26

Re: Studna na FF2007

nicmene pred chvili me zaujalo tohle, neumi nekdo madarsky ze by to prelozil? film s takovym dejem nemuze v nasem programu chybet! :-)
Taxidermia
Gyorgy Palfi's grotesque tale of three generations of men, including an obese speed eater, an embalmer of gigantic cats, and a man who shoots fire out of his penis.

Taxidermia je sice super, ale fakt je nutny poustet film, ktery cely rok pobezi v kinech?

27

Kordus napsal:

nicmene pred chvili me zaujalo tohle, neumi nekdo madarsky ze by to prelozil? film s takovym dejem nemuze v nasem programu chybet! :-)
Taxidermia
Gyorgy Palfi's grotesque tale of three generations of men, including an obese speed eater, an embalmer of gigantic cats, and a man who shoots fire out of his penis.

Taxidermia je sice super, ale fakt je nutny poustet film, ktery cely rok pobezi v kinech?

to jsem jen tak placnul v osleni pri pohledu do svy aktualni torrent fronty, nevedel jsem ze to je v kine... ;-) takze na to kaslu samozrejme

28

Coz takhle Faunův labyrint (El Laberinto del Fauno)? Sice to neni cisty horror, ale da se doporučit...

29

Filmu na promitani budeme mit myslim vic nez dost a uprednostnoval bych ciste horrory. ;-)

30

humanbeing napsal:

Filmu na promitani budeme mit myslim vic nez dost a uprednostnoval bych ciste horrory. ;-)

a nechces nam jen tak naokraj nejake vyvolene horrory napsat ? smile
aspon jeden  big_smile

Nemesis

31

V pulnocni projekci snad, pokud na nej evilmind nezapomene, pobezi Junk s myma titulkama.

32

Nemesis napsal:
humanbeing napsal:

a nechces nam jen tak naokraj nejake vyvolene horrory napsat ? smile
aspon jeden  big_smile

skoro urcite Silk
dost pravdepodobne Scared
jako namet tu mam Baxter ktery jsem tu vychvalil uz hodne davno ale furt ho skoro nikdo nevidel (byt to bohuzel neni zase tak moc horror)
kazdy rok uvazujeme o Funny Games ktery se nam s pepakem desne libej, ale afaik furt nevysla verze bez titulku v obraze

a btw uz jsem to sem asi kdysi napsal, ale nevim jestli nektery filmy radsi netajit do posledni chvile... :-)

33

humanbeing napsal:

V pulnocni projekci snad, pokud na nej evilmind nezapomene, pobezi Junk s myma titulkama.

tak to vypada ze Nightcon uz je v ramci nasich dnu zabranej nejakejma serialama... ;-(

34

jo jeste jsem zapomnel ze bych znova chtel pusti lovecrafta z lonska, po tom fiasku s ceskejma titulkama by to mohlo napodruhy vyjit... jestli ho tam nebude mit nekdo jinej, protoze jsem koukal ze treba na pragoconu ho ted pousteli

35

evilmind napsal:

jo jeste jsem zapomnel ze bych znova chtel pusti lovecrafta z lonska, po tom fiasku s ceskejma titulkama by to mohlo napodruhy vyjit... jestli ho tam nebude mit nekdo jinej, protoze jsem koukal ze treba na pragoconu ho ted pousteli

Lovecraft je dobrej, kteryho bys chtel poustet ? smile Nemyslis nahodou na Call of Cthulhu ? smile

Nemesis

36

Silk a Junk, parada smile Letos si dam ve Varech setsakra pozor, abych opet neprospal presun do Chotebore big_smile

"Necht vsak trunk není falzifikovan nepatricnymi ingrediencemi!"

37

Nemesis napsal:
evilmind napsal:

Lovecraft je dobrej, kteryho bys chtel poustet ? smile Nemyslis nahodou na Call of Cthulhu ? smile

samozrejme ze ano smile
minimalne si ho nechavam zatim v zaloze

38

evilmind napsal:
Nemesis napsal:
evilmind napsal:

samozrejme ze ano smile
minimalne si ho nechavam zatim v zaloze

hmm pekny, to abych se tam radsi letos ukazal smile

Nemesis

39

Ted nedavno jsem to videl a pripada mi, ze to je presne film, ktery by se do obecenstva mohl trefit: co takhle dat There's Nothing Out There?

