1

Téma: Festival otrlého diváka - 6.ročník

Přesto, že včera měli v Aeru problém s počítačem a tudíž s lístkama, tak jsem si včera udělal rezervačku na Rec 2 a na celej nedělní večer. Na novýho Vlkodlaka docela těšim a jsem mimo to zvědavej, co si pořadatelé festivalu pro nás nachystali za to překvapení. Výhoda je, že kdybych ten film už viděl, zaplatí mi pivko smile Tak uvidíme...

2

Re: Festival otrlého diváka - 6.ročník

kupodivu jeste nejsou vyzrany internetovy rezervace, takze zatim jsem si booknul jen Rec2 tam, a uvidim co dalsiho az si tam pujdu pro listek...

3

Každopádně bych návštěvníkům doporučil páteční House of the Devil, pokud mají rádi 80-ky, nemůže je to zklamat. Ale ani ten první pakistánskej gore masakr by nemusel bejt k zahození smile

4

Byl tu někdo z vás na nedělním představení? Konkrétně by mě totiž zajímalo, jaký že překvapení se to od 6hod. promítalo.. Já se tam totiž už nestačil dostat.

5

netusim ja sel az na Vlkodlaka a cestou jsem se prodiral davy lidi co byly uplne nadseny jakej narez videli... nicmene jelikoz na Vlkodlaka nezustavali tak to mohlo bejt i tak cokoliv :-)

kazdopadne to publikum v Aeru je proste desny, mam ruzny duvody, proc nerad chodim do kina, ale specialne v Aeru se najdou i jeste dalsi...

- particky co se smejou, nahlas mluvej a delaj hloupy poznamky... no, to je v kazdym kine asi, proste idioti
- porad nekdo chodi na zachod, ale jako... to jsem fakt nikde jinde nevidel, zhruba po 10 minutach od zacatku kazdyho filmu se zacali zvedat lidi, a v nejakejch dvouminutovejch intervalech furt nekdo chodil, coz obnasi protlaceni se radou lidi, ktery si nezridka musej stoupnout protoze mezi radama v Aeru neni dost mista
- nasleduje pak otevreni dveri, za kterejma je takovy jasny zeleny svetlo, co hodi okamzite sajnu pres cely hlediste... a to me sralo presto, ze na levy oko nevidim takze mi svetlo zleva zase tak moc nevadilo, ovsem vzhledem k frekvenci "pisseru" to stejne byl des...  nastesti napotreti uz jsem byl chytrejsi a sednul jsem si abych nevidel na dvere a nebylo kudy preze me chodit

pristi rok si teda budu hodne dlouho vybirat na kterej titul podstoupit takovy martyrium, pokud to nebude nejaka premiera ala Rec 2 tak dam prednost domacimu prehravaci... btw rozhodne nejsem sam koho to tam sralo, kdyz se podivam na aktualni komentare filmu z festu na CSFD, tak skoro u kazdyho jsou 2-3 co zminujou udesny publikum

6

smile máš úplnou pravdu, to zelený světlo je fakt humus, a já blbec seděl s přítelkyní k těm dveřím dost blízko.
Otravný publikum, jaký bylo na REC2, jsem už dlouho nezažil, a bohužel ty blbci seděli hned za náma.
V takovym Palace nebo Village se to stane opravdu zřídka, protože když už jdou lidi na film za takový prachy do takovýho kina, tak si to chtěj nejspíš i užít. To je alespon můj názor smile

7

Já tam byl naštěstí jen na Dracula in Pakistan, kde byl smích publika dost na místě a celkově to projekci prospělo... Bohužel takhle vytvořená atmosféra, která se tam zřejmě drží ať dávají cokoliv, se asi k Vlkodlakovi nebo REC 2 příliš nehodí... Tak nějak jsem to tušil a zvláště Vlkodlaka jsem v Aeru zamítl a dám si ho pěkně v plexu, kde možnost zkaženýho zážitku není tak vysoká.

8

Tak jsem se konečně dopídil toho, jaký že to v tu neděli hráli za překvapení. Ještěže jsem tam nakonec nebyl, v diskuzích o festivalu vyšlo najevo, že to byla Kněžna Libuše yikes

9

hmm podle tech reakci na csfd bych se na to kouknul celkem, ale pockam si :-)