1

Téma: Dobrý horor

Chtěl bych vám představit nový horor Sirotčinec na kterém se podílel známý režiser del Tora od kterého známe napr. Faunuv Labirint který opravdu stojí za to! Jedna se o hororově-duchařskou záležitost která se odehráva podle názvu filmu v sirotčinci.... Atmosféra filmu je velmi dobrá, děj je také zajímavý a plný mystéria od začátku až do konce. Vyvrcholení celého filmu jak už to tak bývá je na konec:) Pochopíte všechny záhady které skrývá děsivý sirotčinec plný duchů mrtvých dětí které zde zemřeli nepřirozenou smrtí...!!! Takže všem doporučuji!!!:)

2

Re: Dobrý horor

Nechceš napsat recenzi? Prostoru je dost...

3

stev-o napsal:

Chtěl bych vám představit nový horor Sirotčinec na kterém se podílel známý režiser del Tora od kterého známe napr. Faunuv Labirint který opravdu stojí za to! Jedna se o hororově-duchařskou záležitost která se odehráva podle názvu filmu v sirotčinci.... Atmosféra filmu je velmi dobrá, děj je také zajímavý a plný mystéria od začátku až do konce. Vyvrcholení celého filmu jak už to tak bývá je na konec:) Pochopíte všechny záhady které skrývá děsivý sirotčinec plný duchů mrtvých dětí které zde zemřeli nepřirozenou smrtí...!!! Takže všem doporučuji!!!:)

Noo, o ňom som aj ja čítal, vraj je to skvelé. Dúfam, že to čoskoro uvidím.

4

Sirotčinec jsem měl možnost vidět a byl parádní, líbil se my. Na csfd.cz jsem mu dal 100 procent 5 hvězd, dobrý horor.

5

Hele lidi, sirotčinec... fpoho x) - líbil se mně, ale viděl sem i trochu lepší věci... Zkuste třeba mrknout na Smrt přichází v bílém nebo, což už jste asi viděli Evil dead - je to starý jak prase, ale Raimi se vážně ukázal, narozdíl od toho shitu co vydal letos - Drad me to hell - na to radši ani nekoukejte x) - jak už jsem řekl. Sirotčinec fpoho, ale co můžu ještě doporučit je: Chvění, Nenávist (ta americká x), Mlha - ta nejnovější x), Ils, Grindhouse: Planeta Teror - ikdyž to vlastně ani není horor x), pak Rec, zlověstné ticho, pád do tmy a rozhodně taky koukněte na Shutter x) - jo lidi, kdyby jste měli zájem o větší seznam hororů, který stojej za skouknutí, tak písněte do návštěvní knihy na mých stránkách metallers.cz x)

6

Jo a sry za tu tunu chyb, psal sem to rychle a ve tři ráno big_smile

7

big_smile

8

Sirotčinec je parádní, moc se mi líbilo odhalení na konci (a tím nemyslím, že by se tam někdo svlíkal) smile

Smrt příchází v bílém (Dead End) taky skvělý atmosférický mystérium.

Ale nesouhlasim s Říhym, že Drag me to Hell je špatnej film. Pro mě se Raimi opět předvedl tak, jak se nám líbil v Evil Dead a Drag me to Hell považuju za jeden z nejlepších letošních filmů smile Mělo to šťávu, humor i "kekel efekt" smile A netradiční škodolibý závěr to ještě podtrhl big_smile

When I die, let me be ressurected...

9

Musí se nechat, že Drag me to hell bylo určitě originální, ale na horory typu sirotčinec nebo smrt přichází v bílém to prostě nemělo. Raimi chtěl udělat podobný zázrak jako Evil dead, ale to se mu už tak nějak ani nepovedlo. Možná to bylo tím, že jsem od toho po smrtelným zle čekal moc, ale fakt mě to moc nevzalo. Ale odrazovat Vás od toho nikoho nechci. Je to jenom můj názor x).

10

Sirotčinec jsem vyděla,a není to horor ale psycho..ale jinak máte pravdu je to hezký film