1

Téma: Saw IV

Recenze

Pozor, budou tu asi spoilery!

2

Re: Saw IV

Poslal Anonymous v 2008-04-22 08:00:47

Prosím, moc jsem na konci čtyřky nepochopila toho policajta co vstal z křesla. jak do toho byl tedy zapletený on a od kdy? on teda už oběma pomáhal před tím a pokračuje v jejich díle, nebo jak? díky moc:)

3

pepak napsal:

Poslal Anonymous v 2008-04-22 08:00:47

Prosím, moc jsem na konci čtyřky nepochopila toho policajta co vstal z křesla. jak do toho byl tedy zapletený on a od kdy? on teda už oběma pomáhal před tím a pokračuje v jejich díle, nebo jak? díky moc:)

Tak určitě je to druhý učedník Jigsawa, aspoň se to tak jeví z toho co víme - psal dopis Amandě, dost dobře mohl vzít složky lidí, které jsme viděli v Saw 2, měl nejlepší přístup k lidem od policie, které Jigsaw vzal do pasti (Kerryova, Eric a nakonec i teda Rigg), pak jsem myslím na Imdb četl, že je možné že byl v podstatě jen testován tak jako v prvním díle Zep. Od kdy Hofman(tedy ten policajt co vstal z křesla) spolupracuje to nikdo zatím přesně neví (osobně doufam že se to dozvíme v 5.) ale už v prodloužené verzi 3. vidíme že si strká kroužek z řetězu do kapsy.

Pokud se něco jeví jako nejasné omlouvam se velmi

4

Ja si myslim, že je to tak, ako povedal mulins, a keby to tak nahodou nebolo, tak uvidime v 5-ke.

5

Já myslím že to v 5 neuvidíme, jelikož 5 je prý prequel údajně co sem slyšel. Ale možné je vše.

6

Samozrejme, možno keď bude Saw prequel, tak uvidíme akési "flashbacky" do budúcnosti.

7

Každopádně už prý bude i 6 díl.

8

Áno, o tom viem. Som fakt zvedavý, dokedy to budú naťahovať.
Jediné šťastie je len to, že si Saw drží svoju úroveň stále.

9

No tak na jednu stranu jsem sice velký filmový fanda Saw serie ale s tou kvalitou je to takové všelijaké. Není to odpad to ani vzdáleně ale 90% hodnocení bych tomu taky nedal. Osobně jsem od čtverky čekal trošku víc smile

10

Mě bude v dalších dílech chybět režisér Bousmann: Podle mě měl na ty Sawy talent ne jak Wan v 1 které byla podle mě nejslabší. I když Hackl (ten co režíruje 5 díl  nemusí být špatný) tak pochybuji že jeho Saw dosáhne kvalit Bousmannových ale necháme se překvapit. Jinak já dal každému Sawu   zatím na csfd.cz hodnocení 5 hvězd mě se líbí taky pořád, i když pravda je že když tov shlédnu třeba teď tak bych na hodnocení ubral, ale to asi u každého filmu.

11

Hackl, pokud se nemýlím spolupracoval už od trojky takže nějaké to know how asi mít bude smile jinak nevím zdalipak to někdo už četl ale http://www.gorilla.cz/article/4257-saw- … kudlu.html

12

Jednička a dvojka byly super, trojka už mi přišla výrazně slabší a ve čtyřce už to na mě působí až příliš jako mnohonásobné dojení jedné krávy. Ne že by byla špatná, ale prostě jsem se celý film nezbavil pocitu, že "už by to chtělo něco nového".

13

No tak to som teda zvedavý, zvlášť ma zaujíma, či príde Hackl s niečím novým, aj keď mi bude stačiť, ak natočí Saw 5 tak, ako to zvládli Wan s Bousmannon. Ale na druhej strane si myslím, že jediná vec, ktorá určí, či to bude dobré alebo nie, bude scenár. Bodaj by sa podaril tak ako scenár ku 4-ke.

14

ja jsem spokojenej s celou serii. trojka byla pomalejsi, ale mela imho vybornej konec a ctyrka me prekvapila tim, ze mi neprisla jako nastavovana kase a prinesla nejake odpovedi, ktere v serii chybely. a hlavni problem petky bych zatim videl v tom, ze uz vime, ze bude i sestka.

15

Môže byť, len by ma zaujimalo, že dokedy to bude štúdia baviť. Aspoň, že ten Jigsaw je stále výborný, povedal by som, že som zatedy v Saw držal palece akurát tak jemu big_smile

16

big_smile no v případě oblíbeného záporáka bych se přihlásil k Amandě. Ale už jen za to jak autor scénaře vymyslel, to že jí v trojce nakonec "rupne" v kouli, za to bych vraždil

17

Len škoda, že aj Amandin život tak nevykreslili, ako život Jigsawa, mohla to byť fakt paráda. Takto sme sa vlastne dozvedeli len to, že Amanda bola v minulost feťáčka. Škoda.