1

Téma: Day of the Dead 2008

Prý je už natočen remake Romerova Day of the Dead a dokonce v režii samotného Minera. Viděl ho už někdo?
Zajímalo by mě, jak dopadl, jestli si ho mám sehnat...

2

Re: Day of the Dead 2008

Už je to nejaký ten týžden čo som to videl...a s povodným DotD to nemá nič spoločné...nehovorím že je to blbosť (tuším tam boli jední z najpohyblivejších zombíkov akých som kedy videl) ale pokiaľ máš véééľmi rád originál, tak budeš asi pri pozeraní škrípať zubami ale ak ti nevadia digitálne odstrelované makovice, imho o ničom dej a chceš si len pozrieť nejaký svižnejší zombie film, tak za zhliadnutie  nič nedáš. Hlavne to závisí od tvojho vkusu a toho čo od filmu očakávaš ( v prípade tohoto remaku ich maj radšej nižšie a možno sa budeš baviť).

Why fear DEATH? It is the most beautiful adventure in life. Charles Frohman

3

jak říká BloodyMary, s původním DotD to nic společné nemá. je to takový velmi lehký nadprůměr a to jen kvůli (pekelně rychlým) zombiím a jedné moc hezké scéně s hořící silnicí.

4

Není to zas tak špatný film, ale není ani ničím vyjímečný. Je tam pár okamžiků, kdy jsem se upřímně zasmál (což bylo úmyslem).

S původním DotD to má společné jen to, že se jedná o skupinu vojáků a civilů a částečně se to odehrává na tajné vojenské základně. Zombíci jsou rychlí, místy až moc, je tam pár nelogických míst. Pokud ale od toho filmu nebudeš očekávat zbytečně moc, tak se na něj koukni, rozhodně je z těch lepších co se na půdě zombie žánru v poslední době urodilo.

5

Tak díky moc za info, každopádně se na to asi mrknu. Ty extrémně rychlý zombíky musim vidět smile