1

Téma: Kvalita obrazu u Řitka video

(Přesunuto z threadu Legalita titulků, kde to nemá co dělat.

wolfman napsal:

Podle mě je to blbost. Já když něco stáhnu tak to sou starší filmy který u nás nikdo nevydá nebo vydá v podobě Řitky ale na to se nedá koukat.

obitus napsal:

Je uplne jedno, jak je ten film starej, az na par vyjimek platej autorsky prava na vse... smile

wolfman napsal:

To je sice pravda ale proč utrácet za dvd v nehorázně hnusný kvalitě?

obitus napsal:

No to samozrejme nemusis.

wolfman napsal:

Já vím že nemusím:-D

wolfman napsal:

Mě je jich jen líto že začali fakt suprově když vydali Zombi 2, atd... který měli super kvalitu a technický provedení. Ale prostě od dob kdy začli vydat papíráky tak to dělaj strašně na rychlo a je to fakt otřes,.

obitus napsal:

Uz jsme teda dost OT, ale ta kvalita je vzdy umerna tomu jakej master poskytne firma co prodava prava pro CR, za lepsi by se holt muselo priplatit (pokud by to vubec slo ho ziskat!). Takze je to vydat nebo nevydat. Nekdo by radeji nevydal, Ritka radeji vyda.

2

Re: Kvalita obrazu u Řitka video

no soloje peníze co to dá:-D Ale je to jejich věc. Já si film radši seženu jinak než s takovouhle kvalitou a nikdo to třeba překousne.

3

Možná bych tě měl varovat, že mluvíš z člověkem, který to má v Řitce na starosti, takže radši trochu brzdi. A že vidí tvoji IP adresu. Tak ho moc nepopichuj, ať nemáš problémy (ne že bych to očekával, ale dokážeš si představit, co asi tak cítí člověk vydávající filmy, když mu někdo vysvětluje, jak si ty filmy radši upirátí...)

4

no já jen říkám to že vydávali dobrý filmy ale zdá se mi že vydávají rychle a mohli by si stím dát víc záležet. Vím že je redaktorem filmagu:-) Jinak má pravdu v tom mastru protože se ve výrobě vůbec nevyznám:-D

5

pepak napsal:

Možná bych tě měl varovat, že mluvíš z člověkem, který to má v Řitce na starosti, takže radši trochu brzdi. A že vidí tvoji IP adresu. Tak ho moc nepopichuj, ať nemáš problémy (ne že bych to očekával, ale dokážeš si představit, co asi tak cítí člověk vydávající filmy, když mu někdo vysvětluje, jak si ty filmy radši upirátí...)

Tak problemy samozrejme nehrozi smile moje role byla dosud hlavne v tom vybirat filmy, ktere by stalo zato vydat a davat pozor na to, co je napsano na prebalech (ne vzdy se zadari). Technicke veci jsou zcela mimo me, i kdyz kvalita samozrejme mrzi. Je to jednoduchy, shanenim nejakeho kvalitnejsiho masteru by se zvysily naklady a dvd by dneska nebyla konkurence schopná.

6

jo ty filmy většinou byly dobře vybrané to tě chválím:-) Ale opravdu mě to  zamrzelo ta kvalita. i když už se opakuju:-D

7

proto by lidi meli vic jezdit na Festival fantazie, kde vzdycky Obitus o strastech vydavani DVD titulu zajimave vypravi! :-)

wolfman: btw jestli jsi mi psal ty vcera o smazani tohohle accountu, tak jsem se ti pokusil odpovedet ze jelikoz pises z jine mail adresy, nez je v registraci konta, tak to neudelam... nicmene se mi to vratilo, protoze adresa, podstrcena do hlavicky mailu, pro zmenu neexistovala... ;-)

8

evilmind: Já píšu 100% ze stejné adresy jakou mám v registraci.