2,076

Re: Co jste zrovna videli...

Within včera to bylo na Nově jako Smrtící Temnota 4 z 10 původně jsem měl 6 z 10 ale změním to

2,077

Tak jsem shlédl ten čtvrtý Nezvratný osud. Film nepřináší vůbec nic nového, stále omýlá dokola ty stejné prvky, jen trošku efektněji díky 3D. Recenzi brzo odešlu.

2,078

Dnes jsem zkoukl Parasomnii nahrátou z Cinemaxu dalo se na to dívat 6 z 10 http://www.csfd.cz/film/227891-parasomnie-parasomnia/ jink nezvartný osud 4 od mě za 4 z 10

2,079

Konečně jsem viděl původní texaskej masakr......bylo to naprosto úžasný, hlavně seschlje dědeček a ty záběry na tu bulvu:)

2,080

The Guardian 1990 (Chůva)
Tenhle napínavý snímek vypráví o novomanželech, co si najmou chůvu Camillu na hlídání svého novorozeného syna. Sympatická žena však ukrývá v lese strašlivé tajemství. Zbavit se jí však nebude tak snadné, Camilla totiž ovládá tajemné síly.
Starší, zato povedený horor od Williama Friedkina. Divákům se asi vybaví dvě brutální scény v lese, v obojích hraje hlavní roli obživlý strom smile už kvůli nim dávám 7/10.

2,081

Hills Run Red
Parádní začátek/titulky, celkem zajimavy napad a dobra (az na par vyjimek) prvni pulka, druha pulka je ale mnohem horsi a opravdu dobrych momentu/napadu je tam jenom par, zato klise a nelogicnosti a veci, co uz jsme videli jinde spousta. V nekterych vecech nevim, jestli je to vzdani pocty originalu nebo vykradacka... napr. (SPOILER) scena v "kine" ktera hodne pripomina konec Carpenterova In the Mouth of Madness, jenze ne kazdej je Sam Neil, ze?(/SPOILER) Herecky jsou nektere pasaze taky dost nepresvedcive a CGI pouzite ve scene s haky naprosto desive (co se provedeni tyce, nikoliv vysledneho efektu na divaka). Konec no, je jich tam vlastne nekolik, z nichz ten, ve kterym se naposled objevi maska je naprosto trapnej... Celkem tak 5/10

Naposledy upravil: het2 (2009-10-28 21:45:38)

2,082

jak na to koukám tak jsem jediný co dal tomu Hills Run Red plný počet smile

2,083

zkouknul jsem Had a Duha moc mě to nechytlo 4 z 10

2,084

teď jsem dokoukal Paranormal Activity zklamání 6 z 10 za to že ten styl mám rád ale jinak jsem absolutně proti tomu aby to šlo do kin zas tak dobré to nebylo za rok po tom neštěkne ani pes a jestli to Spielberga vyděsilo tak ho teda lituji

2,085

Slunovrat (Solstice)
Hlavní hrdince za podezřelých okolností zemře sestra. Nějaký čas poté jede s kamarády na prázdniny, aby se z toho vzpamatovala. Na místě se však děje cosi záhadného. Dívka má pocit, že je to její mrtvá sestra a snaží se s ní spojit.

Tak to jsem zase naletěl. S vědomím, že se film odehrává u lesa, jsem si řekl, že to může stát za to, už kvůli režisérovi Danielu Myrickovi. Jenže jsem se samozřejmě splet. Pořád jsem čekal, kdy už se to rozjede, ale ono furt nic. Ještěže hlavní hrdinka byla docela kočka a celkem dobrých bylo i posledních 15 minut. Stejně jsem tu hodinu a půl proseděl se svrběním zadku. Na recenzi kašlu, podruhé už bych to nedal. Sterilní nuda za 4/10. neutral

2,086

Blackout a celkem nuda.... skoro porad jsem drzel prst na sipce doprava:) ale konec se mi libil, protoze to nedopadlo dobre pro lidsky druh:P

2,087

dnes jsem zkoukl tohle http://www.csfd.cz/film/244395-hive-the/ docela v poho film ze začátku to vypadalo dobře pak se to zvrhlo v sci-fi nicméně já mám zvířecí horory moc rád 8 z 10 bohužel jsem to stahoval slovensky česky to asi nevyšlo

2,088

Já jsem z toho měl dojem podstatně horší. Na začátku to ještě vypadalo celkem zajímavě, ale pak to šlo prudce dolů - hlavně pro to "sci-fi" pojetí.

2,089

ještě plánuji toto někdy http://www.csfd.cz/film/238587-croc/ viděls to ?

