26

Re: Cabin Fever

JJ je to špatný béčko smile  Těch komediálních scén je tam málo ale jsou vážně trapný (hlavně ty ze začátku). Děj je místy nudný chování některých jedinců... no řekněme zvláštní.. ale to už jsem všechno napsal pod recenzi... mi se film jako celek nelíbil ale pár scén bylo opravdu povedenývh (pes).. :roll:  smile

27

Luki napsal:

JJ je to špatný béčko smile  Těch komediálních scén je tam málo ale jsou vážně trapný (hlavně ty ze začátku). Děj je místy nudný chování některých jedinců... no řekněme zvláštní.. ale to už jsem všechno napsal pod recenzi... mi se film jako celek nelíbil ale pár scén bylo opravdu povedenývh (pes).. :roll:  smile

Nevěřte Lukimu!!! Je to dobrý béčko smile Jo pes byl skvělej a taky harmonika, srna (nebo co to bylo)............. lol

28

No tak... každý se podívá a udělá si svůj vlastní názor ne? lol Každopádně abych filmu nekřivdil, je spooooooooooooooooooousta mnooohem horších filmů než je Cabin Fever. Na tenhle film je asi nejlepší dívat se ve skupině, ale samotnému mi moc nenabídl. Určitě se zasmějete (ať už vtipu samotnému, nebo tomu jak je špatný, trapný a infantilní, neplatí to o všech, najdou se i světlé vyjímky...), sem tam vás možná trošičku zamrazí v zádech při některých scénách (vana, pes), sem tam se budete možná nudit...(většina konverzačních scén), ale podle některých názorů se u filmu můžete i skvěle bavit.. no nevím... každý má jiný vkus. Nebudu nikomu vnucovat cizí názor, prostě jsem Vám řekl můj, a jestli s ním souhlasíte nebo ne to je mi jedno, každý je jiný a každému se líbí něco jiného... big_smile

29

Luki napsal:

No tak... každý se podívá a udělá si svůj vlastní názor ne? lol Každopádně abych filmu nekřivdil, je spooooooooooooooooooousta mnooohem horších filmů než je Cabin Fever... Nebudu nikomu vnucovat cizí názor, prostě jsem Vám řekl můj, a jestli s ním souhlasíte nebo ne to je mi jedno, každý je jiný a každému se líbí něco jiného... big_smile

Naprostý souhlas. To já patřím k té skupině, které se ten film líbí. 8)

(Jinak je škoda, že celkově do diskusí píše tak malý počet lidí... :roll: )

30

tombac napsal:

A ja myslel, ze Cabin Fever je vazne mineny depresivni horor o tom, jak particku teenageru napadne masozravy virus, uhnivaji jim casti tela a na konci je zcvokli burani zamorduji.. A ted se dozvidam, ze ve filmu ucinkuje kousave decko ovladajici karate big_smile  Z vaseho rozhovoru to vypada, ze film se nijak vazne nebere a je obdobou Jacksonova Braindeadu. Vsichni mi zatim rikali, ze je film hrozny amatersky becko, tak nevim, zda si to mam pujcit, kdyz jsem ted namlsanej ze vcerejsiho sledovani obou Ju-On: The Grudge a A Tales of Two Sisters. Navic dnes bude v tv hokej a v noci Ravenous, takze same chutovky.. Radeji shlednuti Cabin Fever odlozim na pristi tyden..

No nevim ale Cabin Fever me teda moc nevzal a s nekterych scen jsem teda toho moc nevidel.Kousavi decko no nevim me jse to moc nelibilo a uniceho jsem se nesmal sad
Ju-On no sezen jsi jeste original 1999 abys mohl napsat kterej je podle tebe lepsi.Chci koupit DVD ale nevim jakou verzi.
Ju-On original je jen DD 2.0 coz moc nevydesi a je to zklamani.Pokracovani je na pytel nebot celejch 30min tam je 1dil a az potom vidim druhej dil.Puvodne to mel bejt jeden film.
Ju-On:Grudge je zas lepsi ze ma 90min a na DVD ma DTS.

