1

Téma: RECENZE BEZ OBRAZKU

mozna uz to bylo nekde nakousnute, ale...... nic me nezklame po otevreni vic nez recenze bez obrazku...to bych radsi vyckal nez budou vytipane

2

Re: RECENZE BEZ OBRAZKU

cica18 napsal:

mozna uz to bylo nekde nakousnute, ale...... nic me nezklame po otevreni vic nez recenze bez obrazku...to bych radsi vyckal nez budou vytipane

Také se těším na obrázky smile , někde se to tu řešilo, navrhoval jsem, aby se do diskusí psaly čekající recenze, u kterých by autoři neměli obrázky, bohužel to někde zapadlo. Nejspíš taky kvůli tomu, že moc ochotných (vlastnících a disponujících technologií) se nenašlo.

Exiled in the land of the free

3

mor napsal:
cica18 napsal:

Také se těším na obrázky smile , někde se to tu řešilo, navrhoval jsem, aby se do diskusí psaly čekající recenze, u kterých by autoři neměli obrázky, bohužel to někde zapadlo. Nejspíš taky kvůli tomu, že moc ochotných (vlastnících a disponujících technologií) se nenašlo.

Disponujich technologii?  lol  Prehravac s tlacitkem na porizeni screenu (Power DVD/BsPlayer atd.) a Malování má snad proboha každý ne? A tak nejak predpokladam, ze absolutni vetsina recenzi se tu dela z medii na ktere recenzent kouka doma, takze ty screeny natípat muze...

4

Pokud mas treba nejaky film na videu, tak to jde podstatne hur. Nebo pokud delas recenzi z filmu, ktery jsi (treba i nedavno) videl, ale doma ho nemas. Spoustu novych veci pisou lidi po navratu z kina. Atd.

5

K temto recenzim nemame obrazky:

Mimic
Severed
Boogeyman
Carrie
Dr. Jekyll a Mr. Hyde
Salem´s Lot
Return of the Living Dead 5: Rave to the
Demons 2
Python 2
The Cell
Piranha
Jolly Roger: Massacre at Cutter´s Cove
Out for blood
Ancient Evil 2: Guardian of the Underworld
Nightmare on Elm Street 5: Dream Child
King Kong?
The Name of the Rose
Ninja scroll
Corpse Bride

6

No, ke spouste z nich jsou v /upload:

humanbeing napsal:

The Name of the Rose
Ninja scroll

King Kong uz je OK, podle me.

7

humanbeing napsal:

Mimic
Severed
Boogeyman
Carrie
Dr. Jekyll a Mr. Hyde
Salem´s Lot
Demons 2
Python 2
The Cell
Piranha
Out for blood
King Kong?
The Name of the Rose
Ninja scroll
Corpse Bride

Na The Cell jsem posilal obrazky Evilmindovi, pokud nedosli, zaslu znovu. Na Corpse Bride zaslu obrazky zitra.

8

ja je mam, chystam se to publikovat, ale kdyz cirou nahodou vlezu na studnu tak ten den uz nekdo neco publikoval... ;-)

9

pepak napsal:

humanbeing napsal:

The Name of the Rose
Ninja scroll

King Kong uz je OK, podle me.

do upload moc nekoukam. jak se tak divam je tam toho vic nez obvykle. :-)

10

humanbeing napsal:

Corpse Bride

Nightmare som poslal Pepakovi a uz su v upload, Corpse Bride mam a poslem asi dnes.

Movies don't create psychos; movies make psychos more creative.

11

Obrázky k mým recenzím jsem posílal humanbeingovi na email, ale poslední dobou se mi nedaří je doručit, tak se z nich teď raduje pepak smile . Out for blood mu pošlu ještě jednou a Rabid taky, ještě někde v čekacích by měl být Vampire Hunter D, obrázky jsem už taky posílal, jenom už nevím komu... :?

EDIT: tak Out for blood jsem posílal onehdá už pepakovi, jestli nedošly tak je můžu poslat znova..

12

evilmind napsal:

ja je mam, chystam se to publikovat, ale kdyz cirou nahodou vlezu na studnu tak ten den uz nekdo neco publikoval... ;-)

Vy uploadujete jen omezeny pocet prispevku denne?

