2,176

Re: Co jste zrovna videli...

Arachnia Nestvůry Útočí http://www.csfd.cz/film/174371-arachnia … -arachnia/ Po filmové stránce se jedná o nehorázný shit nicméně viděl jsem daleko horší horory takže za mě 4 z 10 průměrná záležitost dokonce za rok jsem ochoten to shlédnout znova

Netvor Z Pouště http://www.csfd.cz/film/203460-manticore/ vydal Blesk myslímže v středu skupina amerických vojáků je poslána na misi za záchranu reportérky ale na místě jsou napadeni 2 Manticory které vyvolal fanatický irácký generál aby američany vyhnal z Iráku.
Podle děje typické béčko zpracování televizní od SYFY krvvaé je to docela dost a vražd též. Já jsem spokojen 6 z 10

2,177

Arachnia

2,178

Bloody napsal:

Night of the Creeps - Noc husí kůže
Díky mimozemským slimákům se začnou lidé proměnovat v zombie.
Klasické béčko z osmdesátých let plné černého humoru a odkazů na jiné horory. Asi bude recenze smile
8/10

Pridávam sa k dobrým ohlasom na film a zvišujem na 9/10. Tom Atkins ako hláškujuci policajt je tu dokonalý, postavy majú mená ako Carpenter, Hooper a podobne, efekty sú slušné, je to presiaknuté 80´s atmosférou skrz naskrz, a spracovanie je naozaj na úrovni a napechované nadšením tvorcov. Parádna nostalgická 80´s klasika !

Just when you thought it was safe to go back to camp...

2,179

Daybreakers
Děj nás zavede do nedaleké budoucnosti, kde svět ovládli upíři a lidstvo téměř vymírá. Na tuto dlouho očekávanou upířinu jsem se moc těšil, ale moje dojmy z výsledku jsou spíše rozpačité. Námět je docela zajímavý, ale bohužel šíleně nevyužitý. A žádná pořádná akce! 6/10

2,180

Arachnia komentář přidán

2,181

Beowulf A Grendel http://www.csfd.cz/film/231931-beowulf- … -grendel/# Nevím jestli to sem patří smile již 3 verze zpracování Beowulfa co znám zpracování typicky televizní děj klasika Beowulf zabije Grendela uvidí to jeho máti a rozhodne se pomstít načež Beowulf zabije i ji. Herecké výkony průměrné triky příšerné íleně digitální Grendel (vypadá jak obří opice) to samé jeho matka (nevím kde vzali myšlenku že měla ocas) ale úplně nejhoršíje první monstrum kterého v úvodu zabije jedná se o obřího hada a zpracování je hrozné daleko horší než Anakonda  v Děti Anakondy. Nicméně dívat se na to dalo 8 z 10

2,182

Bloody napsal:

Superstition (Pověrčivost)
Před 200 lety byla na jednom místě popravena čarodějnice. Dnes tam stojí dům, do kterého se nastěhuje americká rodina. Pomstichtivá čarodějnice dává o sobě brzy vědět a neušetří nikoho, ani děti.
Skoro klasika z počátku 80. let, kterou jsem měl možnost si zopakovat, poprvé zhlédnuto na dřívější tv nova. Docela atmosférický horor bez happyendu, ve kterém vyniká hudba připomínající italská gialla a některá brutální úmrtí, například úvodní skřípnutí do otevřeného okna nebo nadsaditý skon kněze brusným kotoučem. I když z čarodějnice uvidíme jen postavu s pláštěm a ohyzdné drápy, nějak zvlášt mi to nevadilo. Ale ta detektivní vložka tam byla trochu navíc. 7/10

Pomerne surová, atmosferická záležitosť z počiatku 80´s. Pamätáte na tú veľkú VHSku vo videopožičovniach? 8/10

2,183

Vlkodlak - 3/5

Právě jsem se čerstvě nabitý emocemi z Vlkodlaka vrátil z kina. Abych řekl pravdu, raději jsem od něj už ze začátku nic moc neočekával, abych nebyl zklamaný. Přesto se ale jistému očekávání neubrání nikdo. Vše začíná až moc rychle a to formou dopisu, autoři se ani neobtěžovali prolog zfilmovat plnohodnotně. Následuje nepříliš záživný rozjezd a čeká se, až se na plátně opravdu ten Vlkodlak objeví, když se tak stane, byl jsem trochu zklamaný. Před shlédnutím snímku jsem jen letmo viděl jeden trailer a asi tři obrázky, takže jsem zhruba věděl, jak bude vlkouš vypadat. Nakonec to nebylo zase až tak hrozné ale přímo mě štvalo, že měl Vlkodlak na sobě oblečení, takže spíš vypadal jak nějaký zarostlý bezdomovec. Kéž by měl protáhlou držku, jako ve starých horrorech smile. Všechny vraždy vidíme rychle a tak si je pořádně neužijeme, čímž chtěli autoři asi vyprodukovat "neskutečně drsný a nekopromisní nářez", bohužel se tak nestalo. Nechci tu nějak podrobně popisovat děj ani prozrazovat konec ale moc se mi nelíbil. Závěrečná bitka byla nehorázně krátká a nemohu překousnout to, že to měl být vrchol celého filmu. Čístý průměr.

