1

Téma: Nezobrazování obrázků u recenzí

Ahoj, nechci být podvratným živlem, ale nezobrazují se mi obrázky po rozkliknutí u některých recenzí. Ve foru jsem nepostřehl, že by si už někdo stěžoval, tak píšu. Rozkliknu obrázek pod recenzí a místo galerie se mi zobrazí jen bílá stránka. Je to u starších i novějších recenzí. Např. mi to nejde u nové recenze na Scream, ale namátkou i třeba Village of the Damned - Carpenter. Další filmy vypisovat nebudu, nepamatuju se, ale pár jich bylo. Vyzkoušeno na dvou počítačích a v různých prohlížečích. Nemá někdo další stejný problém? Nebo je jen závada na mém přijímači.  Jinak nejde o všechny, jen o některé, např. aktuální Hit and Run se zobrazuje v pohodě.

PS: Chtěl jsem rovnou naházet i přímé odkazy na uvedené filmy, ale i když jsem přihlášen, tak mě forum pořád upozorňuje, že "Antispam: V příspěvku anonymů nesmí být odkazy ani azbuka." Tak holt je to bez odkazů, když jsem přihlášený anonym :-D

=======
"Booooy"

2

Re: Nezobrazování obrázků u recenzí

zdenekh napsal:

Ahoj, nechci být podvratným živlem, ale nezobrazují se mi obrázky po rozkliknutí u některých recenzí. [...] Rozkliknu obrázek pod recenzí a místo galerie se mi zobrazí jen bílá stránka. Je to u starších i novějších recenzí. Např. mi to nejde u nové recenze na Scream, ale namátkou i třeba Village of the Damned - Carpenter.

Zajímavé. Už jsem chtěl napsat, že jsem to teď zkoušel a v obou recenzích se mi otevře všechno, a že to možná bude souviset s tím, jak je dnes server Studny pomalý. Ale zkusil jsem to ještě ve druhém prohlížeči, kde nejsem přihlášený, a skutečně dostávám prázdnou obrazovku. Podívám se na to, čím to je.

Chtěl jsem rovnou naházet i přímé odkazy na uvedené filmy, ale i když jsem přihlášen, tak mě forum pořád upozorňuje, že "Antispam: V příspěvku anonymů nesmí být odkazy ani azbuka." Tak holt je to bez odkazů, když jsem přihlášený anonym :-D

No, sice jsi přihlášený, ale nemáš žádnou historii, takže tě systém pro účely antispamu považuje za anonyma. To je schválně, protože někteří spamovací roboti se umí přihlásit - ale protože začínají s nula příspěvky, tak jim to stejně je houby platné.

Jinak odkazy na Studnu můžeš udělat i jako anonym, když víš jak. Konkrétně recenze se dělají tak, že napíšeš (bez hvězdičky): [*reviews=156]Cannibal Holocaust[/reviews]. Obdobně jde odkazovat na novinky, na IMDB, na příspěvky v diskusích atd. Viz help k BBcode zde: http://www.studna.net/forum/help.php?section=bbcode

3

Byla tam blbě nastavená práva. Teď jsem je opravil ručně, ještě dohledám, proč tam byla blbě.

4

Už jsem to našel.

Btw., divím se, že na to někdo neupozornil dřív, protože to takhle blbě bylo u 75% všech recenzí...

5

Btw. 2, tohle možná bude důvod, proč se mi už delší dobu zdá, že se v "náhodném obrázku" na hlavní stránce točí jen pár obrázků - doteď jsem si říkal, že mám třeba jen smůlu a ty ostatní obrázky si prohlédne někdo jiný, ale tahle chybka s právy by to vysvětlovala...

A taky proto, že jak vidím, tak je ten blok napsaný úplně úchylně (jak proboha ten člověk, co to psal, přemýšlel...).

6

Jo, teďka mi to připadá v pořádku.

