1

Téma: Doplňování filmů do databáze

sakra chlapi, jste trochu pozadu smile chybí tu spousta klasiky od všech možných tvůrců...
vždycky zkouknu nějakej kousek a jsem si na 50% jistej, že tady nebude wink
ale je mi jasný, že těch filmů je přece jenom hodně...

2

Re: Doplňování filmů do databáze

myslim, ze tu bylo nekde napsano, ze se tu nema vytvorit nejvetsi db hororovych filmu ale db tak, aby k filmu, ktery v ni je, bylo co nejvic moznych informaci.
Kazdopadne je fakt, z nektere klasiky, ktere videl asi kazdy z nas a i by k nim jednu dve vety napsal, tu chybi.

3

komentáře můžete pohodlně posílat spolu s vaším imdb odkazem chybějícího filmu. takže žádné zybtečné čekání, než se uráčí lenošný admin. smile

4

presne, nechapu v cem je problem Bloody - posles proste komentar soucasne s pridanim filmu, jen na zaklade jeho imdb odkazu, a vsechno se automaticky zalozi uz rovnou s tim... presne tak ten system ma fungovat

bylo by pomerne snadne za pouziti stavajcich mechanismu (i pro chabeho programatora jako ja) sem proste natahnout 20 tisic filmu z IMDB najednou, ale myslim, ze pred rokem (jaj, uz to je rok co je novy system! :-) ) jsem jasne vysvetloval, proc to delat nechci, a proc davam prednost tomu, kdyz ta databaze vznikne prirozene behem odhadem cca 5 let... nikam nespechame smile

kdyz se podivam na ten rok, tak to neslo uplne podle planu, vetsina adminu byla az prilis leniva, a to vcetne me, 3700 filmu z puvodnich 1100 co tu bylo pred rokem ale porad neni tak hrozny (cil byl 5 tisic), na to ze svych planovanych 10 filmu denne davam fakt malokdy, protoze se prece jen radsi na ne jen divam :-) ale kazdopadne ten petilety plan by i tak vedl k pomerne reprezentativni databazi... samozrejme cim vic toho tu je, tim hur se pridavaji dalsi, ale na to uz mam nejaky mechanismy

takze, pokud se divas jestli tu neco je, tak se nedivej, ale pridavej! :-)

5

Však to taky takhle dělám, ale asi jste mě špatně pochopili.... mám na mysli to, že když hážu do databáze nějaký kousky, vždycky už tam visí dalších 120 nebo 150 filmů. Nahodí se (většinou hodně pohotově) ty moje poslední a ty starší zase čekají dál ve frontě. Napadá mě pak otázka, jestli tam ty filmy skutečně jsou, protože mě až neskutečně často informuje hláška, že je v databázi již 120 čekajících filmů smile tak asi takhle

6

aha, ale tak to muzes ignorovat klidne :-) tech cca 150 v ty "fronte" to z 99% veci ode me, co poslou ostatni se zpracovava hned, ja tu funkci osobne pouzivam jako takovej pamatovacek na veci, co z nejakyho duvodu nejdou pridat hned (neni k mani dostatecne info, serialy, dokumenty), ale jednou se to stane, pripadne si treba hodim do fronty najednou 20 filmu od jednoho rezisera a pak je pridavam postupne - vetsinu te fronty napriklad ted tvori amaterske zombie filmy - protoze nahazet do fronty je snadny, a samotny zpracovani prece jen par minut trva, takze to delam kdyz mam nekde chvilku casu

takze tu hlasku proste muzes ignorovat a vesele pridavat smile

7

Hele, proč mi nechcete přijmout Starship Troopers? hmm

Martin Mihula

8

dvojka tu je, ale jednicka je podle me uz mimo, to je cista scifi, proto jsem ji z pridanejch smazal... tusim uz dvakrat :-)

9

Ale no tak, když jsou tu Scary Movie nebo If you know what I did last thirteenth... big_smile A já na to napsal dopředu recenzi... Ale tk OK

Martin Mihula

10

parodie/komedie beru jako neco jineho, to je jasne zanr... scifi tu akceptujem jen kdyz se nejak, atmosferou nebo monstry, blizi... nerikam, ze je v tomhle shoda mezi adminy, ciste muj nazor

11

Fajn, je to tvoje rozhodnutí smile

Martin Mihula