1

Téma: Resident Evil Degeneration

viděl ho už někdo? čerstvé dojmy sem. smile

2

Re: Resident Evil Degeneration

Kravina na Ntou. Dialogy horší než v originálním RE na PSX, animace otřesná. Postavy vypadají v některých záběrech úplně jinak, mění se jejich výška a hlavně rysy v obličeji. Leon má dementnější prupovídky než v RE4, Claire tam je jen jako ozdoba která z děje mizí bez povšimnutí a nebýt těch několika zombie tak je to en špatně napsaný teroristický akční film.

Naposledy upravil: Luki (2008-12-05 15:02:57)

3

Asi jde především o to, co člověk od filmu čeká. Jestli horor tak to rychle pryč. Jestli prakticky zfilmovaný příběh RE2, akorát v jiném prostředí a navíc s „teroristickou zápletkou“ (– stejně za to může tricell a to určitě bude převlečená umbrella:-D), potom dobrá volba. Patřím do druhé kategorie a RE: D jsem parádně užil, navíc je zpět G – virus mutant, který je mi přeci jen sympatičtější, než nějaká/ý Nemesis ,-)

4

No tak očekávat horor od filmu založeném na hororových hrách je myslm celkem logické, hlavně když nám slibovali návrat ke kořenům.

5

pribeh byl slusny! libilo se mi ze zacal velmi rychle. hezky nakreslene! prijemna zmena oproti filmum od pixaru a podobne..... doporucuju! 7/10

6

Luki napsal:

No tak očekávat horor od filmu založeném na hororových hrách je myslm celkem logické, hlavně když nám slibovali návrat ke kořenům.

No jasně, to bez debat. Ale on zase Resident Evil 2 moc strachu nenaháněl. Tedy alespoň mně ne, možná první setkání s Lickerem, ale jinak to bylo sem tam o leknutí, nedostatku nábojů a řešení puzzlů (který ruku na srdce byly někdy na naprosto nepochopitelných místech – drahokam v krbu policejní stanice, přesouvání soch…), takže z čeho měl člověk strach bylo možná, že mu nevystačí munice, že ho sežere pes nebo otráví kytka a nebude mít modrou a zelenou kytku… a nebo že to všechno vybouchne dřív, než zabije posledního bosse. Ale že bych měl strach z neznámého, to vážně ne… v tom byl dobrý leda Silent Hill. A přesto jsem ho dohrál asi 8x, protože v něm bylo spousta nezodpovězených otázek, různé konce a různé podrazy „přátel“, „lovestory“ Leona a Ady, strach o tu malou, co jí měla na starosti Clair atd. Takže jo, podle mě se tenhle film vrátil ke kořenům, dal mi prakticky, co jsem od něj čekal  - zombie, T, G – virus, mutanta – dříve normálního a hodného člověka, který po mutaci úplně nezapomněl, kým byl, korporaci, která za všechno může, nebo ne?, „pravdu“ o Roccon City, neustálý souboj s časem, Leona, Clair plus pár věcí navíc. Jasně film mohl být opravdový návrat ke kořenům a mohli jsme koukat na Chrise, Jill a Alberta jak běhaj po hororovém domě, zahradě a nakonec laboratoři, ale mě tohle bohatě stačilo a určitě je to pro mě mnohem lepší, než všechny Resident Evil filmy se živými herci dohromady.

7

Plně chápu tvůj pohled na věc. Mně prostě nová tvář RE nesedí. RE2 možná nenaháněl mnoho strachu, ale byl ke strašení a tvorbě napětí designován a určen. To že tak úplně nefungoval na tom moc nesejde. Postavy v Degeneration s těma z RE2 nemají nic společného... Claire je tam naprosto zbytečná a Leon je ten samý retard jakým byl v RE4 ne-li ještě horší. Capcom je už naprosto neschopný vytvořit cokoliv co by byť jen trochu připomínalo atmosféru nebo napětí. To já se raději kouknu 10x na otřesný RE:Apocalypse, než ještě jednou na Degeneration...

Jsem prostě zklamaný že jedna ze stěžejních žánrových sérií pomalu ale jistě sama leze pod kytky toť vše.

Naposledy upravil: Luki (2008-12-09 20:10:21)

8

sakra a to jsem začal stahovat. Mám rád sérii RE - herní i filmovou, ale zatím to vypadá, že je to pěkná blbost. No když už jsem na 20% tak to dojedu a snad se mi to bude líbit

Evil Dead nothing more nothing less

9

a nechtel by nekdo z tech, co RE: Degeneration uz videlo napsat recenzi?

10

Zitra se na to podivam...

11

Píše pepak na tohohle Residenta recenzi?

12

Počítám s ní, jen mám problém najít začátek :-)
Ale když budou dvě recenze, tak se taky nic nestane.