1

Téma: Spam

množia sa tu reklamy na viagru  smile
napríklad Tu: LINK
LINK
a vlastne posledné komentáre sú o tom  smile   .... alebo je to ďalšia reklamná aktivita Studne?  :twisted:

Movies don't create psychos; movies make psychos more creative.

2

Re: Spam

JohnnyD napsal:

množia sa tu reklamy na viagru  smile
napríklad Tu: LINK
LINK
a vlastne posledné komentáre sú o tom  smile   .... alebo je to ďalšia reklamná aktivita Studne?  :twisted:

Jsou to chytré mršky, to není jen tak, určitě tu někoho vycítili........Johnny UTÍKEJ!!!!!! big_smile  big_smile

Exiled in the land of the free

3

Porad se zlepsujou, ted uz to registruji prihlaseni uzivatele. Uvidime, jak to pujde dal, nerad bych zavadel potvrzovani prispevku opsanim nejakyho klikyhaku.

4

Reklamy na viagru ? To je vtip ??? Jestli ano tak jsem ho ani trochu nepochopil . Já tam žádné reklamy na viagru nevidím ...
Jenom by mě zajímalo kde by se na Studně braly reklamy na vigru  lol

5

Posilaji je sem spamovaci roboti. Ted uz to nevidis, protoze jsem to samozrejme smazal.

6

... je to tu späť ...  :cry:

Movies don't create psychos; movies make psychos more creative.

7

Vecer to smazu. Zatim jsem aspon sepsal nejakou rychlou ochranu proti temhle spamum. Momentalne je asi az prilis jednoducha, takze jednak jde snadno obejit (je to v textove podobe, takze to pripadny robot snadno najde - nadruhou stranu, znamenalo by to, ze spammeri budou muset upravit svuj kod specialne pro Studnu, coz nepredpokladam; a i kdyby, uprava na graficky tvar neni problemem) a jednak to otravuje i lidi, ktery by nemuselo. Tady uvitam namety, komu dovolit prispivat i bez antispamovaciho kodu. Nemuzou to byt jen prihlaseni, protoze spammeri se bohuzel umi prihlasit. Myslel jsem na to, ze by kod nemuseli psat:

a) uzivatele registrovani 2 mesice a dele
b) uzivatele s aspon 10 komentari

Mozna nejakou kombinaci. Tezko rict. Necham si poradit.

8

pepak napsal:

Vecer to smazu. Zatim jsem aspon sepsal nejakou rychlou ochranu proti temhle spamum. Momentalne je asi az prilis jednoducha, takze jednak jde snadno obejit (je to v textove podobe, takze to pripadny robot snadno najde - nadruhou stranu, znamenalo by to, ze spammeri budou muset upravit svuj kod specialne pro Studnu, coz nepredpokladam; a i kdyby, uprava na graficky tvar neni problemem) a jednak to otravuje i lidi, ktery by nemuselo. Tady uvitam namety, komu dovolit prispivat i bez antispamovaciho kodu. Nemuzou to byt jen prihlaseni, protoze spammeri se bohuzel umi prihlasit. Myslel jsem na to, ze by kod nemuseli psat:

a) uzivatele registrovani 2 mesice a dele
b) uzivatele s aspon 10 komentari

Mozna nejakou kombinaci. Tezko rict. Necham si poradit.

Aha, a já se divil, proč mi nejde odeslat komentář sad

9

Uz by to jit melo. Ty ses bohuzel trefil presne do toho okamziku, kdy jsem se to snazil narychlo naprogramovat a pak v tom metodou pokusu a omylu vychytat chyby.

10

pepak napsal:

Uz by to jit melo. Ty ses bohuzel trefil presne do toho okamziku, kdy jsem se to snazil narychlo naprogramovat a pak v tom metodou pokusu a omylu vychytat chyby.

Jj, už to klape smile Paráda... mám to ale štěstí, že komentuji zrovna v tu nejvhodnější chvíli smile

11

Tenktokrát je zase na pavoukách ...
LINK

12

Vyplnění kódu mě před komentářem k filmu nezastaví smile . Pokud jde o možnosti, pak nemám výhrady ani k jednomu z pepakem navržených postupů, případně kombinaci obou. Jelikož enginu nerozumím, nevím co spamy zastaví více.

