1

Téma: Martyrs

Ahoj,
nevite proc je takovej problem (resp. je nemozny) sehnat kdekoliv Martyrs? vsichni o tom neskutecne basni, festival otrleho divaka jsem nezvladnul a jsem na to neskutecne natesenej...

2

Re: Martyrs

Ja bych byl klidny a pockal si na dvd, uz to nebude dlouho.

3

Obitus ví více o filmu? Vyjde i u nás?

4

Aha, tak to jsem neprijemne zamlzil, jestli vyjde u nas netusim, ale nekdy na jare se ma objevit ve francouzske nebo angloamericke distribuci a to by melo stacit. Jinak predpokladam ze u nas driv nebo pozdeji vyjde jako vetsina podobnych reznicin.

5

ale vsichni se modlime, aby vysel az tak na podzim, a mohli jsme ho pustit na FF smile

6

evilmind napsal:

ale vsichni se modlime, aby vysel az tak na podzim, a mohli jsme ho pustit na FF smile

Tak to samozrejme wink

7

Tak rip Martyrs už je venku, takže ještě chvíli počkat na titulky (na franc. DVD nejsou). Hlavně se nesnažte o tom filmu něco hledat, negooglovat obrázky atd, jenom byste si pokazili zážitek. Jsem hodně zvědav jaké to bude sklízet ohlasy

8

Super, už aby to bylo smile

9

titulky už jsou. smile

http://rapidshare.com/files/205845421/martyrs-xvid.srt

10

Tak po prvnim zhlednuti lehke rozcarovani z druhe pulky filmu, ale na FF to porad vidim jako slusneho adepta, rezniciny tahnou. I kdyz u toho mozna par lidi usne smile.

11

nevite nekdo jestli ta verze Martyrs 2008 FRENCH 720p BluRay x264-FHD neni fake nebo jiny film ?

12

Martyrs 2008 FRENCH 720p BluRay x264-FHD tato verze neni fake ani jiny film mam ji stazenou

13

Ty titulky už jsou český?

14

já už to mám stažený z czshare i s titulky kdyby někdo chtěl klidně pošlu odkazy jinak film se my moc líbil za mě 10/10