2,184

The Collector http://www.imdb.com/title/tt0844479/

Hmm co k tomu napsat, film a-la Saw, ale bez jakykoliv myslenky. Navic je treba vypnout mozek a to uplne, obzvlast v prostredni tretine se to diky paradni hre na kocku a mys celkem dari. Posledni tretina jde kvalitou ale dolu, musim rict ze mne uz ty "necekany" zvraty ve stylu - konci to spatne, ba ne konci to dobre, tak ne konci to spatne, ba ne... celkem stvou a vubec nebavi... okamziku, kdy se cekal, ze to uz skonci je tam asi 5 a nutno rict,m ze kazdej dalsi je horsi nez ten predchozi... mno a kdyz film skonci pochybuju, ze se vetsina lidi ubrani dojmu, ze to byla totalni kravina - ja se teda neubranil:) Je tam der jak v ementalu a v podstate nic nedava smysl (chovani Collectora, "navnada", a kdyz to vezmem kolem a kolem tak ani ty pasti). Na druhou stranu diky ty prostredni casti se na to asi stoji podivat (a nevypinejte pri titulkach, je tam jeste jeden taky "necekanej" zaber na konci)... 5/10

Daybreakers http://www.imdb.com/title/tt0433362/
Solidne natocenej film, vystavenej na zajimavym napadu, ale pomineme-li tu hlavni ideu (vetsinova upiri spolecnost, ktere dochazi "potrava") tak to pusobi jako mix mezi Equilibrium a I am Legend (vcetne konce)...na jedno zkouknuti celkem dobra zabava a je tam Sam Neil... 6/10

Naposledy upravil: het2 (2010-02-20 14:37:18)

2,185

Tak jsem konečně shlédnul Rec a dávám mu 5/5.

Rozklepaná kamera a děj hrající si na tvrdej reál (Záhada Blair Witch, Paranormal Activity apod.) mě nikdy moc nebrali ale po velmi dobrých ohlasech na Rec jsem se na něj začal těšit. A bylo proč, sežral jsem mu to totiž i s navijákem. Vše bylo excelentně načasované a krev tekla přesně v tu dobu, kdy by tekla i normálně. Herce jsem viděl poprvé ale své úlohy zahráli nadmíru dobře – přesvědčivě. Relativně krátká stopáž je Recu odpovídající a přesně padnoucí, někdy méně je více. Recu dávám maximální hodnocení na csfd a už se nemůžu dočkat dalšího pokračování.

2,186

Martyrs – 3/5

Nemám nic proti brutálním a realistickým filmům, občas se na nějaký rád podívám a dobře se morbidně pobavím. Ovšem Martyrs je už trošku moc, až do finálního mučení jsem si film vychutnával plnými doušky ale potom přišel bod zlomu. Film zvýšil brutalitu o aspoň 90% a vše vypadalo až moc doopravdy. Chyběl mi tam takový ten americký nadhled, jako je třeba u Saw (mluvící hračka, prolínání více životů a charismatický Tobin Bell, kterému vlastně divák žere, že dělá dobrou věc), tady ale není nic z toho. Pointa se mi zdá trošku narychlo vymyšlená a nezapadající do zbytku filmu. Ideální film pro úchylné sadisty, za mě průměr, který měl vyšší ambice.

2,187

Jason X – 2/5

Bezdiskuzí ten nejhorší díl Pátku třináctého, všechno je totiž v tomhle filmu tak neuvěřitelně kýčovité a laciné, až to skoro není možný. Herci jsou spíš k smíchu, počítačové triky ubohé a debilně optimistická hudba jenom otravovala. Občas nějaké to zabití bylo stylové (třeba rozprsklá zmrzlá hlava nebo spacáky) ale většinou nic moc. Uploadovaný Jason na blití.

2,188

Pátek třináctého (remake) - 2/5

Proti celkovému zrychlení horrorových postav nic nemám, ať už to jsou zombie, kteří potom vypadají mnohem nebezpečněji nebo třeba Mike Myers, který taky trochu přidal plyn. A i když je Jason též trochu zombie, k němu se běhání a střílení z luku nehodí. Jason má být surový vrah, který nepřemýšlí a prostě jen kydlí teenagery, nebere zajatce, neláká oběti na návnadu a neovládá žádné těžší nástroje, kromě mačety a jiných sečných zbraní. Tohle všechno se ale v novém remaku nectí a výsledek je takový, jaký je – debilní. Vraždy ubraly na brutalitě a snad ani jedna není moc nápaditá, což je to nejhorší, co se může slasheru stát. Pro neznalce předchozích dílů možná průměr, pro skalní fandy Jasona katastrofa.