The Only way forward is to grow.The Only way to grow is to expand beyond the boundaries of what we know into uncharted areas of the unknown.
The Unknown being the only source of new knowledge.
               ---network 23---

31

Cordell napsal:

Ju-On no sezen jsi jeste original 1999 abys mohl napsat kterej je podle tebe lepsi.Chci koupit DVD ale nevim jakou verzi.
Ju-On original je jen DD 2.0 coz moc nevydesi a je to zklamani.Pokracovani je na pytel nebot celejch 30min tam je 1dil a az potom vidim druhej dil.Puvodne to mel bejt jeden film.
Ju-On:Grudge je zas lepsi ze ma 90min a na DVD ma DTS.

Prvni a druhy The Grudge jsou na dvd v pohode, sice mam jen 2.0 repraky, ale se zvukem temer na maximum se mi z hnusneho skrehotani duchu jezily chlupy ne tele smile  Tv Ju-Ony jsem zatim nevidel, nikde jsem nenasel jejich torrent ke stahnuti. Ale tady na Studne se v recenzi take pise, ze druhy Ju-On obsahuje pulhodinu z jednicky a take kvuli tomu dostal nizsi hodnoceni.

"Necht vsak trunk není falzifikovan nepatricnymi ingrediencemi!"

32

Cordell napsal:

No nevim ale Cabin Fever me teda moc nevzal a s nekterych scen jsem teda toho moc nevidel.Kousavi decko no nevim me jse to moc nelibilo a uniceho jsem se nesmal sad

Tak to už nevím co tě může rozveselit? :?  To děcko se mě vzhledově taky nelíbilo ale tím jak bylo šílený to bylo něco. Úplně by zapadlo do filmu nebo seriálu Twin Peaks... smile

33

tombac napsal:

Prvni a druhy The Grudge jsou na dvd v pohode, sice mam jen 2.0 repraky, ale se zvukem temer na maximum se mi z hnusneho skrehotani duchu jezily chlupy ne tele smile  Tv Ju-Ony jsem zatim nevidel, nikde jsem nenasel jejich torrent ke stahnuti. Ale tady na Studne se v recenzi take pise, ze druhy Ju-On obsahuje pulhodinu z jednicky a take kvuli tomu dostal nizsi hodnoceni.

a to je to co me nejvic vadi ze by mohly ten original spojit v jeden film.Navic DVD ma jen DD 2.0 a proto jse asi na nej vykaslu a necham jsi jen DivX.Koupim asi Ju-On:Grudge 1a2 to Japan s DTS.US nechci.
Taky je box kde jsou vsechny 4dily Japan ale to jse me zas nechce za jeden velmi podobnej film platit.

The Only way forward is to grow.The Only way to grow is to expand beyond the boundaries of what we know into uncharted areas of the unknown.
The Unknown being the only source of new knowledge.
               ---network 23---

34

V nejakem cisle DVDMAGu jsem si precetl takovou malou perlicku. Peter Jackson trikrat prerusil nataceni Pana Prstenu: Navratu krale a celemu stabu pokazde pustil Cabin Fever. Filmem byl doslova nadsen a velice chvalil jeho rezisera. No jo, krvakovy maniak v nem jeste neodumrel smile

"Necht vsak trunk není falzifikovan nepatricnymi ingrediencemi!"

35

Cabin Fever celkem prdel, ale víc než znechucen jsem byl rozchechtán momenty jako historka s honěním, ženská kuchající prase, pád do vody za mrtvolou nebo vražda tří vidláků. Ale jak říkám, prdel, to se musí nechat.

36

Výborný film

37

Je to dost dobry horrorr. Le ti herci se k tomu nehodi a hlavne ten blondak smile.-
Ale inak skvely horror.