1

Téma: Nejlepší Carpentrovka, sdělte svůj názor :)

Zdravím, dovolím si udělat hlasování o neoblíbenější film,režiséra Johna Carpentera. Do hlasování se mi pravděpodobně nevejdou všechny jeho filmy, takže se budu snait zahrnout tam ty nejdůležitější. Mým nejoblíbenějším jeho dílem je Halloween a Prince Of Darkness. Hned za nimi jsou They Live (podle mě velmi nedoceněný film, má opravdu úžasně provedenou zápletku a při sledování filmu jsem jen žasl, bohužel měl klasický béčkový konec, a to je trochu mínus, ale první polovina filmu byla naprosto úžasná). The Fog je také velmi atmosferický film, ale má drobné zádrhely a proto není tak napínavý z mého pohledu smile. Naopak velmi špatný film byl Ghosts Of Mars, něco tak zlého bych od tohoto mistra opradu nečekal, je to strašné béčko, které oplývá jen brutalitou a výkony herců jsou k zblití. Nejhorší Carpentrův tach v životě bylo zatažení do hlavní role tohoto filmu Ice Cuba. Zas*aný raper, který o herectví nemá ani páru akorát se všude snaží dělat drsný kukuč, to se mistr opravdu utnul. Když nad tím tak přemýšlím, tak u mne opravdu asi vítězí Prince Of Darkness, který je tak úžasně atmosferický od začátku do konce, že to nemá obdoby, napětí předčí i Halloween. Prosím, zdělte mi svůj názor na filmy, které jste od něj viděly, ať už se vám líbily nebo nelíbily smile

2

Re: Nejlepší Carpentrovka, sdělte svůj názor :)

Nxn napsal:

Zdravím, dovolím si udělat hlasování o neoblíbenější film,režiséra Johna Carpentera. Do hlasování se mi pravděpodobně nevejdou všechny jeho filmy, takže se budu snait zahrnout tam ty nejdůležitější. Mým nejoblíbenějším jeho dílem je Halloween a Prince Of Darkness. Hned za nimi jsou They Live (podle mě velmi nedoceněný film, má opravdu úžasně provedenou zápletku a při sledování filmu jsem jen žasl, bohužel měl klasický béčkový konec, a to je trochu mínus, ale první polovina filmu byla naprosto úžasná). The Fog je také velmi atmosferický film, ale má drobné zádrhely a proto není tak napínavý z mého pohledu smile. Naopak velmi špatný film byl Ghosts Of Mars, něco tak zlého bych od tohoto mistra opradu nečekal, je to strašné béčko, které oplývá jen brutalitou a výkony herců jsou k zblití. Nejhorší Carpentrův tach v životě bylo zatažení do hlavní role tohoto filmu Ice Cuba. Zas*aný raper, který o herectví nemá ani páru akorát se všude snaží dělat drsný kukuč, to se mistr opravdu utnul. Když nad tím tak přemýšlím, tak u mne opravdu asi vítězí Prince Of Darkness, který je tak úžasně atmosferický od začátku do konce, že to nemá obdoby, napětí předčí i Halloween. Prosím, zdělte mi svůj názor na filmy, které jste od něj viděly, ať už se vám líbily nebo nelíbily smile

Nejlepší Carpiho film je imho Halloween, dokonalá vyvražďovačka které se vyrovná už jen Black Christmas smile. Mlhu mám rád na ní mi vadí jen občasná "komixovost" mrtvých námořníků. Prince of Darkness mi nedávno zase rozezvučel domácí kino a jediné na co bych si u něj stěžoval je ta směšná "satanova ruka" vylézající ze zrcadla, to se hodí spíš do pohádky a ne do regulérního hororu. The Thing je klasika, první horor který jsem viděl když mi byly 4 roky smile

3

haha smile, nj s tou rukou má trošku pravdu, vypadá trochu komicky....jinak je to ale dokonalý film.....The Thing mě osobně dost zklamal....Viděl jsem ho až po vynikajícím Halloweenu a Prince Of Darkness...všichni Věc opěvují, jaký je to skvělý atmosferický děsivý horror, mě osobně to příde jako zakrnělý vetřelec, který se ani pořádně nerozjel a hrozně brzo skončil, bez jakékoliv pořádné akce nakonec smile Black christmas jsem tedy neviděl, ale když to přiřovnáváš k Halloweenu, tak se určitě pokusím ho sehnat wink

4

Zvolil jsem Věc, Halloween mě po x-tém podívání přeci jenom nudí...

Burn it to the ground.

