1

Téma: Komentář pod recenzí

Cannibal Holocaust
Poslal Anonymous v 2005-09-22 22:54:24
Moje hodnocení:

Tento film je opravdove psycho. Pokud se ale prenesete pres rezani udu, parani pohlavnich organu, vrazdeni zvirat, znasilneni a dalsich nechutnych brutalit ceka vasaz prekvapive "zajimavy film". I pres jeho nechutnost a zvracenost ve me neco zanechal (jako mechanicky pomeranc). Nad otazkou, kdo je primitiv premislim dodnes.

- zajímalo by mě, jestli jsi vůbec někdy přemýšlel, nebo jen "přemíšlel"  lol

(tak jsem ten komentář donesl až sem do diskuze a musím přiznat, že se mi ulevilo )  :wink:  lol  lol

OVER THE LINE !
Huh?
I'm sorry, Smokey. You were over the line, that's a foul.
Bullshit. Mark it 8, Dude.
Uh, excuse me. Mark it zero. Next frame.
Bullshit, Walter. Mark it 8, Dude.
Smokey, this is not Vietam. This is bowling. There are rules.

2

Re: Komentář pod recenzí

No jestli te dostavaji hrubky, tak by se ti urcite moc libily recenze pripravene k odeslani. Nebo Cordellovy diskusni prispevky ;-)

3

pepak napsal:

No jestli te dostavaji hrubky, tak by se ti urcite moc libily recenze pripravene k odeslani. Nebo Cordellovy diskusni prispevky ;-)

Cordell se občas trošku přehmátne...většinou na jinou klávesnici a to se vsadím, že každý tam stejně čte něco jiného big_smile .
Jejda, mám tam troječku recenzí, to je to tak hrozné 8O ?

Exiled in the land of the free

4

Na Cordella jsem si už nějak zvykl a ty "hrubky" řadím spíš k jeho imagi  lol  Ale tohle mě fakt rozsekalo ...

OVER THE LINE !
Huh?

5

DarkenRahl napsal:

Na Cordella jsem si už nějak zvykl a ty "hrubky" řadím spíš k jeho imagi  lol  Ale tohle mě fakt rozsekalo ...

no to se zas nedivim nebot me treba chyby "přemíšlel" taky zarazi nebo kdyz me nekdo napsal "abi".Jo moje image je nejak hrubsi big_smile

The Only way forward is to grow.The Only way to grow is to expand beyond the boundaries of what we know into uncharted areas of the unknown.
The Unknown being the only source of new knowledge.
               ---network 23---

6

mor napsal:

Cordell se občas trošku přehmátne...většinou na jinou klávesnici a to se vsadím, že každý tam stejně čte něco jiného big_smile .
Jejda, mám tam troječku recenzí, to je to tak hrozné 8O ?

to mam big_smile

The Only way forward is to grow.The Only way to grow is to expand beyond the boundaries of what we know into uncharted areas of the unknown.
               ---network 23---

7

pepak napsal:

semnou je vzdy hezka diskuz :twisted:

---network 23---

8

Abyste vedeli, jak to tady chodi...

Constantine
Poslal Anonymous v 2005-10-01 19:44:10
Moje hodnocení:
Kurvy. Mel jsem tady komentar, ktery utocil proti recenzentove umeni cokoliv inteligentniho a smysl nepostradajiciho napsat a nekdo mi to odstranil. At zije svoboda slova a Che Guevara. Jste zmrdani jezuite a cenzurosky fix ve vasi ruce je nastrojem dabla. Pojdete i s tim vasim zasranym webem, kdyz neunesete pravdu.
Spike Izmael alias Husokachna
PS: To hodnoceni je hodnoceni Vas, mocipanu, udavajicich ton teto zapskle stranky.

9

pepak napsal:

Constantine
Moje hodnocení:
Kurvy. Mel jsem tady komentar, ktery utocil proti recenzentove umeni cokoliv inteligentniho a smysl nepostradajiciho napsat a nekdo mi to odstranil. At zije svoboda slova a Che Guevara. Jste zmrdani jezuite a cenzurosky fix ve vasi ruce je nastrojem dabla. Pojdete i s tim vasim zasranym webem, kdyz neunesete pravdu.
PS: To hodnoceni je hodnoceni Vas, mocipanu, udavajicich ton teto zapskle stranky.

Doufam, ze to bylo k me recenzi big_smile

"Necht vsak trunk není falzifikovan nepatricnymi ingrediencemi!"

10

pepak napsal:

Constantine
Moje hodnocení:

Aspoň tam nemá moc hrubek  :wink:

OVER THE LINE !
Huh?

11

tombac napsal:

Doufam, ze to bylo k me recenzi :D

Ne, k Yurayurove.

