1

Téma: Horrory o kanibalech

Cannibal Holocaust
Mountain of the Cannibal God (pepak)
Mountain of the Cannibal God (gangrena)
Cannibal Ferox
Last Cannibal World

Ravenous

Naposledy upravil: (2003-09-20 22:35:21)

2

Re: Horrory o kanibalech

Nemate nekdo titulky na tyto filmy Cannibal,mam nekolk dilu,ale vsechny bez titulku.

3

krizak napsal:

Nemate nekdo titulky na tyto filmy Cannibal,mam nekolk dilu,ale vsechny bez titulku.

Mno jestli chceš, tak já mám na Cannibal holocaust...Můžu ti je poslat. :wink:

"Nikdy ... ale nikdy neser Krále"

4

Jo supr posli mi je na petrciz@atlas.cz,Diky

5

Anonymous napsal:

Koupi sem si DVD za 150 a zatim sem videl jen uvodni scenu... moc na to nemam zaludek... :( ale chci se zeptat jak ma byt dlouha puvodni verze? Moje DVD ma presne 92 minut a je tam kompletni scena se zelvou(lov + useknuti hlavy + pitva...). na IMDB sem nasel ze film ma byt dlouhy 96 minut ale na nekterych serverech nabizeji verzi dlouhou 98 minut... nevite nekdo?

92 minut je kompletni verze. Uvadenych 96 (nebo i 98) minut je dan tim, ze to pocitaji s jinou frekvenci snimku (napr. 24 snimku za sekundu misto 25). Videl jsem i pripady, kdy udavaji hodne pres 100 minut - to do toho zapocitavaji i bonusy...

6

abych rekl pravdu, videl jsem dost horroru s kanibalama ale nijak me neuchvatily sad
ani tedka co jsem znova koukal Eaten Alive,Cannibal Holocaust.
Proste porad tomu podle me neco chybi...

The Only way forward is to grow.The Only way to grow is to expand beyond the boundaries of what we know into uncharted areas of the unknown.
The Unknown being the only source of new knowledge.
               ---network 23---

7

Ani se ti nedivim, kanibalske filmy stoji vesmes dost za houby. Kdybych nemel zrovna to stesti (nebo "stesti"?), ze jsem jako prvni videl ten nejlepsi z nich (Cannibal Holocaust) a zrovna byl v te spravne nalade, tak bych asi tento zanr naprosto zatratil.

8

pepak napsal:

Ani se ti nedivim, kanibalske filmy stoji vesmes dost za houby. Kdybych nemel zrovna to stesti (nebo "stesti"?), ze jsem jako prvni videl ten nejlepsi z nich (Cannibal Holocaust) a zrovna byl v te spravne nalade, tak bych asi tento zanr naprosto zatratil.

aha to ja zas koukal na wsekny co jsem dostal do ruky treba Emanuelle and the Last Cannibals i kdyz tuhy.

The Only way forward is to grow.The Only way to grow is to expand beyond the boundaries of what we know into uncharted areas of the unknown.
               ---network 23---

9

Cordell napsal:

aha to ja zas koukal na wsekny co jsem dostal do ruky treba Emanuelle and the Last Cannibals i kdyz tuhy.

No to ja taky, ale to je prave jen tim, ze jsem prvni videl CH, ktery me naprosto fascinoval - a ja ted porad podvedome doufam, ze najdu dalsi podobny skvost. Kdybych zacal necim jako Eaten Alive, tak by mi pravdepodobne v mysli vzniklo neco jako "kanibalove = blbost" a na dalsi podobne filmy uz bych se nedival.

10

pepak napsal:
Cordell napsal:

No to ja taky, ale to je prave jen tim, ze jsem prvni videl CH, ktery me naprosto fascinoval - a ja ted porad podvedome doufam, ze najdu dalsi podobny skvost. Kdybych zacal necim jako Eaten Alive, tak by mi pravdepodobne v mysli vzniklo neco jako "kanibalove = blbost" a na dalsi podobne filmy uz bych se nedival.

tak tose budes divit ale me se tehdy jako malimu docela Eaten Alive libilo a az ted podruhy uz ne.Ja nevim ani co jsem videl prvni, nebot je to dlouho a navic pod CZ nazvama.

---network 23---