40

evilmind napsal:
humanbeing napsal:

tak to vypada ze Nightcon uz je v ramci nasich dnu zabranej nejakejma serialama... ;-(

ach jo, ten Junk by se na nocni projekci fakt hodil. hmm

mel bych kandidata na horrorovou komedii, jestli tedy vyjde do cervna na DVD s eng titulkama. http://www.hortaewtak.com/. vypada to dobre :-)

41

pepak napsal:

Ted nedavno jsem to videl a pripada mi, ze to je presne film, ktery by se do obecenstva mohl trefit: co takhle dat There's Nothing Out There?

zkusim se po tom podivat, podle imdb to vypada docela slibne.

42

humanbeing napsal:
pepak napsal:

zkusim se po tom podivat, podle imdb to vypada docela slibne.

hmm to neznam taky, minimalne si to stahnu smile
ale nejsou na to eng titulky

43

evilmind napsal:
pepak napsal:

There's Nothing Out There?

ale nejsou na to eng titulky

Narozdil od Slashers mi prislo, ze tam nikdo vyslovene nehuhna, takze by se to zvladnout dalo...

44

jen tak mimochodem, docela se blizi nejake terminy:
- web nasi linie (ten udelam, adresu jsem uz zalozil s kopii lonskeho webu, cekam az se updatnout dns abych tam doplnil neco noveho a vypropagoval)
- prihlaska linie (30.4.), to rekneme ze mame automaticky, i kdyz jsme se po roce porad nedohodli jak se bude jmenovat patecni program
- prihlaska jednotlivych poradu (30.5.)

45

vidim, ze muj posledni post zustal bez odezvy, nicmene cas se nachyluje :-) nebo spis :-(

krom ruznych terminu, ktere jsme vicemene uz prosvihli, je nejaktualnejsi 30.4., do kdy se podavaji hromadne prihlasky programu, takze pokud nekdo planuje nejakou prednasku ci jiny program, je nejvyssi cas se mi pochlubit! smile i kdyz individualne na to ma jeste o mesic vic

zatim je situace jeste o neco kritictejsi nez vloni, protoze mame o den (16 hodin) patecniho programu na starost navic, nicmene zatim nulu v kolonce programu (kdyz nepocitam sve chabe teoreticke plany)

takze me nenechavejte zbytecne stresovat :-)

46

Zdravím, byl jsem asi měsíc nemocnej, takže jsem se nemohl nějak vyjadřovat, rád bych co nejdřív napsal anotace a tak by se mi líbilo vědět jaký program má Studna připravený, abych svými tématy aspoň trošku ladil,  jsou témata někde na webu nebo tak něco? Můžete mi někdo dát (ideálně Evilmind) dát na Evilminda číslo, abychom se co nejdříve domluvili?

Dobro... Zlo... Já jsem ten s velkou pistolí.
Sam Rami's Army of Darkness

47

ahoj, ja uz se tak nejak smiril s tim, ze jsi asi nekde podlehl magickemu utoku... ;-)

nas aktualni (tj. uz prihlaseny) program je k videni s anotacemi zde:
http://ff.studna.net/program.html

48

jinak definitivni termin na prihlaseni poradu vyprsi 31.5.

dneska mi psal Martin, ze by jeste chtel venovat jeden program Bruno Matteiovi, ktery ted umrel, takze to tam asi pribude

a ten termin taky znamena, ze budeme muset opravdu uz finalizovat seznam filmu (predpokladam ze nejakou zmenu na posledni chvili si muzem dovolit jeste na miste, ale ne v prilisnem poctu)...

49

Ten There Is Nothing Out There muzes klidne nahlasit.

50

pepak napsal:

Ten There Is Nothing Out There muzes klidne nahlasit.

ok