2,189

Noc oživlých mrtvol 3D – 4/5

Béčko jako sviň a k tomu zábavné, nejlepší je, tento horror s původní Nocí oživlých mrtvol vůbec nespojovat, brát ho jako další zombiárnu, která má v sobě odkazy na již zmíněného předchůdce. Jinak hrozí těžké zklamání a začínající nenávist k tomuto snímku. Herci jsou průměrní až na Sida Haige, ten je jako vždy skvělý a samotné zombie vypadají dobře, akorát si ve filmu moc nepochutnali. Délka filmu 76 minut je z důvodu vysoké náročnosti na oči akorát. Příběh a vše okolo za 3* ale za Sida přihazuju jednu další.

BTW, 3D joint byl super wink

2,190

The Beyond – 5/5

Naprosto famózní béčko, plné libového gore a skvělé atmosféry. Příběh opět s nijak větší pointou ale o to u Fulciho nejde. Pro mně nejlepší film od Lucia, škoda jen, že se takové kvality nedržel pořád...

2,191

Texaský masakr motorovou pilou (1974) – 5/5

Leatherface, šíleně pobíhající s motorovou pilou nad hlavou a snad nekonečný útěk hrdinky před tímto maniakem. Lahůdka pro každého fajnšmekra horroru...

2,192

Tak jsem se rozhodl dohnat nějaké resty z klasických horrorů smile

Maska rudé smrti - 4/5

Nádherně atmosférický snímek, ve kterém se skoro celou dobu nic moc neděje, příběh ale plyne jemně a rychle a není ani sebemenší chvilka na nudu. Vincent Price opět ukázal své herecké charisma a podal excelentní výkon, ostatní herci ale byli také dobří. Kostými se nešetřilo a to je jedině dobře, akorát nemuseli tak hýřit barvami ale to už je jedno, do děje zapadaly. I když po dějové stránce Maska rudé smrti odpovídá třem hvězdičkám, dám čtyři za neuvěřitelnou zábavnost.

2,193

Häxan - 4/5

[Special Edition]: Dostává mě, jak teprve v roce 1922 se Christensen nebál sdělit svůj názor, že neexistuje peklo a Satan (v tom případě ani Bůh) a šířil své volno-myšlenkářství. Jak kritizoval církev a nebál se rozzuřených a nepřátelských ohlasů, což jako ateista a skeptik velmi oceňuji. V jiných němých filmech z této doby jen tak nenajdeme tolik doprovodného textu, jako právě v Haxanu, protože se jedná právě o naprosto vynikající dokument, ať už to jsou fantastické masky (Satan tu vypadá opravdu skvěle) nebo režisér, který jakoby rozmlouvá s diváky. To dělá z Čarodějnictví v průběhu věků nadstandartní podívanou a filmový skvost. Bohužel jsem viděl až moc dlouhou Special Edition, při které jsem se místy nudil, ta je dobrá pro rozšíření, ne na první shlédnutí.

2,194

BLOOD NIGHT : THE LEGEND OF MARY HATCHET (2009)
Som nadšený, fantastická pocta old school slasherom, klasický skvelý príbeh, parádne gore a úplne famózna Danielle Harris (nezabudnuteľný detský výkon v HALLOWEEN 4 a 5) v jednej z hlavných úloh. Pre mňa už teraz novodobá klasika ! 10/10

2,195

kdy to vyslo, to jsem nejak minul?

2,196

Jennifer Body (Bacha Kouše) po filmové stránce je to strašná hovadina (použil bych horší slovo ale nebudu tu nadávat) ale když vypnete mozek a nic neočekáváte a neřešíte stupiditu a dialogy tak by se Vám to mohlo líbit 6 z 10 na jedno podívání se to dá

2,197

evilmind napsal:

kdy to vyslo, to jsem nejak minul?

K BLOOD NIGHT : THE LEGEND OF MARY HATCHET . Je to film z roku 2009, USA, vyšlo to na DVD práve len v USA, s parádnym obalom. Majú to na Amazone, odporúčam. Nie je to žiadna filozofia, len čistý slasher, tak ako to mám rád smile

2,198

Tak pánové,já včera konečně viděl The Butcher(korejské pseudosnuff,proběhlo na loňském festivalu otrlého diváka)a všem vřele doporučuju!Po dlouhé době zase pecka.Tak trochu obdoba japonského ultragore Kichiku Dai Enkai.

2,199

Zúčtování  V Zóně 51 http://www.csfd.cz/film/274569-zuctovan … t-area-51/ Včera to bylo v 22:45 na Tv Barrandov. Takové sc-fi o mimozemšťanech co chtějí zničit Zemi ale jeden je poslaný aby ji zachránil a snaží dse tomu zabránit. Další z filmů od splečnosti NU IMAGE mě se to docela líbilo 8 z 10 jedná se o klasické béčko

2,200

Kráska A Zvíře další film z produkce SY FY PICTURES Děj: jednu vesnici sužuje tvor který vraždí lidi obyvatelé z toho podezřívají  zvíře ale skutečnost je jiná vraždí něco jiného. Mě seto dost líbilo krvavé to byly místy také příběh tam byl jakž takž taky dobrý za mě 8 z 10