Třebas to pak aji odradí některé anonymy... smile

Exiled in the land of the free

13

to je drsny tady radi spam na studne a ja jsem ho ani nevidel tongue
co kdyz ale je nekdo znas ten "spamer"  :?
myslim ze by bylo whodny hledat ve vlastnich radach big_smile

The Only way forward is to grow.The Only way to grow is to expand beyond the boundaries of what we know into uncharted areas of the unknown.
The Unknown being the only source of new knowledge.
               ---network 23---

14

Cordell napsal:

to je drsny tady radi spam na studne a ja jsem ho ani nevidel tongue
myslim ze by bylo whodny hledat ve vlastnich radach big_smile

100% spamu delaji samozrejme roboti, proste jsme jen doplaceli na to, ze je snadny do PHP nuke webu neco automaticky poslat (a pomoci google je snadny najit, ze web pouziva phpnuke)

15

Cordell napsal:

to je drsny tady radi spam na studne a ja jsem ho ani nevidel :P

Protoze ho mazu, jak na nej prijdu.

Evidentne to posilaji roboti a puvodce je konec koncu lhostejny, ted uz to tak snadno automaticky posilat nejde. Aktualni by to zacalo byt, az se rozhodnu pro nejaky zpusob zjednoduseni posilani komentaru (aby uzivatele nemuseli natukavat porad znovu a znovu ten overovaci kod).

myslim ze by bylo whodny hledat ve vlastnich radach :D

Ja si myslim, ze je to uplne jedno.

16

evilmind napsal:

100% spamu delaji samozrejme roboti, proste jsme jen doplaceli na to, ze je snadny do PHP nuke webu neco automaticky poslat (a pomoci google je snadny najit, ze web pouziva phpnuke)

Jasny jsem to myslel legracne :? Jsem tu mel jednu stranku na overovani podle kterej lze ziskat informace.Taxem tam jentag zadal studna.net a vyjelo me na koho je registrovana domena a adresa na Chotebor big_smile
Ted uz wim proc je FF asi v Chotebori :?

The Only way forward is to grow.The Only way to grow is to expand beyond the boundaries of what we know into uncharted areas of the unknown.
               ---network 23---

17

Cordell napsal:
evilmind napsal:

Jasny jsem to myslel legracne :? Jsem tu mel jednu stranku na overovani podle kterej lze ziskat informace.Taxem tam jentag zadal studna.net a vyjelo me na koho je registrovana domena a adresa na Chotebor big_smile
Ted uz wim proc je FF asi v Chotebori :?

no, to uz neni pravda davno, uz mam trvaly bydliste v praze smile

18

evilmind napsal:

no, to uz neni pravda davno, uz mam trvaly bydliste v praze smile

dobre ale co to FF? To musi taky do Prahy tam by to teprv studna a spol roztocila :?

---network 23---

19

Poslední dobou se množí noví uživatelé, kteří mají jako bydliště různá místa Amerikou a Ruskem počínaje a Bermudskými ostrovy zdaleka nekonče. Když už je ten antispam kód u odesílání nových příspěvků, nedal by se přidat i k novým registracím?

20

Dal, ale nepomuze to - fora jsou dostupna i anonymnim uzivatelum. Museli by se zakazat anonymove a tomu bych se radsi vyhnul - dost dobre na sobe vidim, jak to dopada, kdyz prijdu na forum, mam neco zajimaveho co rict a pri pokusu o poslani prispevku vidim, ze muzou posilat jen registrovani uzivatele...

21

Casem to urcite budeme muset resit, ale zatim to myslim stihame mazat :-)

22

pepak napsal:

Casem to urcite budeme muset resit, ale zatim to myslim stihame mazat :-)

stihate, neb jsem si nevsiml (ve foru) jedinyho spamiku a to jsem tu pecenej varenej  smile

EDIT o par minut pozdeji: Tak jsem si prave vsimnul :mrgreen:

23

stihame prubezne smile ale posledni dobou toho pribejva do fora a to i od registrovanych... takze bude asi treba ty dialogy trochu pozmenit aby to roboti nemeli tak snadny

24

Zvlastni, dneska uz treti registrovanej uzivatel z USA smile Ty spamboti jsou nejak aktivni smile

25

Vsak uz hledam nejakou pravidelnost...