1

Téma: Nightmare On Elm Street

Newite nahodou nekdo jestli se planuje u nas na dvd tahle serie?? koukal jsem po tom kde se dalo a nejak sem nenasel ze by to na dvd wyslo.... :cry:

Welcome To My Nightmare

2

Re: Nightmare On Elm Street

bazZtard napsal:

Newite nahodou nekdo jestli se planuje u nas na dvd tahle serie?? koukal jsem po tom kde se dalo a nejak sem nenasel ze by to na dvd wyslo.... :cry:

Na DVD to vyslo v USA a i Evrope atd.Unas zatim zadny stopy.
Jen i tak je Nightmare docela zklamanim.Protoze je to vydany R-rated vsude! :cry:
Tudiz jsou tam kratsi sceny treba jak Tina ze stropu pada do postele kdyz ji Freddy zabil.
Podobne dopadl Friday the 13th kde pouze jen v UK 1dil je unrated!

The Only way forward is to grow.The Only way to grow is to expand beyond the boundaries of what we know into uncharted areas of the unknown.
The Unknown being the only source of new knowledge.
               ---network 23---

3

Cordell napsal:
bazZtard napsal:

Na DVD to vyslo v USA a i Evrope atd.Unas zatim zadny stopy.
Jen i tak je Nightmare docela zklamanim.Protoze je to vydany R-rated vsude! :cry:
Tudiz jsou tam kratsi sceny treba jak Tina ze stropu pada do postele kdyz ji Freddy zabil.
Podobne dopadl Friday the 13th kde pouze jen v UK 1dil je unrated!

jakoze na DVD je to vic sestrihany nez v kine na VHS a v televizi?  8O

4

Anarvin napsal:

No vona prave byla kino verze nejaka kde to bylo nejdelsi nebo co.
Je jasny je R-rated je horsi.Proto jsem treba nekoupil box Friday 13th za vyhodnou cenu.Jediny UK u Friday ma unrated.
To stejny je s Freddym vydanej na DVD jako R-rated theatrical version.Znami prave Freddyho na DVD koupil a sam to poznal ze mu tam neco chybi.To stejny je s filmem Shining vsude a i CR je film kratsi docel wodost.Jen US verze je plna.
Az Shining US koupim tak jej porovnam.

Tady mas original po precteni ti to musi bejt jasny:
Wes Craven reveals in the commentary that the censors required a cut to the scene showing Tina's death. When she falls from the ceiling, the scene cuts to Rod as she hits the bed (rather than continue to show a splash of blood as her body hits the bed). This cut was necessary to obtain the R-rating for US theatrical release. Rewind User Scott Atkinson has confirmed that the R2 version is the same.

The Only way forward is to grow.The Only way to grow is to expand beyond the boundaries of what we know into uncharted areas of the unknown.
               ---network 23---

5

Anarvin napsal:

[jakoze na DVD je to vic sestrihany nez v kine na VHS a v televizi?  8O

Jo jinak ktomu VHS tak to jsi pis ze nektera VHS je delsi a ma vo scenu vic nez DVD!

---network 23---

6

boze to je bordel....zasrany ratingy...prave u DVD bych cekal, ze to bude narozdil od kin v klidu  :x

7

Anarvin napsal:

boze to je bordel....zasrany ratingy...prave u DVD bych cekal, ze to bude narozdil od kin v klidu  :x

No to v klidu neni treba nektery vydani jsou docela zmrseny jako Tenebre a nebo Deep Red.Treba Anchor Bay u filmu Deep Red na konci filmu mel jse vobraz tocit ale misto toho pustily titulky na statistickej snimek :cry:  a to je jeste mala chyba.

---network 23---

8

Cordell napsal:
Anarvin napsal:

No vona prave byla kino verze nejaka kde to bylo nejdelsi nebo co.
Je jasny je R-rated je horsi.Proto jsem treba nekoupil box Friday 13th za vyhodnou cenu.Jediny UK u Friday ma unrated.
To stejny je s Freddym vydanej na DVD jako R-rated theatrical version.Znami prave Freddyho na DVD koupil a sam to poznal ze mu tam neco chybi.To stejny je s filmem Shining vsude a i CR je film kratsi docel wodost.Jen US verze je plna.
Az Shining US koupim tak jej porovnam.

