76

Re: RECENZE BEZ OBRAZKU

Treba k Temnote aka Darkness obrazky byly.

77

Nebyly, resp. ne tak, jak je potřeba. I teď je v recenzi vidět, že u ní bylo šest obrázků linkovaných na ČSFD. To je pochopitelně nepoužitelné - zaprvé ČSFD může kdykoliv ty soubory přesunout nebo smazat (jak se evidentně stalo), za druhé se to prostě nedělá.

78

Aha. Tak to jsou ty "Vraždy bez záruky". Já jsem si říkal, co to sakra je za film... Na mě musíš s anglickými názvy :-)

(A ne, nemám ty filmy s chybějícími obrázky. Kdybych je měl, tak je natípám.)

79

Už je to přidané.

80

Tak Darkness taky ripnu :-)

81

Tak jsem Pepakovi poslal obrazky k Darkness a Jack-O.

82

Dostal jsem, zařídím. Díky.

83

humenbeingovi posílám na mail obrázky z District 9, aby to bylo urychlenější smile

84

jsou tam.

jinak vlc umí típat bez bílých okrajů smile

85

Poslal jsem Pepakovi obrazky k Colic: dek hen pee (Bolest) a T.M.A.  Snad jeste nejake DVD nebo DVDripy s chybjicimi obrazky najdu :-)

86

Jo, něco přišlo do spamboxu. Hned na to mrknu.

87

Obojí je online. Díky.

88

v zachvatu pracovitosti jsem doplnil chybejici covery vsude kde to slo (51 filmu)
v tehle chvili by mel byt vsude krome ruznych amaterskych veci co asi nevyjdou na dvd a jednoho televizniho filmu, co nevysel zatim...

89

K Pandorum chybí obrázky

90

Už ne.

91

U teto recenze Black Cat jsou obrazky z jineho starsiho filmu
http://www.studna.net/reviews/185/

92

ty jo, to je sila, kdo je za takovou diverzi asi odpovednej :-)

93

aha, obe recenze Black Cat (1934 i 1989) ukazovaly do stejnyho adresare se stejnym prefixem, tj. stejne obrazky dvakrat

kazdopadne na 1989 verzi nejsou, nikde tam nevidim jiny adresar, tezko rict jestli to nekdy fungovalo... "-(

94

Docela zvěrstvo jsem objevil u Maniac Copa III, kde lezou přímo do textu recenze prázdný čtverečky.

95

To je pozůstatek natvrdo linkovaného obrázku z jiného serveru. Odstraním...

96

TAdy http://www.studna.net/reviews/1016/ obrázky jsou ale prolínají se tam 2 filmy. A změnit rok jedná se o film Chorake z 1981 či tak nějak.

97

aha, to bylo ve stary verzi mnoga filmu pod nazvem Crocodile... rozdelim to diky za info

98

líní admini, ehm, nechtěli vytvářet nové adresáře, tak to flákli do jednoho. wink

99

Nevim jak vám, ale většina z těch posledních přidaných obrázků se mi vůbec nezobrazuje. Snad jenom Ganja a Hess jsou v pořádku neutral

100

Bloody napsal:

Nevim jak vám, ale většina z těch posledních přidaných obrázků se mi vůbec nezobrazuje. Snad jenom Ganja a Hess jsou v pořádku neutral

aha, podle Ganji tipuju ze to obitus si vzal k srdci co jsem mu rikal ze ma udelat pred smazanim tech filmu... smile

pokud vidis jen jeden obrazek, ten prvni, tak je to kvuli nejakymu bugu na kterej nemuzu prijit, co ve chvili presouvani souboru z uploadu proste ty dalsi vynecha... tj. ty obrazky tam jsou, ale jinde nez je databaze ceka, takze to  musim fixnout rucne, coz bohuzel neudelam dokud nebudu u svyho pocitace v Praze, snad uz zitra

bug bohuzel nenastava vzdycky, takze zatim nevim presne cim by to mohlo byt, ale planuju ted stejne tuhle cast kodu prepisovat kvuli chytrejsimu ukladani souboru, takze snad to pri tom najdu...