1

Téma: Paranormal Activity

Myslíte si, že se do půlky listopadu stihne na stránkách vybrat 50 tisíc podpisů? Já docela pochybuju, zatím nemají ani tisícovku a že by se to začalo zvyšovat poslední dny, tomu vůbec nevěřím.

A jinak, na těch jejich stránkách se taky dějí paranormální aktivity. Evilmindův příspěvek do diskuse o tom, že se na film těší záhadně zmizel. Navíc v pressu ani zmínka o Studně, víc než podezřelé. smile

2

Re: Paranormal Activity

to je divny teda

musim ale priznat, ze jsem puvodne nechtel psat prispevek do diskuse, jen jsem se netrefil na to hlasovaci tlacitko a myslel jsem, ze musim vyplnit ten formular pro poslani hlasu, proto ten muj prispevek byl takovej se jmenem apod :-)

3

No ja tiez o tom dost pochybujem. Rad by som si to pozrel v kine ale nevidm to moc ruzovo. Ja to uz mam v kompe len cakam na titulky. a potom si to asi pozrem..co uz:(

4

Btw. teď jsem koukal na tom webu, že: "Po dosažení 5 000 požadavků bude film uveden v celé republice. Vyžádej si film."
A pro trochu znalé, opakované hlasování je ošetřeno jen uložením cookie do paměti prohlížeče. Jejím vymazaním, či úplným zablokováním jejího uložení.... wink Otázka je, nakolik to hlídaj na jejich straně. (Koukal jsem, asi to maj hlídaný přes IP.) Každopádně s trochou snahy těch pět tisíc není nedostažitelné. Ale kdo by podváděl, že? big_smile Hlavně by to tam bylo hned vidět, že ty hlasy naskakují najednou nějak moc rychle..... cool

Naposledy upravil: zdenekh (2009-10-25 19:25:50)

=======
"Booooy"

5

sice uz vsichni vime,ze jsem to  odhlasovali a film byl v kine a chci se zeptat na jednu vec. Videl jsem P.A. v kine a pak jsem kouknul na dvd  a videl absolutne jiny konec. Slysel,ze jsou dokonce tri nebo vice, mate nejake info o tom?

Roztrhám Tvou duši na kusy!

6

Souhlasí taky jsem to nevěděl viděl jsem to pouze na dvd ale kámoš na tom byl v kině a říkal že ta verze co je v kinech s tím koncem je prý daleko lepší ale nemůžu posoudit v kině jsem na to nebyl

7

Taky jsem aktivitu zhlédl v teple domova s tím koncem s policií, proto mi neseděl trailer, kde se odehrávalo něco, co v mém filmu ne yikes

8

Spoiler:
tak kino verze koncila, tim ze Katie tu osudnou posledni noc, skoro 3 hodiny stala u postele a pak se rozhodla sejit dolu do prizemi. Kde se ozval strasny vykrik a Micah sebehl dolu a pak 2 minuty se nic nedelo jen zaber na dvere. A po te velice dlouhe dobe, priletel Micah do pokoje a narazil na zed(viz v traileru) a spadl pod kameru. Pak se pomalu priblizila Katie,ktera mela prsa od krve a oblicej zakryty vlasy a sedla si k Micahovi a hrabala se mu v tele a pak se prudce podivala na kameru se s demonskym oblicejem (fakt strasidelny, snad kazdy v kine cuknul). A pote naskocila obrazovka s oznamenim, ze se po 3 dnech naslo Micahovo telo naprosto zdvastovane a telo Katie se dosud nenaslo. Oznameni trvalo cca 15 sec a to bylo vse,zadne titulky.
Pred filmem nebyla pustena zadna reklama rovnou film,melo to od zacatku strasidelny nadech

9

Zní to jako lepší závěr, než ten, co jsem viděl smile budu muset sehnat

10

teoreticky by tenhle konec mela mit UNRATED dvd verze (ale nevidel jsem ji jeste)

11

headhot napsal:

Spoiler:
tak kino verze koncila, tim ze Katie tu osudnou posledni noc, skoro 3 hodiny stala u postele a pak se rozhodla sejit dolu do prizemi. Kde se ozval strasny vykrik a Micah sebehl dolu a pak 2 minuty se nic nedelo jen zaber na dvere. A po te velice dlouhe dobe, priletel Micah do pokoje a narazil na zed(viz v traileru) a spadl pod kameru. Pak se pomalu priblizila Katie,ktera mela prsa od krve a oblicej zakryty vlasy a sedla si k Micahovi a hrabala se mu v tele a pak se prudce podivala na kameru se s demonskym oblicejem (fakt strasidelny, snad kazdy v kine cuknul). A pote naskocila obrazovka s oznamenim, ze se po 3 dnech naslo Micahovo telo naprosto zdvastovane a telo Katie se dosud nenaslo. Oznameni trvalo cca 15 sec a to bylo vse,zadne titulky.
Pred filmem nebyla pustena zadna reklama rovnou film,melo to od zacatku strasidelny nadech

Tento konec obsahuje Paranormal.Activity.LIMITED.DVDRip.XviD-JUMANJi

12

Solaris104 napsal:
headhot napsal:

Spoiler:

Tento konec obsahuje Paranormal.Activity.LIMITED.DVDRip.XviD-JUMANJi

parada, konecne uspokojim sve kamarady touhle verzi, uz mi neverili ze neco takoveho existuje,diky