51

Re: Novinky na DVD

mají vyjít tento měsíc ale kdy přesně nevím

52

V pondělí 19. vychází u Řitky klasika Slimáci smile paráda

53

Dobry den chtel jsem se zeptat jestli nekdo nevi jestli uz jue na dvd horror T.M.A.??? Predem za odpoved dekuju.

54

Lajbor napsal:

Dobry den chtel jsem se zeptat jestli nekdo nevi jestli uz jue na dvd horror T.M.A.??? Predem za odpoved dekuju.

Abych řekl pravdu, tak nemám zdání. Ale do konce roku by to podle mého názoru být mohlo (mělo).

55

tma by měla vyjít zhruba v listopadu řekl bych

56

:)Diky

57

ale je to jen tip jo smile

58

jojo

59

Dnes vyšel v Midu horor Grotesque

60

V Blesku dnes (6. listopadu) vyšel povedený duchařský horror Sirotčinec (The Orphanage) z roku 2007.

Naposledy upravil: Derek (2009-11-06 13:55:08)

61

Chtel jsem se zeptat jestli je uz česky horor t.m.a. na dvd

62

T.M.A. vychází už 16. listopadu, takže příští pondělí.

63

Filmag vydá 18. listopadu Krakatici (The Beast), ale především následující středu 25. listopadu má u stejné společnosti vyjít první Hellraiser. Obě DVD budou v trafikách k dostání za tradičních 45 Kč.

Naposledy upravil: Derek (2009-11-10 08:55:07)

64

To je dobrá zpráva. Ta Krakatice, aby bylo jasno :-)

65

Taky vám dalo dneska takovou práci sehnat The Beast (Krakatice)? A když jsem ji konečně ukořistil, dali mi poslední kus z výlohy. Kde se bere ten zájem??

66

A koukám, že si ze mě Filmag dělá prdel - to je jen první díl!

67

No film krakatice je silně průměrná na ukor knize. Ale Filmag to dost podělal. Vydá první čast a druhá je v nedohlednu, tak to je paráda tleskám:rolleyes:

68

Tak snad to brzy napraví, tenhle film jsem viděl kdysi v TV a byl to nářez, do toho jdu, ale až budou oba díly ...

69

Mě to ani nepřipomínejte já jsem tak nadával když to neumí vydat ať to nevydávají

70

08.12.2009 vyšel v DVDHitu Evilenko
08.12. Klik Tv Smrt Přichází V Bílém
09.12.2009 Dvdedice Doktor Smrt http://www.csfd.cz/film/268976-doktor-s … l-patient/
09.12.2009  Filmag  Hellraiser Peklo Na Zemi
09.12.2009 Filmánie Remake Oko
10.12.2009 Blesk Stmívání Mělo by to byt v Slim Obalu za 69 kč

71

ze bych konecne videl Stmivani? :-)

72

Doktor Smrt je veden jako thriller, tak jsem ho nezadával. Totéž Stmívání. Všechno ostatní už tu máme uvedené (pravda, úterní filmy s denním zpožděním, ale do RSS nalezly všem).

73

ty jo mas pravdu, Twilight fakt neni na imdb jako horror... to asi na neci natlak ten genre tag stahli, protoze vloni urcite byl

jeste dneska asi The Jacket, aspon podle fdb.cz, i kdyz primo Film X ma na webu ze az 2010
a koukam vychazi "Be Kind Rewind" to je bozi, i kdyz trochu offtopic :-)

74

Twilight nikdy ani horor nebyl to z něj udělali borci na csfd.cz ten doktor smrt je takový horor mixlý s thrillerem mám originálku již delší dobu je to koukatelné

75

http://www.levneknihy.cz/detailzbozi.aspx?z=71341

tohle ani nevim jak zadat do modulu levnych DVD :-)