51

Re: Studna na FF2007

ahoj podlehl jsem několika virózám a zápalu plic. Dneska jsem mluvils Vaškem Pravdou, takže přihlášení programu by neměl prý být problém. Jak jsem tak koukal na program, tak to jsou samý oživlý mrtvoly a Nekromantik tam má něco, na co bych mohl se nalepit.

No u sebe počítám rozhodně s  tou Čachtickou paní a možná ještě něčím dalším. Možná si zopáknu ten Necronomicon, když tam bude Call of Cthulhu. Pak asi nějaké přednášky o chaos magii atp.

Ale rád klidně něco připravím v souvislosti s Vašimi prjekcemei, ale bojím se že k tomu nic kloudnýho nevymyslím, co by už nebylo. Zkusím se ještě domluvit s Martinem Jirouškem - Nekromantikem. Máte na něj někdo funkční mail? Já ho zase někde ztratil:-(

Dobro... Zlo... Já jsem ten s velkou pistolí.
Sam Rami's Army of Darkness

52

Cody napsal:

ahoj podlehl jsem několika virózám a zápalu plic. Dneska jsem mluvils Vaškem Pravdou, takže přihlášení programu by neměl prý být problém. Jak jsem tak koukal na program, tak to jsou samý oživlý mrtvoly a Nekromantik tam má něco, na co bych mohl se nalepit.

No u sebe počítám rozhodně s  tou Čachtickou paní a možná ještě něčím dalším. Možná si zopáknu ten Necronomicon, když tam bude Call of Cthulhu. Pak asi nějaké přednášky o chaos magii atp.

Ale rád klidně něco připravím v souvislosti s Vašimi prjekcemei, ale bojím se že k tomu nic kloudnýho nevymyslím, co by už nebylo. Zkusím se ještě domluvit s Martinem Jirouškem - Nekromantikem. Máte na něj někdo funkční mail? Já ho zase někde ztratil:-(

Martin.Jirousek@mfdnes.cz

to tema Cachticka pani nakonec padlo uplne, ten film jedna bude mit premieru az na podzim, a navic z toho bohuzel Jakubisko prej udelal nakou nestrasidelnou slatatinu... no uvidime
ale jako tema to klidne mit muzes ;-)

53

btw Cody jestli budes neco mit, muzes mi poslat anotace k tomu - mam domluveno s organizatorem, ze to jeste do konce mesice (tj. do pozitri) muzeme prihlasit i hromadne v tom standardnim excel souboru

54

s Codym uz jsem se sice domluvil po ICQ, ale jen kdyby nahodou nekdo neco mel jeste, tak finalni termin pro prihlaseni programu je ctvrtek (tj. zitra) do cca 20:00

pak uz budeme jen pilovat :-)

55

Tak snad už jsme odevzdal vše co šlo:-)

56

jj, diky smile
v tyhle chvili nam chybi jen hodina programu, protoze jsem to nejak spatne spocital, ale do vecera neco vymyslim...

57

Já se zkusím domluvit s Martinem (když to seženu), že bychom zase udělali nějakou komponovanou přednášku. Něco v tom stylu jako byla loni ta o tom satanismu a černomagických rituálech. a zkusím z něj vysomrovat číslo na mobil:-)

58

Zpravy z conu :-)

- je to tu samozrejme cool, i kdyz defacto nezacala jeste zadna programova linie, kvuli ktery tu jsem primarne, tak uz jsem videl dost zajimavejch poradu... jediny negativum byl vcerejsi Spiderman 3, to jsem fakt necekal, ze Raimi klesne tak hluboko
- dokonce jsem byl i na koncerte vazne hudby (byt cimrmanovskem)
- oproti slibum se zda, ze v zrcadlovem sale, kde budeme od soboty mit nas program, nakonec zadna klimatizace neni, zatim to teda nastesti nebyl problem protoze nebylo vedro, ale az dnesni den mistnost asi opravdu proveri... porad tu projektor miri je na tu hnusnou zlutou stenu, nicmene sedel jsem tu schvalne na projekci cernobileho Lord of the Flies, a s novym zatemnenim to bylo docela v pohode... dolni okraj obrazu sice neni moc videt, ale nase filmy jsou sirokouhle takze bude vejs... :-) navic uprostred mistnosti uz neni ten drevenej sloup, takze se tam vejde vic lidi
- wifi se zda byt silnejsi a rychlejsi, takze muzu porad zadavat pepakovi ukoly :-)

59

myslim ze diskusi predlonskeho FF uz zavreme smile