1

Téma: Novinky na DVD

Hmm, dost se divím, že tu tenhle topic není (aspoň v Nových filmech)...

K věci: Vapet ve své edici Filmy pro každého, nebo tak nějak, každý měsíc vydává trojici snímků. Potěšitelné je, že pokaždé myslí i na hororového fanouška, takže zatímco tento měsíc vyšel Faust, příští měsíc se můžeme těšit na House of 1000 corpses. V nabídce, jak asi většina z vás jistě ví, ale přesto, jsou například další kousky z produkce Fantastic factory (skvělý Dagon, horší Romasanta, Arachnid) a další horory: Cannibal holocaust, Cannibal ferox, Tuno negro, The Crow, Saw...

Tak mě napadá, jestli by nešlo zařídit nějakou spolupráci s Vapetem, aby studnu informoval, jaké kousky hodlá v následujícím čtvrtletí vydat, aby pak jeden nezoufal nad předraženým DVD, když ho pak vydá Vapet za 150,- .

Exiled in the land of the free

2

Re: Novinky na DVD

Ze sveho pohledu vidim jako jediny problem, jestli tu chceme delat inzerci nejake firme (ale pokud ano, jsem rozhodne radsi, kdyz to bude firma vydavajici horrory na DVD nez nejaky divny univerzalni obchod, od ktereho tu sveho casu byla lista). Ale dalo by se to snadno zaridit i technicky (nekdo od Vapetu proste posle popis noveho DVD jako novinku a nekdo z adminu to uverejni). Nekdo by to ovsem musel s Vapetem vyjednat a ten nekdo nebudu ja.

3

pepak napsal:

Ze sveho pohledu vidim jako jediny problem, jestli tu chceme delat inzerci nejake firme (ale pokud ano, jsem rozhodne radsi, kdyz to bude firma vydavajici horrory na DVD nez nejaky divny univerzalni obchod, od ktereho tu sveho casu byla lista). Ale dalo by se to snadno zaridit i technicky (nekdo od Vapetu proste posle popis noveho DVD jako novinku a nekdo z adminu to uverejni). Nekdo by to ovsem musel s Vapetem vyjednat a ten nekdo nebudu ja.

V tomhle pripade nejde o reklamu, ale o obycejnou dvd novinku. Problem je, ze zatimco vetsina normalnich firem (tj. ne Bonton) mi posilaji sve mesicni prehledy, Vapet na osloveni nereagoval a jelikoz si dvd na stancich uz prakticky nekupuju, prestal jsem to sledovat. Neni samozrejme problem, aby kdokoli z navstevniku napsal dvd novinku o zajimave placce, pripadne mesicni prehled toho co je u casopisu. Firemni prehled vetsinou nejak zvladam, i kdyz zarijovy nebude driv jak za tyden nejspis smile.

4

MagicBox uvede na DVD v dubnu Mother of Tears: The Third Mother po nazvem Armáda démonů: Matka slz. Prekladatele bych povesil za koule do pruvanu.

5

Solaris104 napsal:

MagicBox uvede na DVD v dubnu Mother of Tears: The Third Mother po nazvem Armáda démonů: Matka slz. Prekladatele bych povesil za koule do pruvanu.

Super, už se těším. A nějaké info o Infernu  v naší distribuci by nebylo ??

6

Armáda démonů: Matka slz?? Kdo to vymíšlí?

7

Solaris104 napsal:

Už se těším. Jenom by mě zajímalo, o jakou verzi půjde. Např. v Británii vyjde se stopáží o 2 minuty kratší. Údajně taky někde vychází uncut verze. Neví někdo nějaké další informace?

8

pend napsal:

Už se těším. Jenom by mě zajímalo, o jakou verzi půjde. Např. v Británii vyjde se stopáží o 2 minuty kratší. Údajně taky někde vychází uncut verze. Neví někdo nějaké další informace?

Asi unrated, na webu vydavatele
http://www.magicbox.cz/dvd/armada-demonu-matka-slz
uvadi stopaz 100 minut. Na britskem Amazonu uvadeji jen 97 minut. Chce to zkontrolovat DVD, az u nas vyjde.

Naposledy upravil: Solaris104 (2008-03-23 19:35:27)

9

tak už jsem to viděl a musím říct že mě argento zklamal....bez napětí,efekty nic moc....bál jsem se asi tak 3 minuty z celkové stopáže....

10

Asi jste si všimli, ale pro jistotu - v pátek vyšel ve Filmagu Battle Royale, v pátek by měla vyjít dvojka (ta asi za těch 40 korun nestojí, ale jednička určitě).

11

Dnes je možné k koupení v Vapetu film Arachnid cena 42 kč jestli Vás to třeba láká. Mě i jo kdybych ho už neměl

12

Neviem nakoľko je to aktuálne, ale práve niekedy teraz vychádza na DVD film The Tripper

13

V Čr vyšel už v červnu teď tam mají vyjít Ruiny

14

oveckaoa napsal:

V Čr vyšel už v červnu teď tam mají vyjít Ruiny

O Ruinách som počul niekedy pred rokom, že sa majú točiť a zrazu na DVD. Zaujímavé... Tuším to produkoval Ben Stiller, takže to asi bude dobré.

15

Jo to netuším já jen víám že to je nízkorozpočtové a vraždí tam rostlina nebo rostliny. Včera mě psal kámoš že to bylo o ničem tak netuším každopádně já si to sháním spolu ještě s Hvězdnou pěchotou 3.

16

oveckaoa napsal:

Jo to netuším já jen víám že to je nízkorozpočtové a vraždí tam rostlina nebo rostliny. Včera mě psal kámoš že to bylo o ničem tak netuším každopádně já si to sháním spolu ještě s Hvězdnou pěchotou 3.

Je to podľa nejakej knihy, ktorú som ale nečítal.

17

Ruiny jsou podle knihy Scotta Smitha. Doporučuji jak film tak knížku jsou to skvělé horory.

18

Tak prý jsou tam oproti knize nějaké uprávy sem slyšel.

19

oveckaoa@jsou ale jelikož scénář psal taky Scott Smith, jsou většinou k lepšímu wink.

20

To sem taky slyšel ty už si to viděl?

21

oveckaoa@ jj rated in unrated verzi. Škoda že to nešlo do kin i u nás, Ruiny si to imho zasloužily.

22

Pěkně, hezky, dobře... zítra vychází Carpenterova Mlha? Díky za tip, ihned koupim smile

23

Wow, aspoň někdo to čte! Takže to nedohledávám úplně zbytečně.

24

Určitě ne pepaku, takhle mi alespoň neunikne spousta filmů, co by mi asi jinak uniklo.

25

pepak napsal:

Wow, aspoň někdo to čte! Takže to nedohledávám úplně zbytečně.

ja to ctu, lepsi nez dohledavat na lopuchu smile