26

Re: Horrorové remaky

humanbeing napsal:

Tipoval bych, ze se pta na Hills Have Eyes. smile viz temer neviditelny subject Post subject: Hills have eyes

Jj, je to tak, omlouvám se, čekal jsem, že bude Subject trochu výraznější.

27

Dudek napsal:
humanbeing napsal:

Tipoval bych, ze se pta na Hills Have Eyes. smile viz temer neviditelny subject Post subject: Hills have eyes

Jj, je to tak, omlouvám se, čekal jsem, že bude Subject trochu výraznější.

Liší se v mnoha věcech... originál byl hlavně v druhé polovině imho otřesně trapný :roll:

28

Luki napsal:

Liší se v mnoha věcech... originál byl hlavně v druhé polovině imho otřesně trapný :roll:

big_smile Díky

29

Ja som cital, za Michael Bay chystá ako producent remaky filmov Nočná mora z Elm Street, Piatok trinásteho, či dokomca Vtáky alebo Rosemary má dieťatko

30

Srát na to lidi. Lásku k vašemu originálu už vám nikdo nevezme.

31

Remejky vetsinou byvaji neprinasi nic noveho v pribehu a proto nebyvaji moc uspesne,protoze si kazdy spis vybavuje to co videl driv (original,puvodni verzi),ale  na druhou stranu jsou remejky dynamictejsi,lepsi kamera,efekty,hudba...proste moderneji natocene...nedavno jsem videl remejk HALLOWEENU a muzu rict ze parada,dobry zaklad pro takoveho masakrboye (sam jsem fanda puvodnich HELOUVYNU a PATKU apod). Takze jen zalezi kdo za rezisera se toho ujme a kolik penez se do realizace nalije...nekdy je treba uznat ze film je paradni kdyz poroname naklady na film...nemuzeme soudit remej VALKU svetu s KRUJSEM (velka investice na realizaci) a remejk valka svetu pod nazvem H.G. Wells' War of the Worlds ...Invaze svetu....stejny namet ,pribeh...ale rozdilna investice,a rozdil poznate na 100%...

32

Nezapominejte ze remake Hellraisera se blizi !!! big_smile

Nemesis

33

Jedna scéna z Nispelova Pátku třináctého http://www.youtube.com/watch?v=r7y-Vulw5Mk&eurl=

34

po prvnim zhlednuti te ukazky si nejsem jistej jestli se mi to libi nebo jestli jsem cekal neco lepsiho. skoda, ze je to tak rozmazany.

35

vypada to ok, jen ten zaverecnej Jasonuv beh mi nejak nesedel smile

36

Mně se naopak líbí že Jason bude zas normální člověk jako ve F13th 2-4 smile. Ten poslední záběr jak naběhnul a rozmáchnul se byl perfektní :-).

37

odcitujem, čo som napísal na csfd: "WTF? Je to nechutne exploatačné a vyzerá to ako spin-off z Nisperovho TCM, Jason akoby bol Leatherfaceov brat."

Movies don't create psychos; movies make psychos more creative.