve vzpomínkách z dětství prolíná několik filmů. Dnes jsem shlédnul Matagiho, pamatuju si ho, ale film který sháním je skutečně trošku jiný. V Matagim neříkají medvědovi Tříprsťák, ani nezabíjí ovce, koně apod. "Jen" jednu krávu a malou holku, pak zmiňují články v novinách o dalších útocích a obětech, ale nafilmované ty útoky nejsou. Někdo tady zmiňoval jiný film, kde medvědovi skutečně říkali tříprsťák a lovec měl psa podobného rotwailerovi.( V Matagim se jedná o japonskou rasu - Akita nebo Tosa Inu). V tom ci sháním bylo i více "hororových" scén z útoků. Už někdo zjistil o jaký film jde?(není to ani Zlý duch tajgy - ten jsem taky viděl). V Zemi mustangů medvěd útočí na koně v ohradě ale myslím že to taky není ten co hledám a kde medvědovi říkali tříprsťák.

94

Ahoj, asi hledám ten stejný film, co Kolda83. Film, kde medvědovi skutečně říkali tříprsťák a bylo i více "hororových" scén z útoků. Útočí na koně v ohradě a snad jednoho i zabil. Co jsem shlédl Matagi (Lovec medvědů) i Země mustangů, tak se mi zdá, že to nejsou ony. Poradí někdo?
Díky

95

Zdravím, taky hledám název určitě ruského filmů z Tajgy o medvědu zabijákovi z 80.let odhadem. Pamatuju si jak z obrovských klád udělali past na medvěda a ve finále jí použili jako úkryt. Myslím, že past nevydržela. Víc si nepamatuji, ale hrozně rád bych to viděl znovu .