1

Téma: Chobotnice a jini hlavonozci

Zatim tu mame:

Deep Rising (1998) (neco jako chobotnice)
Octopus (2000) (chobotnice)
Octopus 2 (2002) (chobotnice)
The Beast (1996) (krakatice)

Vim jeste o It Came From Beneath the Sea (1955). Ale pak uz o nicem. To opravdu za celou historii filmovy tvorby neni vic nez pet filmu, v nichz hrajou vyznamnou roli hlavonozci? Nepocitam ted ty filmy, kde se sice chobotnice vyskytujou, ale bud jen v nazvu, nebo jen na zanedbatelnou dobu.

It Came From Beneath the Sea (1955)

Naposledy upravil: (2003-12-16 18:22:46)

2

Re: Chobotnice a jini hlavonozci

no muzes shanet treba:

THE BEAST (to slo i u nas v TV)
BRIDE OF THE MONSTER
FRANKENSTEIN VS. THE GIANT DEVIL FISH
KING KONG vs. GODZILLA (nezda se, ale je tam i chobotnice, to ti muzu donest)
TENTACLES

3

Hlavonožci jsou jistě zajímaví, ale ještě líp vypadá film MONSTER THAT CHALLENGED THE WORLD (1957) kde údajně stavy přemnožené lidské populace reguluje obří masožravý hlemýžď.

4

Snek ma sice tykadla, ale trpi nedostatkem chapadel :-(

5

Az sezenu prachy, tak ten film o snekovi s chapadlama natocim.

6

A co třeba Monster from the Ocean Floor. Ta "one-eyed amoeba" vypadá trochu jako chobotnice, alespoň na  plakátu.

7

Mě ještě napadá Space Amoeba od Toho ltd., co dělali Godzilly. Tam je taky obří oliheň.

8

A teď jsem natrefil na další asi chobotnicové filmy - Sea Ghost (The Thing Below) a Warlords Of Atlantis. Takže zas tak málo jich nejni smile

9

Teda v tech 20000 mil pod morem, co jdou ted na CT2, byla ale nadherna krakatice! Cim to je, ze jedine opravdu hezke chobotnice jsou ve filmech z padesatych let?

10

pepak napsal:

Teda v tech 20000 mil pod morem, co jdou ted na CT2, byla ale nadherna krakatice! Cim to je, ze jedine opravdu hezke chobotnice jsou ve filmech z padesatych let?

Souhlasím, byla výborná, takových aby bylo víc

11

Na HorrorFlix je nově zábavně vypadající Octaman http://www.imdb.com/title/tt0067515/.

12

http://twitchfilm.net/site/images/sleeves_posters/megashark_large.jpg smile. To nemuze bejt spatny.

13

S takovýmhle obsazením je Oscar za rok 2009 jasný. Wow!!!

14

Jo, o tomhle už jsem četl nějaký půlrok dozadu...vycházet to má už v dubnu, takže napjatě čekám.

15

Hmmm.

1) Má to vyjít až 19.5.
2) Dělá to Asylum. Tzn. bude to sračka a čím míň budou ty potvory vidět, tím líp pro ně.

16

No ale docela se těším:-)

17

A když jsme u toho Asylum nemá někdo film Journey of the center of the earth(pozor minulý rok vyšly 3 verze já scháním verzi od Asylum.)Někde nemůžu sehnat link ani nic kde bych to sehnal.

18

wolfman napsal:

A když jsme u toho Asylum nemá někdo film Journey of the center of the earth(pozor minulý rok vyšly 3 verze já scháním verzi od Asylum.)Někde nemůžu sehnat link ani nic kde bych to sehnal.

na cinemageddonu jsou vsechny tri (chobotnice teda neni ani v jedny ;-) )

19

pepak napsal:

Hmmm.

1) Má to vyjít až 19.5.
2) Dělá to Asylum. Tzn. bude to sračka a čím míň budou ty potvory vidět, tím líp pro ně.

S tím měsícem jsem se seknul.
Ale o tom, že jde o Asylum produkci, samozřejmě vím...takže jsem připravenej na to, jak to asi kvalitativně bude vypadat, a těším se o to víc, protože dobrej nature amok trash už jsem nějaký ten měsíc neviděl smile

20

Si zopakuj Hydru...

21

Hydra nebyla úplně ono, sledovat tohle bude mnohem větší masochismus...

22

Recenze bude napsána co nevidět, jen co trochu vydýchám, co jsem to viděl...