1

Téma: Studna na FF2007

na webu FF je (zatim pracovni) navrh umisteni letosniho programu:
http://www.festivalfantazie.cz/anotace/ … i_ff07.gif

kde, jak si muzete vsimnout, jsou Studne vyhrazeny 3 dny, z toho jeden znovu ve velkem sale... pokud se to nezmeni a jeste nas nekdo nevystouchne, tak uz je pomalu na case zacit premyslet nad programem, specialne den ve velkem sale by se nam hodil narvany, abysme meli argument pro boj v dalsich letech... ;-)

mimochodem letos pripada volno v prvnim cervencovem tydnu na ct/pa, takze neni treba zadne dovolene...

2

Re: Studna na FF2007

dame tomu nejaky zastresujici tema? (jiny nez upiri smile loni jsme se nejak bavili o nekrofilii, ja nedavno s Nekromantikem o tematu zeny&horror....

3

obitus napsal:

ja nedavno s Nekromantikem o tematu zeny&horror....

To je na čem jsme se loni myslím s Evilmindem a Nekromantikem dohodli?

Dobro... Zlo... Já jsem ten s velkou pistolí.
Sam Rami's Army of Darkness

4

ona tam ta nekrofilie stejne nejak protlacit pujde ... smile

5

Celkem mě překvapuje, že nemáme jednu stálou místnost, ale jsem rád, že jsme vybojovali aspoň ten pátek ve velkém sále.

6

obitus napsal:

ona tam ta nekrofilie stejne nejak protlacit pujde ... smile

To rozhodně:-) Lepší 2 nosný témat než jen jedno:-)

7

Cody napsal:
obitus napsal:

ja nedavno s Nekromantikem o tematu zeny&horror....

To je na čem jsme se loni myslím s Evilmindem a Nekromantikem dohodli?

no, my se tak uplne nedohodli, dohodli jsme se ze se do konce roku dohodneme ;-), coz se tak nejak nestalo, protoze ja jsem na FF special nejel... navic postavit to kolem Bathory coby mainstreamu, ktery v te dobe bude aktualni, se imho ted ukazuje jako nemozny, protoze to nebude ocividne horror

nicmene proti tematu zeny a horror nic nemam smile byt si zatim nedovedu moc predstavit nejaky svuj pripevek na to tema
ale chtelo by to teda uz konkretne rict ze jo, nahlasit organizatorovi, atd

8

Cody napsal:

Celkem mě překvapuje, že nemáme jednu stálou místnost, ale jsem rád, že jsme vybojovali aspoň ten pátek ve velkém sále.

tak co Vasek sliboval na letosek (klimatizace, lepsi zatemeni, lepsi projektor) do zrcadlovyho salu tak by to snad nemuselo bejt tak hrozny - nicmene si myslim, ze by mozna bylo vyhodnejsi bojovat ne o velky sal (kde stejne dostane prednost program Avalconu z politickych duvodu), ale treba o sal v prizemi, kam se vejde vic lidi, a na projekce to tam je docela fajn
bohuzel letos tam jsou v dobe naseho programu manga/anime

9

No co se týče tématu Ženy a horror, tak myslím že to dám pár věcí, počínaje "čachtickou" paní, přes Lilith, různé femme fatale horrových postav atp. Na tom se dá myslím celkem dost stavět. Takže tímhle způsobem to představit i Vaškovi, co Vy na to?
Co se týče místnosti, tak já se přizpůsobím, potřebuju jen aby bylo dobře vidět na projekci. Pro Vás to bude důležitější, ale v čemkoliv Vás podpořím, rptože cítím, že bychom měli dobře fungovat jako tým:-)

10

Cody napsal:

