26

Re: Najoblubenejsi hororovi soundtrack

Luki napsal:
DD napsal:
pepino napsal:

Určitě Oldboy a hudba Elfmana z Nightamre before christmas a Mrtve nevesty.A mimo horor určitě Glass v Qatsi trilogii a ještě Reqiuem za sen.

Ked sme pri Glassovi, ja nedam dopustit na jeho  hudbu ku Candymanovi.

u Candymana zbožňuji hlavní melodii, zní jako hudební skříňka smile

Candyman sa da pocuvat uplne cely, aj ked musim suhlasit, uvodna melodia a klavirny motiv (Helen Theme) su aj moje najoblubenejsie. Dalsi masterpiece je pre mna The Beyond od Fabia Frizziho, a hoci ho nemozno ani zdaleka povazovat za nejaku popolusku, podla mna nie je uplne doceneny. Mozno je to aj kvoli Frizziho hudbe k Zombi 2, potom ho uz nebrali tak vazne. Ved napriklad na filmpub.cz charakterizovali soundtrack k Zombi ako nieco (nepamatam si to uplne presne) medzi Johnom Carpenterom a nafetovanym Enniom Morriconem :-)

Don't you know there ain't no devil that's just god when he's drunk

27

Alone in the Dark smile ... in flames, agnostic front, mnemic,...
Saw 3 smile ... lamb of god, static-x, disturbed, drowning pool,...

nj a originalni soundtracky - Halloween, The Crow, 13th warrior,...

Nemesis

28

Tak Elfman je naozaj majster, Zimmer robí tiež dobrú hudbu, ale nie hororovú:) A najlepší hororový soundtrack je určite a bez debaty FROM HELL

29

Sinner napsal:

A najlepší hororový soundtrack je určite a bez debaty FROM HELL

Od Trevora Jonese? Neni to spatne, ale na muj vkus prilis repetitivni a prilis dlouhe.

30

pepak napsal:

Od Trevora Jonese? Neni to spatne, ale na muj vkus prilis repetitivni a prilis dlouhe.

Tak nie je veľa soundtrackov, ktoré dokážem počúvať v celku a vkuse a toto je jeden z nich, vlastne asi jediný, samozrejme, že z playlistu som odstránil remix od M. Mansona, ale naozaj pre mňa je to najlepší soundtrack.

31

JEDNOZNACNE FRIDAY THE 13TH a THE CROW.bez debaty :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

32

Koci: Tyhle prispevky prosim do Temne strany Studny

33

megaslash napsal:

JEDNOZNACNE FRIDAY THE 13TH a THE CROW.bez debaty :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

Vrana je vynikajici soundtrack, mam strasne rad After the flesh od my life with thrill kill cult... big_smile

Burn it to the ground.

34

Mne sa veľmi páčila hudba k filmom Saw, pričom mám na mysli tú hudbu, ktorá hrá v týchto filmoch vždy na záver. To je naozaj kvalitka.

35

malcolm seagrave - OST PHANTASM