7

Jo, tak už je to v pohodě. Taky se divím, že to nikdo dosud nehlásil, určitě na to musel už někdo narazit... Nu což, hlavně, že už to jede. Díky za rychlý zásah a opravu wink

PS: Jinak dík za info s tím anonymem. Na ty odkazy jsem taky mohl sakra přijít, jen kdybych nebyl línej si přečíst celou nápovědu k BBCodu big_smile Holt jsem zvyklej používat jen pár základních věcí a ty další nějak pak na forech nevyhledávám, že... wink

=======
"Booooy"

8

Jen klid, ještě pár příspěvků a už budeš uznán za normálního uživatele a budeš moct psát odkazy všude...

9

Jinak k tomu BBcodu - to jsou samozřejmě speciální tagy pro Studnu, nikde jinde je nenajdeš. Takže studium BBcode by ti moc nepomohlo, musel bys studovat Studnovské BBcode smile.

10

pepak napsal:

Jinak k tomu BBcodu - to jsou samozřejmě speciální tagy pro Studnu, nikde jinde je nenajdeš. Takže studium BBcode by ti moc nepomohlo, musel bys studovat Studnovské BBcode smile.

Já vim, každé forum má pár svých speciálních tagů pro BBCode. Já jsem tu na místní nápovědu hodil očkem, ale opravdu jen hodil wink

Naposledy upravil: zdenekh (2009-03-15 21:44:34)

=======
"Booooy"

11

Tak to jsi úplný úchyl - to vidím poprvé, že by někdo četl dokumentaci yikes

12

Počkej, a sem na tyhle stránky snad kromě úchylů chodí i někdo jinej? lol

PS: Jo, patřím mezi tu sortu lidí, kteří se dokumentace nebojej, ale to už je následek mých dalších koníčků, ale to už zase nepatří na tohle forum. wink

=======
"Booooy"

13

Recenze na první Noční můru nemá obrázky. Předtím taky neměla, nebo je tam nějaká chybka?

14

Mít by je měla, ale nemá. Dokonce jsem se teďka díval do záloh a ani v září 2007 k ní obrázky nemám. A totéž platí pro třetí díl.

Doplním to do chybějících obrázků. Jedničku později natípám, ale trojku nemám.

15

Jestli chceš, tak trojku můžu natípat já.

16

Mimochodom, tak mesiac(?) dozadu som kontroloval recenzie bez obrázkov ale tuším som to skontroloval len po S...

Tu sú..
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid, Bats, Below, Blade, Boogeyman 05, dokument, Borrower, Buffy the VS ,The Calling, Club, Creep, Crow: Salvation, Dead Zone, Deadly Friend, Dexter s2, Daywatch, Exorcist, Flatliners, Fly2, Piatok trinásteho 8, Ghost and the Darkness, Godsend, Gothika, Hellboy, I still Know what you did last summer, Jekyll, Killer Barbys, Leatherface: TCM 3, Lost Platoon, Malevolence, Maniac Cop 3, Nightmare on Elm Street 1,3 ,Psycho remake,2,4  ,Scary Movie 4, Seven, Signs

Why fear DEATH? It is the most beautiful adventure in life. Charles Frohman

17

Myslíš tenhle seznam?

18

Teda ale koukám, že mi jich nějak hodně uteklo. Budu si to muset zkontrolovat, kam se ty obrázky poděly.

19

pepak napsal:

Myslíš tenhle seznam?

JJ..ten som mal na mysli... big_smile

20

Tak jsem ten seznam doplnil. Asi si napíšu prográmek, který mi všechny recenze ověří...

21

Myslím že pár z tých filmov mám.. v piatok keď budem mať čas tak ich pohladám a pošlem...

22

Čím víc jich pošleš, tím líp :-)

23

Cau, delsi dobu mam probem s nacitanim obrazku u recenzi. Obrazky se mi ukazou naskladane pres sebe a zakryvaji cast textu.  Nevite cim muze to muze byt ? Tady je print screen http://fotoalba.cz/fotky/18940866

24

Jaký používáš prohlížeč?

Až se ti to někdy stane, zkus celou stránku uložit (zdroják i s obrázky), zkomprimovat a poslat mi to na mail.