No co se týče tématu Ženy a horror, tak myslím že to dám pár věcí, počínaje "čachtickou" paní, přes Lilith, různé femme fatale horrových postav atp. Na tom se dá myslím celkem dost stavět. Takže tímhle způsobem to představit i Vaškovi, co Vy na to?
Co se týče místnosti, tak já se přizpůsobím, potřebuju jen aby bylo dobře vidět na projekci. Pro Vás to bude důležitější, ale v čemkoliv Vás podpořím, rptože cítím, že bychom měli dobře fungovat jako tým:-)

chtelo by to nakej udernejsi nazev, neco min magnetizujiciho feministky... ;-)

a dohodnout se s Nekromantikem, coby pravdepodobnym tvurcem znacne casti programu... podivam se doma po jeho emailu

jinak pokud jde o prednasky podle me fakt na mistnosti zase tak moc nezalezi, pokud tam neni vyslovene na chcipnuti, coz by snad ted byt uz nemelo nikde

a mozna by nebylo na case zacit uvazovat nad filmama (nejen do tematickeho patku ale i dalsi dva dny), protoze vloni jsme zacali taky nekdy touhle dobou, nekolik mesicu se nedelo nic, a pak to byla docela katastrofa s prekladanim jeste v noci pred projekci... to uz fakt zazit nechci (ne ze by to nebyla moje vina, ze)

11

Poultrygeist je v jakym stadiu?

12

obitus napsal:

spatnym, jeste nesel ani limited do kin, maji na webu (uz delsi cas) EARLY 2007

takze je dost nepravdepodobny, ze to vyjde na DVD do prazdnin, protoze o priprave DVD na Troma webu neni zatim nic

13

evilmind napsal:
obitus napsal:

spatnym, jeste nesel ani limited do kin, maji na webu (uz delsi cas) EARLY 2007

takze je dost nepravdepodobny, ze to vyjde na DVD do prazdnin, protoze o priprave DVD na Troma webu neni zatim nic

Před lety jsem viděl jakési animované zpracování čachtické paní, nešlo by to použít? Taky bych se snažil sehnat zfilmovaného Klímu, Utrpění hraběte Sternenhocha ... v českém podání.

Co vy nato?

14

takovy veci by mohl mit nekromantik, ja bohuzel nicim podobnym nedisponuju

BTW podle icq se zda, ze ne kazdymu je jasny, ze se bavime o tematu na JEDEN den, tj. ten patek ve velkym sale, sobota a nedele bude jako obvykle vsehochut... ;-)

15

evilmind napsal:

BTW podle icq se zda, ze ne kazdymu je jasny, ze se bavime o tematu na JEDEN den, tj. ten patek ve velkym sale, sobota a nedele bude jako obvykle vsehochut... ;-)

Takže myšlenka komplexního víkendu Studna s jedním nosným tématem definitivně zavrhnuta?

16

Myslim, ze hlavne filmove (a doufam ze filmu bude dost, at se da sedet na baru smile ) by se to tema pokrejvalo blbe. Moje predstava na cony je davat co nejzabavnejsi filmy, takze radeji nejakou uchylnou tromu s hromadou hlasek, krve a aspermatu, nez cokoli jineho. Proste mam radeji program odlehcenej a zabavnje, nez prilis edukacni, ale samozrejme prostoru mame dost, vleze se asi vse. Hlavne vymyslet nejake filmy jaky byl Bubba blahe pameti...

17

Cody napsal:

Takže myšlenka komplexního víkendu Studna s jedním nosným tématem definitivně zavrhnuta?

Jako pouhy konzument bych byl radsi - komplexni vikend je fajn pouze za predpokladu, ze se trefi do mych zajmu. Pokud je vsehochut, tak si urcite nekolik zajimavych veci najdu, ale pokud je jedno nosne tema a shodou okolnosti se stane, ze me to tema neoslovuje (treba kdyby bylo zvoleno tema "vychodoasijske duchariny"), tak mam docela smulu...