5

Toddb napsal:

Je pravda že chvíli trvá než se rozjede to hlavní smile, ale to se právě u  The Thing podle mě ani pořádně nestane....

6

Nejoblibenejsi od Carpentera mam dva filmy (tezko se rozhodnout jen pro jeden z nich), Prince of Darkness a Big Trouble in Little China. Ghosts of Mars se mi libilo pomerne dost a vubec mi nevadilo, ze hlavni postavu hraje rapper, stejne tak jako mi nevadilo, ze v They Live hraje hlavniho hrdinu wrestler. smile

7

Môj naj. film je IN THE MOUTH OF MADNESS : )) takže mimo všetkých ponúk, ale z ponúkaných bez všetkého Halloween..

8

Sinner napsal:

Môj naj. film je IN THE MOUTH OF MADNESS : )) takže mimo všetkých ponúk, ale z ponúkaných bez všetkého Halloween..

tak to se omlouvám smile, nevešel se tam bohužel  :? , no aspon bod pro halloween  :wink:

9

Tak ja by som najradšej nevidel pri Carpenterovom mene UPIROV, lebo to pozná väčšina ľudí a myslím, že ten film majstrovi nerobí najlepšie meno : )) ale ako JOKE v ankete..

10

humanbeing napsal:

Nejoblibenejsi od Carpentera mam dva filmy (tezko se rozhodnout jen pro jeden z nich), Prince of Darkness a Big Trouble in Little China. Ghosts of Mars se mi libilo pomerne dost a vubec mi nevadilo, ze hlavni postavu hraje rapper, stejne tak jako mi nevadilo, ze v They Live hraje hlavniho hrdinu wrestler. smile

vidis, ani nevim ze Nesnaze v Cine delal Carpenter, to je povedene dilko  lol

Burn it to the ground.

11

Nxn napsal:
Toddb napsal:

Je pravda že chvíli trvá než se rozjede to hlavní smile, ale to se právě u  The Thing podle mě ani pořádně nestane....

Věc jede slusne od zacatku, Halloween mam rad  a jsem fanousek serie, ale proste je to vcelku nuda a jen za kultovnost tomu davat body nebudu

Burn it to the ground.

12

vahal som medzi Halloweenom a Vecou.
michael to vyhral.mam rad aj christine :wink:

13

Sinner napsal:

slusny narez hlavne ta "pavucia" zenska.to som sa fakt bal. :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

14

Toddb napsal:
Nxn napsal:
Toddb napsal:

Věc jede slusne od zacatku, Halloween mam rad  a jsem fanousek serie, ale proste je to vcelku nuda a jen za kultovnost tomu davat body nebudu

Nuda? smile podle obrázku soudím, že jsis zvyk na akční vyvražďovačky typu Friday the 13th že? big_smile ale ok...

Humanbeing: No tak ten wrestler se tam dost dobře hodil a nehrál tak špatně smile, lépe řečeno nezkazil film, což se podle mě Ice Cuobovi povedlo....

15

Toddb napsal:

Ja ti dam nuda az ti bude spatne! Halloween je imho lepsi wo neco nez Thing i gdyz monstra mam tagy rad big_smile

The Only way forward is to grow.The Only way to grow is to expand beyond the boundaries of what we know into uncharted areas of the unknown.
The Unknown being the only source of new knowledge.
               ---network 23---

16

Ja bych to taky videl na In the Mouth of Madness... jinak z toho, co davas na vyber volim The Thing...

17

Cordell napsal:
Toddb napsal:

Ja ti dam nuda az ti bude spatne! Halloween je imho lepsi wo neco nez Thing i gdyz monstra mam tagy rad big_smile

Ja mam Halloween rad, to zase jo, ale nejak me to prestal brat posledni dobou. Asi jsem to fakt videl mockrat.

Burn it to the ground.

18

Skoda, že nehororové Prepadnutie tu ostáva nejako v úzadí - také super postavy už Carpie nikdy vo filme nebude mať. HALLOWEEN je ale celkocvo najlepší. Mojou srdcovkou a najzábavnejšopu Carpenterovkou je Útek z L.A. smile

19

Haha smile to víš horrorovej web, aspon další hlas pro Halloween smile...navíc Mouth of the madness sem neviděl a nečekal jsem tady takový ohlas, a Útěk z L.A. moc úspěšný nebyl, tak jsem ho sem taky nezařadil....

20

Nejlepší Carpenterův horror: The Thing.
Druhý nejlepší Carpenterův horror: Prince of Darkness.