1

Téma: ReGOREgitated Sacrifice

ReGOREgitated Sacrifice

steelydan napsal:

Ne, vlastně, ne... už jsem tu měl proti Mahoneymu brutální filipiku, ale je v depresích... Film doufám v životě neuvidím, celkově mi to připadá opravdu moc, ale chápu, že Studna nechce mít hranice. Každopádně jsem se docela nachechtal, když čtu upřímné a nefalšované zklamání Mahoneyho nad RGGS, což je na celé věci zdaleka nejvtipnější. Všechno ostatní je trochu k pláči.

2

Re: ReGOREgitated Sacrifice

Njn, kdyz sem Mahoney tenkrat postnul recenzi na Slaughtered vomit dolls, tak jsem se k tomu  vyjadril jako k nechutny kravine, ale zaroven jsem rad, ze se tady lidi jako Mahoney objevuji a recenzuji tyhle filmy. Prijde mi, ze to k Studne patri. Jinak Mahoneymu preju veselejsi myslenky a mozna by nebylo od veci si namisto SVD pustit nejaky vesely americky rodinny film.:-)

Burn it to the ground.

3

Upřímně - nepředpokládám, že se na kterýkoliv z těchto filmů budu chtít podívat. Ale jsem pro to, mít je na Studně zrecenzované. A dvojnásob mě těší, že to recenzoval Mahoney, který to fakt umí.

4

pepak napsal:

Upřímně - nepředpokládám, že se na kterýkoliv z těchto filmů budu chtít podívat. Ale jsem pro to, mít je na Studně zrecenzované. A dvojnásob mě těší, že to recenzoval Mahoney, který to fakt umí.

Asi tak.

Naposledy upravil: Toddb (2008-09-04 00:29:03)

Burn it to the ground.

5

Ďakujem veľmi pekne, veľmi mám Pepaka rád a mám veľmi rád aj Toddab, neberte to ale tak, že mám akože homosexuálne zámery, hehe a mám rád aj Steelydana, len mi je záhada, čo napísal, nejak to neviem pochopiť, ale mám ťa rád kamarát...hehe držte sa.

Death is certain, life is not.

6

adolf napsal:

Prosím všechny dá se to sehnat v čr..
i předchozí film od Valentina(Volmit dols)
musím to vidět!!
DÍK ZA TIPY

je ke stazeni zadarmo na oficialni strance filmu, viz http://www.studna.net/news/3025/