18

Cody napsal:
evilmind napsal:

pozor, ja ziju v domneni, ze takova myslenka tu nebyla nikdy, vzdycky byla rec jen o tematickem patku

19

jeste bych rad podotknul, ze letos na festivalu je i tzv. nightcon, coz, pokud to chapu spravne, jsou nonstop projekce od 2 do 7 v noci... tam muzeme (nebo spis muzete protoze ja budu spat urcite :-) ) vyexpandovat s dalsima filmama mozna, zatim nevim nakolik budou ostatni linie o ten nocni cas nejak bojovat

a abych vyjasnil predchozi bod - ja mam pocit, ze mix cehokoliv z horroru co se zrovna hodi na sobotu/nedeli vyhovoval vzdycky, co se nam nelibilo byl ten patek na tema "Dracula/upiri", kterej organizatori zivili umele v programu uz spoustu let... a to je ten JEDEN den na kterej bysme tema chteli zmenit

20

Aha jak to tak sleduju, tak došlo k nedorozumění, takže se v podstatě stačí dohodnout na nějakým nosným tématu na pátek a pak to bude OK.

Takže nějaký konstruktivní návrhy?

BTW: Jste někdo v kontaktu s Nekromantikem?

21

Cody napsal:

Aha jak to tak sleduju, tak došlo k nedorozumění, takže se v podstatě stačí dohodnout na nějakým nosným tématu na pátek a pak to bude OK.

Takže nějaký konstruktivní návrhy?

BTW: Jste někdo v kontaktu s Nekromantikem?

v podstate na tom tematu na patek jsme dohodnuti, jen vahame nad presnym jmenem, ne? :-)

nekromantikovi jsem psal mail s linkem na tohle forum

s humabeingem jsme zacali diskutovat nejaky zajimavy novy filmy... trochu vaham jestli sem psat jmena, protoze pak si je kazdej stahne a koukne se doma, kdyz reknem moc brzo ze jsou dobry... :-))

nicmene pred chvili me zaujalo tohle, neumi nekdo madarsky ze by to prelozil? film s takovym dejem nemuze v nasem programu chybet! :-)
Taxidermia
Gyorgy Palfi's grotesque tale of three generations of men, including an obese speed eater, an embalmer of gigantic cats, and a man who shoots fire out of his penis.

22

OK, asi jsem mimo, ale názeb pátku bude zhruba jaký, teda ne název, téma?

23

evilmind napsal:

Taxidermia
Gyorgy Palfi's grotesque tale of three generations of men, including an obese speed eater, an embalmer of gigantic cats, and a man who shoots fire out of his penis.

Mam to na dvd s anglickejma tusim, ale imho je to nejaka onanie pro intose. Zkusim na to mrknout az bude cas-

24

evilmind napsal:

nicmene pred chvili me zaujalo tohle, neumi nekdo madarsky ze by to prelozil? film s takovym dejem nemuze v nasem programu chybet! :-)
Taxidermia

jo otec madarsky umi... a mam to i s ceskejma titulkama kdybys chtel smile

Nemesis

25

obitus napsal:
evilmind napsal:

Taxidermia

Mam to na dvd s anglickejma tusim, ale imho je to nejaka onanie pro intose. Zkusim na to mrknout az bude cas-

To dvdcko s anglickymi titulky je myslim pro festival nepouzitelne (pokud je to to, co kolovalo na LFS), jelikoz v horni casti bezi v cernem prouzku jakasi casomira. Jinak madarskou Taxidermii doporucuji vsemi deseti - nedavno jsem ji recenzoval pro Filmweb a videl ji tak trikrat a po kazdem zhlednuti se mi libila jeste vic. Humusackymi detaily se to v ni jen hemzi, i na makabrozni atmosferu dojde... Prvni dve povidky ze tri jsou az dabelsky zabavne. Houby onanie pro intose. Za intose se rozhodne nepovazuji smile Taxidermie ted bezi v artovych kinech v ramci Projektu 100.

"Necht vsak trunk není falzifikovan nepatricnymi ingrediencemi!"