2,090

Jo. Není to úplně špatné, ale přišlo mi to jako taková krokodýlí telenovela nebo dětský seriál - sympaťák a jeho geniální dětský pobočník bojují proti zlým developerům a do toho se ještě zamíchá zlý krokodýl, kterému developer zabije partnera (nebo partnerku). Proti všem pěti dalším krokodýlím filmům z toho roku je to z horrorového hlediska dost slabota, i když je to pochopitelně mnohem lepší film než Supercroc.

2,091

Aha zkusím to dnes jsem zkoukl Terminátor Salvation váhám mezi 6 z 10 a 8 z 10 ale přikloňuji se spíše k těm 8 z 10

2,092

The Poughkeepsie Tapes 2007

Další z rádoby "dokumentů" má na svědomí John Erick Dowdle (remake Rec). Film je o nalezených páskách šíleného a mimořádně sadistického vraha, který si své hrůzné činy natáčel. Vloupával se do bytů svých obětí, unášel děti a trýznil ženy, z kterých se pak staly poslušné ovečky. Výpovědi všemožných svědků, psychologů a policistů umocňují autentický pocit z tohoto neskutečně mrazivého snímku. Hlavně konec se mnou otřásl. Přestože krve a vnitřností moc neuvidíte, je Poughkeepsie Tapes díky surové kameře opravdu zajímavá podívaná. 6/10

2,093

Tak po dlouhý dobe jsem videl nejaky zvireci horror a to ROGUE aka KROKODÝL
, tusim, ze to bezelo nekde na Nove o vikendu, a byl jsem spokojenej, obcasnou dejovou nelogicnost jsem neresil, libilo se mi to - 7/10.

Burn it to the ground.

2,094

Toddb: Recenze

2,095

VESNICE - 7/10

Ikarie XB 1 - 10/10 (pro ty, kdo neznají, vynikajici cesky sci-fi film z 1963)

Burn it to the ground.

2,096

Toddb: Recenze 1, Recenze 2

2,097

Seventh Moon
Novomanželé si užívají svatební cesty v Číně. Jejich radovánky však netrvají dlouho. Při jízdě pustou krajinou se ztratí jejich průvodce a pro mladý pár začíná nejhorší noc jejich života. Na scéně se totiž objevují měsíční démoni, kteří k nám jednou za 7 let zavítají, aby si sebou odnesli jednu oběť.
Teda nic moc. První půlka filmu je hodně povedená, nešetří strašidelnou atmosférou a strachu z neznáma. Jenže ta druhá najednou přesedlá na rádoby šokující, ale pro mě dost nudnou, podívanou ala The Descent. Za první povedenou polovinu dávám 5/10.

2,098

Zombieland
Výborná zombie komedie s hláškujícím Woody Harrelsonem, který letos zažil nevídaný comeback. Dost to připomíná Soumrak mrtvých, jen to má peprnější hlášky. 8/10

The Perfect Getaway
Někde na hawajských ostrovech chtějí novomanželé strávit poklidné líbánky. Ty jim však naruší další dva páry a jeden nich jsou hledaní vrazi. Parádní hra na schovávanou si pohrává především s divákem a vyniká silným obsazením v čele se Stevem Zahnem a Millou Jovovich. Poslední třetina se mění ve vizuální žranici. Konečně David Twohy po dlouhý době dokázal, že Černočerná tma nebyla jen náhodou. 8/10

2,099

U mě zombieland velké zklamání každý o tom básní jak je to dokonalé a přitom je to typický zombie film kterých vyšlo už x 6 z 10

Perfect Getaway druhé zklamání od Twohyho jsem čekal rozhodně víc vůbec mě to nebavilo na csfd.cz to je totálně nadhodnocené 1 z 10 za děj jinak jedna velká nuda

2,100

Eden Log

Muž se probudí v louži v jeskyni do zlého snu. Neví kdo je a proč tu je. Začne prolézat temnými a špinavými prostory s podzemními laboratořemi, kde žijí zmutované stvůry. Když najde přeživší ženu, odhalí s její pomocí skutečnou pravdu.

Nevim, jestli jsem tenhle zvláštní psycho sci-fi thriller správně pochopil, tudíž ohodnotit ho je docela oříšek. Každopádně se jedná o dost pochmurnou a depresivní podívanou. Bohužel dost zbytečně natahovanou, takže první hodina je docela nuda. Pravda, konec mi trochu napravil pachuť z celkově rozpačitého dojmu, ale Francouzi mě v tomto případě zklamali. Jo a hudba byla fajn. 4/10