Tady mas original po precteni ti to musi bejt jasny:
Wes Craven reveals in the commentary that the censors required a cut to the scene showing Tina's death. When she falls from the ceiling, the scene cuts to Rod as she hits the bed (rather than continue to show a splash of blood as her body hits the bed). This cut was necessary to obtain the R-rating for US theatrical release. Rewind User Scott Atkinson has confirmed that the R2 version is the same.

jestli si to pamatuju dobre, tak s tim Shining je to slozitejsi - po te co v US Shining neslavil moc velky komercni uspech, tak to Kubrick znova sam sestrihal do kratsi podoby (o 20 minut) a tudiz existuji dve director's cut verze - americka a evropska...
+ takova perlicka - po jednom z prvnich preview promitani v Americe sam Kubrick sestrihal samotny konec a tahle prapuvodni verze snad uz nikdy nebyla k videni...

"I say we take off and nuke the site from orbit. It's the only way to be sure."

9

Crypt-Keeper napsal:

jestli si to pamatuju dobre, tak s tim Shining je to slozitejsi - po te co v US Shining neslavil moc velky komercni uspech, tak to Kubrick znova sam sestrihal do kratsi podoby (o 20 minut) a tudiz existuji dve director's cut verze - americka a evropska...
+ takova perlicka - po jednom z prvnich preview promitani v Americe sam Kubrick sestrihal samotny konec a tahle prapuvodni verze snad uz nikdy nebyla k videni...

Ja vim cetl jsem to.Prave me proto zajma chtel bych videt tu US delsi co tam vic je.Ten samotny konec jsem prave nevidel ani na starej pirat VHS :cry:  Wo jinej Evropskej nevim ktera by byla stejna jak ta US.Proto jsem psal jen US.

---network 23---

10

Jak v ČR nevim, ale objednal jsem si tuhle kompletní kolekci Nočních Můr z Amazonu. Titulky jsou alespoň v angličtině. No.. nemůžu se dočkat 8O  :twisted:

http://www.amazon.com/gp/product/078062 … p;v=glance

[img:2fff9be868]http://soadfans.wz.cz/Clipboard04.jpg[/img:2fff9be868]

[b:2fff9be868]...LET'S SLASH YOUR FUCKING FACE![/b:2fff9be868]

11

xnovys_21 napsal:

Jak v ČR nevim, ale objednal jsem si tuhle kompletní kolekci Nočních Můr z Amazonu. Titulky jsou alespoň v angličtině. No.. nemůžu se dočkat 8O  :twisted:
http://www.amazon.com/gp/product/078062 … p;v=glance

Celej tento box mam od New Line ale jen palanej duvod je ten ze jsou R-rated a u tohodle filmu je mozny ze casem vydaji lepsi box unrated a nerad bych se jej potom zbavoval, zvlast region 1 jde hur prodat.
btw kolik te stoji postovny s amazonu? maj jeste nejaky jiny poplatky? co vim tak amazon je docela drahej taxemu vyhejbam.
treba ze stejnyho duvodu jsem nekoupil Friday 13th box.

---network 23---

12

Nightmare on Elm Street (2010)

citovano z moviezone:

Jak už to v létě bývá, filmy nižší marketingové kategorie hleděly na lídra z uctivé vzdálenosti. „Nejblíž“ byl remake Noční můry v Elm Street s devíti miliony za víkend, přitom jej srazil propad tržeb o 72%. Na takovéhle kolapsy rychlokvašených hororů od producenta Michaela Baye už jsme si zvykli – většinu zisků nasbírají o prvním víkendu, pak mizí v zapomnění. Platí to i pro Noční můru, kterou odmítli kritici, slušná část diváků a dokonce i český distributor, jenž zrušil lokální premiéru. Uff.

13

kdyz ponecham stranou, ze to je blabol, protoze fakticky kazdej film v americe ma vetsinu zisku  o prvnim vikendu, tak z ty bold casti jsem teda sokovanej... neni to tak dlouho co shaneli nejakou fan akci kde by to promitli v predpremiere, a i kdyz jsem to zatim nevidel, tak ekonomicky to snad byt propadak ani nemuze, horrory jsou laciny...

14

Moment, mám to chápat tak, že Noční můra v našich kinech neběží?!

15

evilmind:
neni to blabol smile
si trosku projed boxofficemojo.com a zisky filmu
samozrejme prvni vikend je vzdy nejvetsi a propad do dalsiho vikendu se pohybuje ted tak okolo 40% ale trvalky (avatar, jak vycvicit draka) maji samozrejme vydelky i nadale.
u hororu to prave byva jeste krutejsi, protoze naklady jsou sice male (bayovi horory okolo 40m dolaru + reklama rekneme dalsich 10m)
klasicky film proste vydelava dal a dal a propady uz nejsou pak tak rapidni. jenze u hororu to padne skoro na nulu a dalsi zisky uz jsou pak minimalni.