13

Anarvin napsal:
evilmind napsal:

no ja osobne si myslim, ze nema cenu vic nez jednu recenzi denne - samozrejme si na to muzu vyhradit odpoledne, a mit za den 10 recenzi co publikuju, ale prijde mi to o nicem, protoze pak treba nebude zase co... osobne ted nejsem moc aktivni, ale i kdyz jsem byl tak jsem vyznaval maximum 1 recenze + 2 prispevky denne, pokud jsem jich psal vic tak uz jsem je hazel do casovace na dalsi den

14

evilmind napsal:
Anarvin napsal:
evilmind napsal:

no ja osobne si myslim, ze nema cenu vic nez jednu recenzi denne - samozrejme si na to muzu vyhradit odpoledne, a mit za den 10 recenzi co publikuju, ale prijde mi to o nicem, protoze pak treba nebude zase co... osobne ted nejsem moc aktivni, ale i kdyz jsem byl tak jsem vyznaval maximum 1 recenze + 2 prispevky denne, pokud jsem jich psal vic tak uz jsem je hazel do casovace na dalsi den

ok

15

JohnnyD napsal:
humanbeing napsal:

Corpse Bride

Nightmare som poslal Pepakovi a uz su v upload, Corpse Bride mam a poslem asi dnes.

Corpse Bride poslané Pepakovi, btw dúfam, že dorazil Hostel ...

16

evilmind napsal:
Anarvin napsal:
evilmind napsal:

úplne súhlasím, ale myslím si, že by sa nemalo stávať to, že za týždeň nepribudne ani jedna recenzia a medzi čakajúcimi sa nahromadí 15-20  :? , ako sa to už pár krát stalo (/stáva) - imho ideálne by bolo 4 recenzie za týždeň

17

humanbeing napsal:
pepak napsal:

do upload moc nekoukam. jak se tak divam je tam toho vic nez obvykle. :-)

vidieť, že spolupráca a komunikácia adminov je na veľmi vysokej úrovni  :wink:  lol  lol  lol

18

JohnnyD napsal:

Na ten tvůj Hostel se docela těším, jak vidno vyvolal na Slovensku pěkné haló smile . Do recenze to asi nepatří, ale mohl by to být zajímavý článek...

19

Zalozil jsem separatni neprispivaci thread, kde budu shromazdovat seznam recenzi bez obrazku. Je potreba, aby nekdo prosel stare recenze a zkontroloval, ze maji obrazky; seznam bezobrazkovych piste sem, ja to postupne do toho threadu doplnim.

20

Z oznamenych obrazku mi zatim neprislo:

- Corpse Bride (Johnnyd)
- Out for Blood (mor)

21

Hotovo. Zrovna Out for blood jsem posílal onehdá (16.1. koukám), error mi nepřišel, tak bys to tam někde měl mít...to je divný. Poslal jsem to ještě jednou (na studna@...) a Vampire hunter D též. Komu mám posílat obrázky? Jsem už z toho zmatený smile . Co třeba nějaký univerzální email (třeba obrazky@studna.net)?
Hledat to pak mezi spamy a schovávat to v uploudu :roll:

smile

22

mor napsal:
JohnnyD napsal:

Na ten tvůj Hostel se docela těším, jak vidno vyvolal na Slovensku pěkné haló smile . Do recenze to asi nepatří, ale mohl by to být zajímavý článek...

btw jen diky tomu pujde i u nas do kin tak brzo ;-)

23

humanbeing napsal:

Mimic
Severed
Boogeyman
Carrie
Dr. Jekyll a Mr. Hyde
Salem´s Lot
Demons 2
Python 2
The Cell
Piranha
Out for blood
King Kong?
The Name of the Rose
Ninja scroll
Corpse Bride

K recenzím na Piranhu a Python 2 bohužel obrázky poslat nemůžu, páč jsem filmy viděl v televizi.

24

mor napsal:

Hotovo. Zrovna Out for blood jsem posílal onehdá (16.1. koukám), error mi nepřišel, tak bys to tam někde měl mít...to je divný. Poslal jsem to ještě jednou (na studna@...) a Vampire hunter D též.

Ted uz to prislo.

Komu mám posílat obrázky? Jsem už z toho zmatený :)

Posilej to me, zmateny more.

Co třeba nějaký univerzální email (třeba obrazky@studna.net)?

To by slo, muzeme ho nasmerovat na /dev/null :-)

Israha napsal:

K recenzím na Piranhu a Python 2 bohužel obrázky poslat nemůžu, páč jsem filmy viděl v televizi.

Piranhu doma mam, takze to prilezitostne nagrabuju (pravdepodobne az budu psat svoji recenzi).

25

Prosel jsem prvnich 100 recenzi na chybejici obrazky. Kdo projde zbytek?

Visible Secret
Red Dragon
Maniac Cop 3
Deadly Friend