26

Re: Novinky na DVD

já hledám na lopuchu a jsem spokojený

27

Já taky hledám na Lopuchu :-)

28

aspoň nejsem sám jinak včera prý vyšla v Midu jakási Poslední Premiéra Thajský Horor

29

Přehlédnul jsem. Doplněno.

30

Vida, zrovna první Creepshow vychází 27.5. v edici Filmag horor smile

31

Dnes jsem četl na dvdinform.cz (kam se chodím koukat já), že zítra ve Filmag hororu nemá vyjít jednička Creepshow, ale dvojka Plíživý děs. Tak se holt asi necháme zítra překvapit roll

=======
"Booooy"

32

Obrázek je ze dvojky. A dvojka? To je kromě Riftu hodně slabá.

33

Až to někdo koupíte, dejte vědět a já příslušně opravím záznam.

34

V ruce jsem mel testdisk jen na dvojku. Je to par mesicu, cekal bych, ze vyjde ona.

35

viděl to někdo to Creepshow stojí to za to ?

36

Urcite to stoji za to. Me osobne se vice libi Creepshow 2 nez Creepshow 1.

37

Viděl jsem všeci 3 a nejhorší je 3(0 příběhů dobrých) pak 2(která má jen jeden díl dobrej)  njlepší je1 díl.

38

Z Creepshow 2 mam v pameti vrytou paradni povidku Vor :-). Jen kvuli teto povidce se urcite vyplati potencialni DVD.

39

ja si tedy ze dvojky vybavuju asi jen povidku Vor. perfektni namet a skvelej zaver. smile

jo, trojka je tragicka, nebo jeste lepe super tragicka. je tak spatna, ze kdyby davali ceny za nejhorsi prinos kinematografii, tak by ji vyhral reziser Creepshow 3, a to i v pripade, ze by ve stejny rok soutezil Uwe Boll se svym (imho) nejhorsim filmem Alone in the Dark.

40

Já si ze dvojky vybavuju všechny tři: první je o dřevěné soše indiána, co se mstí za smrt svých majitelů, druhá je právě o jezírku, které ukrývá cosi hladového (nejlepší povídka) a třetí vypráví o nemrtvém stopaři, co pronásleduje jednu ženu v autě. Dvojka Creepshow je podle mě taky slušná.

41

takže bohužel vyšla dvojka.

42

souhlas potvrzuji

43

Mě to vyhovuje, já jedničku mám, kdežto dvojku ne, takže se mi do sbírky hodí smile

44

Tak Bloody napise na Creepshow 2 recenzi smile

45

Jasná zpráva smile

46

Moc jsem tomu nevěřil, ale Evil Dead II skutečně vyšlo. Hned jsem si ho běžel koupit. Díky Sportu a jen tak dál více klasiky smile

47

a vyšel i Narušitel ale jestli je to ten co vydala už Řitka netuším

48

Co je pravdy na tom, že včera vyšel u Řitky Hellraiser II ?

49

Klub Levná DVD nic neříká.

50

Já to četl na čsfd. I obitus tvrdí, že první díly měly ted někdy vyjít.