26

Re: recenze

Este poprosim opravit nefunkcny spoiler tag v spominanej recenzii kraska a zvierac : ) Vela zdaru do buducna..nevesaj hlavu HB : )

27

Spoiler opraven, díky za upozornění.

Solaris104 napsal:

Taky byste mohli napsat Pepakovi. Treba by rad napsal par recenzi na zvireci horory smile.

Taky bych byl rád, kdyby občas Pepak něco utrousil na Studnu. Na Pepak.net vycházejí recenze knížek, tak jestli to náhodou není tak, že Pepak na chobotnice a žraloky zanevřel (čemuž ani trochu nevěřím) nebo jen sbírá síly na další várku recenzí. smile

28

během dne už konečně nahodim tu recenzi na Woman in Black

29

Tak a je publikovaná. Dovolil jsem si poupravit jediné, ve větě "bude hlavně pro ty, co pohrdají" na "kdo pohrdají". Kdyžtak vrátím do původního stavu, pokud to podle tebe není ok... Je výborná. Jinak já mám rozhodně chuť taky nějakou napsat. To se hned lépe píše, když je recenzentů víc. smile

30

neni třeba, takhle je to ok... jinak docela rychlost smile
heh, tomu věřim, snad se po tý delší přestávce trochu rozepíšu wink

Naposledy upravil: Bloody (2012-06-05 01:26:07)

31

tak si zabírám Promethea, během víkendu nahodim wink

32

recenzi už dopisuju.. jen se chci humanbeinga zeptat, jestli teda nahodí i tu svojí? Já podle toho totiž dost přizpůsobim tu svojí

33

Bloody: Zatím ji nemám dokončenou, ale rád bych ji uveřejnil spolu s tou tvojí. Doufám, že to nějak nevadí, když jsi tu psal, že si recenzi zabíráš pro sebe. smile Jakmile tedy bude v redakčním systému, tak bych nahodil třeba první tu tvoji a druhou v pořadí přidám svůj rozbor.

34

Sakra, ja se tak tesim na ty recenze Promethea a porad prd :-(.

35

Já ji pomale dokončuji, nevím jak je na tom Bloody. Ještě prosím o chviličku strpení.

36

Sorry, já byl ted několik dní pryč, takže jsem jí nemohl dokončit, ale dneska večer se vracim a hned nahodim wink

37

bezva, takže během pátku nahazuji, minimálně tu od Bloodyho určitě. wink

38

Během zítřka bych ji měl mít dokončenou. K mému předchozímu příspěvku, myslím si, že nejlepší bude postnout je obě naráz.

39

humanbeing napsal:

Během zítřka bych ji měl mít dokončenou. K mému předchozímu příspěvku, myslím si, že nejlepší bude postnout je obě naráz.

tak určitě wink

40

A jsou venku. smile