26

Re: Změny a zásahy do kódu Studny

Provedl jsem překódování databáze, aby informace o češtině odpovídala skutečně použité češtině. Zdá se, že to proběhlo v pořádku, zatím jediné místo, kde vidím chybu je na hlavní stránce výpis posledních příspěvků ve fóru. Recenze i novinky, které jsem zkoušel, se tváří OK, nicméně pokud na nějakou chybnou narazíte, dejte prosím vědět.

27

Čeština v seznamu nových diskusí už by měla být v pořádku.

Příliš žluťoučký kůň úpěl ďábelské ódy.
PŘÍLIŠ ŽLUŤOUČKÝ KŮŇ ÚPĚL ĎÁBELSKÉ ÓDY.

28

Diskusní fórum jsem přehodil na novou verzi, od které si slibuju hlavně to, že půjde snadno aktualizovat (narozdíl od předchozí verze jde upravit pro Studnu velice jednoduše). Nicméně může se stát, že na některých stránkách dostanete chybovou hlášku - v takovém případě prosím o nahlášení, jakou hlášku a při jaké operaci.

Za Studnovský vzhled děkuji Wertymu, který ho velmi rychle a myslím velmi dobře připravil.

29

Opravil jsem chybně se zobrazující (resp. vůbec se nezobrazující, pokud jste měli štěstí) galerii obrázků z filmů (odkaz Galerie v menu).

30

Předělal jsem zobrazování obrázků u recenzí. Kromě spousty vnitřních změn jsou i tři viditelné:

1) Pokud se podařilo dohledat k filmu galerii, bude odkaz na obrázek směřován na ni - to mimo jiné znamená, že se obrázek v plné velikosti zobrazí na černém pozadí a ne jako dosud na bílém. Také se tam dá komentovat.

2) Pokud má obrázek popis, zobrazí se pod obrázkem.

3) Pokud jsou u obrázku komentáře, zobrazí se jejich počet a po prokliknutí obrázku se zobrazí i komentáře jako takové.

Hezky je to vidět na recenzi Chinese Torture Chamber Story, tak jsou jak komentáře, tak pár popisů.

Ještě dodělám, aby administrátoři a/nebo autor recenze mohli k obrázkům upravovat ten popis, protože teď asi nemůžou (nebo nevím, jak by to měli dělat).

31

to cumim co lidi psali uz pred lety do popisu, to jsem nikdy necetl :-))

32

Administrátoři a také autor recenze mohou upravovat popis obrázků - není třeba psát romány ani není nutné popisovat každý obrázek, ale pokud třeba chcete někam uvést geniální průpovídku nebo ozřejmit čtenáři, na co se to vlastně kouká, máte možnost.

33

pepak: Fantazie! Obdivuji tvé schopnosti, paráda. smile

34

Zkrátil jsem blok pro zobrazování nejnovějších DVD a místo toho jsem zavedl extra položku v menu, kde můžete sledovat všechna levná DVD, která máme v databázi. Pro včasné upozornění na vycházející kousky doporučuji použít RSS, které je dostupné z každé stránky a svou speciální ikonku má i v tom novém modulu DVD.

35

Anonymové nemohou k recenzím posílat komentáře obsahující odkazy.

36

Anonymové nemohou k novinkám posílat komentáře obsahující odkazy.

37

vsimnul jsem si dneska, ze v IE nedrzi Studna svou pevnou sirku, ale roztahne se na max velikost okna... tusis proc?

mam pocit, ze to je v css nejakej pokus to osetrit, zrejme od tebe (bo ma ceskej komentar "Hack pro IE" :-) )

38

druha vec, pokud vyfiltruju novinky pres kategorie (tj. kliknu treba na Recenze u nejake novinky abych je vyfiltroval), tak se dostanu na tohle url
http://www.studna.net/modules.php?name= … mp;catid=8
kde sice vidim jen recenze, ale nefungujou tam ty nase lokalni tagy [reviews]

39

do tretice vseho zleho :-) asi zmena kodu na imdb, cca poslednich 8 recenzi se neimportuje playtime

40

evilmind napsal:

vsimnul jsem si dneska, ze v IE nedrzi Studna svou pevnou sirku, ale roztahne se na max velikost okna... tusis proc?

Protože IE nepodporuje max-width.

mam pocit, ze to je v css nejakej pokus to osetrit, zrejme od tebe (bo ma ceskej komentar "Hack pro IE" :-) )

Ano.

41

A piš to do fóra pro adminy, pls.

42

pepak napsal:

Ano.

ale moc to nefunguje ne? jsem si s tim zkousel hrat lokalne funguje to na naky tagy jen, na html/body ne

43

pepak napsal:

A piš to do fóra pro adminy, pls.

tak jo smile