126

Re: Chyby a nefunkcnosti nove Studny

To je divny, a jak ho pridal, normalne, nebo jsi ho potvrzoval i s tim filmem? Jsem tuhle nekde nasel nakej dialog kde byl problem, ale u komentaru by to bylo divny teda - resp. i v pripade chyby by se melo stat to, ze proste ten komentar nebude ulozen a zmizi...

127

Jsem posílal sangrailův komentář čekající v sekci Filmy do DB. Film jsem zasílal až potom, ale ten se neuložil vůbec, resp. do fronty filmů čekajících na přidání se dostal a pak po potvrzení zmizel. Taky mě to překvapilo, že se ten komentář propracoval dál, aniž by Studna měla existující kartu filmu.

128

Pořád se někde nachází bugy s obrázky u filmů se stejným názvem. Třeba Day of the Dead 85´ má obrázky jak ze svýho, tak i z remaku.

129

Pridavani filmu s apostrofem opraveno, nevim teda kdy se to mohlo rozbit boha.
Na ten sangrailuv koment se pak podivam, nejak se odsud nemuzu lognout do databaze.
Na obrazky pak taky.

130

Jeste koukam nefunguje pri imdb importu country a keywordy se pridavaj nesmyslne
s tim ted bohuzel nic neudelam, protoze koukam stranka toho imdb parseru, kterej jsme pouzivali, uz neexistuje, a na to abych opravil sam ty regularni vyrazy budu potrebovat o moc vic casu teda no...

131

tak import keywordu jsem zatim uplne vypnul

132

- sangrailuv comment opraven
- obrazky obou Day of the Dead opraveny, to tam proste bylo jeste z doby konverze a nikdo neupozornil no...

133

- opraven imdb import pro COUNTRY. Kdyz nekde chybi, staci proste dat imdb import znova.

134

- aktualne nejde vubec imdb import, zatim netusim proc, na prvni pohled se imdb stranka nijak vyznamen nezmenila... tj. opatrne s pridavanim filmu. Podle logu posledni uspesny byl pred 10 dny. Napisu sem az opravim.

EDIT: aha, tak imdb sice vypada stejne, ale v kodu maji spoustu zmen v nazvech stylu (jak naschval v tech, na ktere reaguje parser). Navic zacali pouzivat UTF8. Takze to bude na dyl, zkusim aspone nejakej rychlej workaround...

EDIT2: tak tohle bohuzel rychle opravit nepujde, a to predevsim proto, ze tohle je prvni zmena na imdb v kodu pro cast/crew od roku 2010, tj. se tu porad pouzival nejaky pepakuv kod, ktery coby neprogramator naprosto nechapu. Takze budu muset obnovit nejakou lokalni kopii Studny, tohle je prilis mnoho kodu na moje tradicni pokus/omyl primo na zivem webu. Odhaduju tak mozna prespristi vikend, tenhle bohuzel jedu pryc...