26

Re: RECENZE BEZ OBRAZKU

V souhrnem seznamu (v recenzich pod "0") podle abecedy jsem to vzal od konce az do pismena S a bez obrazku jsem nasel toto:

Zombie Lake
Violent Shit
Vacances Mortelles
The Unnamable
Torso
The Fly
Seed of Chucky
Satan´s Sadists

Bohuzel na vic jiz nemam cas.

"Necht vsak trunk není falzifikovan nepatricnymi ingrediencemi!"

27

JohnnyD napsal:
humanbeing napsal:
pepak napsal:

No, ke spouste z nich jsou v /upload:

do upload moc nekoukam. jak se tak divam je tam toho vic nez obvykle. :-)

vidieť, že spolupráca a komunikácia adminov je na veľmi vysokej úrovni  :wink:  lol  lol  lol

to je pravda, kdybych treba ja nezapomnel, ze vubec nejakej /upload existuje, davno jsem tam mohl poslat tu Celu a odfajfknout si to  :twisted:

28

pepak napsal:

Prosel jsem prvnich 100 recenzi na chybejici obrazky. Kdo projde zbytek?

Visible Secret
Red Dragon
Maniac Cop 3
Deadly Friend

to je teda divny, to jsem si pamatoval ze tam obrazky byly, a taky ze na ftp jsou - jen se z databaze smaznul odkaz na ne sad
takze opraven Red Dragon a Visible Secret

29

tombac napsal:

V souhrnem seznamu (v recenzich pod "0") podle abecedy jsem to vzal od konce az do pismena S a bez obrazku jsem nasel toto:

Zombie Lake
Violent Shit
Vacances Mortelles
The Unnamable
Torso
The Fly
Seed of Chucky
Satan´s Sadists

Bohuzel na vic jiz nemam cas.

Snad bych mohl udelat screeny k Vacances Mortelles (nejsem si uplne jist, zda to mam nahrane, nebo ne), ale je tu mensi zadrhel - bylo by to s logem televize (Novy?). Kdyz jsem tu posledne posilal screeny s logem TV, moc nadseni to nevzbudilo. Mam to DVD hledat, nebo ne? (Podotykam, ze od jinud nez z teve tuhle sra*ku stejne asi nikdo z nas nesezene...)

30

specialne tohle snad na dvd ani nevyslo? u podobnych obskurnich veci urcite obrazky s logen novy nevadej

31

Podle me je lepsi obrazek s logem nez zadny obrazek.

Asi nema moc smysl mit tu obrazky s logem, pokud prislusny film vysel na DVD a na kazdem rohu se da v trafice koupit, ale specielne u televiznich a/nebo vzacnych veci bych vubec nevidel jako problem, kdyz bude obrazek tiply z televize. Kdyz na to prijde, tak az se casem objevi DVD, klidne to muzeme nahradit...

Ja mam na VHS The Beast, ale nemam, jak to dostat do pocitace.

32

pepak napsal:

Asi nema moc smysl mit tu obrazky s logem, pokud prislusny film vysel na DVD a na kazdem rohu se da v trafice koupit, ale specielne u televiznich a/nebo vzacnych veci bych vubec nevidel jako problem, kdyz bude obrazek tiply z televize. Kdyz na to prijde, tak az se casem objevi DVD, klidne to muzeme nahradit...

Jestli je nějaký film, který si nezaslouží mít vlastní obrázky, tak je to zrovna tenhle :? . Zatím bych ho nechal bez nich, navíc když by měly být s logem Novy, já ho mám ještě někde na VHS, jenže nemám to jak típnout...

Exiled in the land of the free

33

humanbeing napsal:

Demons 2
Ninja scroll

Bude-li to žádoucí, a nebude-li možné tyto obrázky bez ujmy na životech obstarat jinde, podniknu odvážnou výpravu pod postel do království věčného prachu, abych sebou přivedl výše jmenované. Mám teď krapet méně času, tak mi to potrvá trochu déle :? .

smile

34

pepak napsal:

Z oznamenych obrazku mi zatim neprislo:

- Corpse Bride (Johnnyd)

už je to poslané - pre istotu Pepakovi, Humanbeingovi i Evilmindovi  smile  - ak to ani teraz nedozari, tak uz neviem - azda pomože potom iba icq  :?

Movies don't create psychos; movies make psychos more creative.

35

JohnnyD napsal:

už je to poslané - pre istotu Pepakovi, Humanbeingovi i Evilmindovi  smile  - ak to ani teraz nedozari, tak uz neviem - azda pomože potom iba icq  :?

Taky řešení, budou z toho mít jistě radost smile .
Já bych to na tvém místě poslal ještě jednou...pro jistotu smile .

36

Pokud mi nekdo prozradi jak z filmu obrazky vytipat , tak bych mohl poslat k Hellraiserovi III : Hell on Earth ...

37

pepak napsal:

nereagujes na icq, vstavej, za pul hodiny zacina na nove nemeckej zraloci film! :-)

38

Stojim s ovladacem pred DVD rekorderem a porad je nejaky blby Na vlastni oci. Koho to zajima, kdyz ma bejt obri zralok???

39

pepak napsal:

Stojim s ovladacem pred DVD rekorderem a porad je nejaky blby Na vlastni oci. Koho to zajima, kdyz ma bejt obri zralok???

no vynalezci nahodou nebyli spatny... ale konec offtopicu smile

40

Orchid napsal:

Pokud mi nekdo prozradi jak z filmu obrazky vytipat , tak bych mohl poslat k Hellraiserovi III : Hell on Earth ...

Hellraisera muzu tipnout ja, mam ho na dvdcku.

41

pepak napsal:

No pokud chapu spravne a mas jak DVD rekorder tak video, tak je zpusob jak dostat obrazky do pocitace na svete  :wink:

42

Ještě než se pod tu prokletou postel vydám, tak bych byl rád ubezpečen, že ty obrázky k něčemu budou a že se nestane, že čekající recenze poletí do diskuse k odmítnutým. :?

Kdo ví co tam na mě dole číhá.... sad

43

humanbeing napsal:
Orchid napsal:

Hellraisera muzu tipnout ja, mam ho na dvdcku.

ok

44

Pridaná galéria -  A History of Violence.

45

Konecne jsem se dopracoval k tomu, ze umim dostat obrazky z VHS do pocitace, takze v dohledne dobe dodelam Das Biest im Bodensee a The Beast.

46

tron napsal:

Pridaná galéria -  A History of Violence.

Priste si ale over, ze se to zobrazi :-)

Pokud se obrazky jmenuji /modules/My_eGallery/gallery/Filmy/A History of Violence/history1.jpg, tak jmeno adresare s obrazky (v recenzi) je A History of Violence (nebo muze byt i prazdne, protoze skutecne jmeno adresare se shoduje s nazvem filmu) a Obrazek (v upravit recenzi) je history.

47

Lukiho recenzia na Bride of Chucky mala dva obrázky (nie „pôvodné“ resp. „naše“), tak som si ich dovolil zmazať a doplniť osem obrázkov od užívateľa BloodyMary.

48

K Blood trails jsem obrazky posilal. Mam je poslat znova, nebo se jen nekde zatoulaly?

49

Anarvin: Ten, komu si ich posielal, asi nemal čas hodiť ich na ftp...

50

aha, poslu je tedy jeste tobe