DarkenRahl napsal:

Aspoň tam nemá moc hrubek

V tehle nastvane reakci ne, ale ten prvni komentar nejen ze se navazel do recenzenta (jakkoliv spatneho), aniz by mel co rict k filmu jako takovemu, ale jeste v tom mel hrubek jako Cordell ;-)

12

pepak napsal:
tombac napsal:

Doufam, ze to bylo k me recenzi big_smile

Ne, k Yurayurove.

Ne ze by me to mrzelo smile

"Necht vsak trunk není falzifikovan nepatricnymi ingrediencemi!"

13

pepak napsal:

V tehle nastvane reakci ne, ale ten prvni komentar nejen ze se navazel do recenzenta (jakkoliv spatneho), aniz by mel co rict k filmu jako takovemu, ale jeste v tom mel hrubek jako Cordell ;-)

Jako Cordell sotva (diskuzní projev se dá omluvit, ale za jeho výplody na osobním webu by ho mohla zatknout Lingvistická Policie big_smile) ... No tak aspoň zlobit se ten člověk umí na úrovni   :wink: Ale vážně : je to fakt hadr, co někoho dokáže napadnout  lol

OVER THE LINE !
Huh?

14

Prozmenu anonym pod recenzi na Constantine...

Hej tak sem tu včera večer viděl celkem ostrou kritiku na adresu tohohle serveru od nějakýho Spikea Izmaela (tuším). No a tak sem si dneska řek, že se sem mrknu, estli ho náhodou nezabanujou a taky že jo.

Je to dobrý, kromě blbej recenzí jako je tahle, se tu plíživě rozmáhá cenzura. Asi tady někdo nepřenese přes srdce něco ostřejšího (cha).

Loki

15

pepak napsal:

Hej tak sem tu včera večer viděl celkem ostrou kritiku na adresu tohohle serveru od nějakýho Spikea Izmaela (tuším). No a tak sem si dneska řek, že se sem mrknu, estli ho náhodou nezabanujou a taky že jo.

Je to dobrý, kromě blbej recenzí jako je tahle, se tu plíživě rozmáhá cenzura. Asi tady někdo nepřenese přes srdce něco ostřejšího (cha).

Loki

No moc anonymní to není, když se podepsal  :wink: No ale film to moc nekomentuje no ... :roll:

OVER THE LINE !
Huh?

16

pepak napsal:

Loki

Tenhle je aspoň slušnej narozdíl od toho předchozího. Takový komentáře nám sem dávej (třeba do tohodle fora, ať se taky pobavíme smile ) a nejlíp, kdyby tu k tomu byla nějaká diskuse, která by ovšem stála mimo současnou, kam by se dotyční mohli přihlásit a svůj komentář obhájit, to by mě zajímalo, kolik by jich sem vlezlo.

17

S tou kritikou souhlasim v jedne veci, a to ze cenzura toho prvniho prispevku nebyla na miste - ja jsem ho nesmazal - protoze pod recenzi chybi odkaz na diskusi, kam by mohl ten prispevatel napsat svuj nazor na prislusneho recenzenta a kvalitu jeho recenze.

18

Ten prispevek jsem smazal ja, prave proto, ze pod recenzi nepatri. Pisateli bych to i napsal a vyzval ho, at to zopakuje do diskusnich for, ale jako anonyma ho bohuzel nemam jak kontaktovat.

19

Tak co dávat automaticky odkaz ke každé recenzi s poukazem, pokud má někdo co říct k recenzi ( a né filmu), případně jejímu autorovi, že uvítáme, když to sdělí do této diskuse (jedné, víc jich potřeba asi nebude). Pokud bude natolik nevychovaný, že ani toto nebude respektovat, tak pak jej můžete s klidným svědomím smáznout. Věřím tomu, že pokud bude tuhle možnost mít, tak těch útočných komentářů výrazně ubude, právě proto, že sem nebudou mít odvahu vlézt. Nějak bych je ale oddělil od současného fora, aby nám tu nebrouzdali a netrousili svoje moudra jinde :? .

20

Cenzurovany prispevek pod Exorcism of Emily Rose.

Autor: Anonymous
Hodnoceni: 10/10
Duvod: Neni to komentar k filmu

Pozoruhodné je, že materialistickým fanatikům obhajujícím Satana (a jeho kejkle) nevadí proti-křesťanská propaganda, která je ve vetšině filmů, např. obhajování vražd nenarozených dětí, úchylný kanibalistický vrah čtoucí Bibli, další vraždící maniak, který z obětí odsekává části těl a na konci z nich složí Ježíše atd.; přitom netuší, že křesťanství není o zastrašování ale o obhajování života a o lásce.