1

Téma: Constantine

Tak nevim, co delat. Kdykoliv se na recenzi Constantine podivam, mam sto chuti ji smazat, protoze jeji kvalita je podle me katastrofalni a primo nuti k psani offtopic komentaru (tj. komentaru k recenzi, ne k filmu). Na druhou stranu mam bytostny odpor k mazani neceho, co uz jednou ve verejne casti webu je a neporusuje to stanovena pravidla. Takze - co s tim?

2

Re: Constantine

Hlasoval jsem pro smazani, ale ted jsem koukal, ze je tam uz par relevantnich komentaru, takze by to byla skoda. Tudiz napsat autorovi at ji predela (coz jiste rad sebekriticky udela) a nebo holt pockat na jinou. Kazdopadne je fakt, ze se z recenze clovek skoro nic nedovi o filmu jako takovem, jako spis o tom, ze YURAyura (kam na ty nicky proboha chodite? smile ) nema rad moderni adaptace komiksu, na coz ma samozrejmne pravo. To co tam visi ted bych videl na peknej koment pod poradnou recenzi.

3

pepak napsal:

Tak nevim, co delat. Kdykoliv se na recenzi Constantine podivam, mam sto chuti ji smazat, protoze jeji kvalita je podle me katastrofalni a primo nuti k psani offtopic komentaru (tj. komentaru k recenzi, ne k filmu). Na druhou stranu mam bytostny odpor k mazani neceho, co uz jednou ve verejne casti webu je a neporusuje to stanovena pravidla. Takze - co s tim?

Kdyby na mých bedrech ležel tenhle server, nejraději bych ji smazal... Neříkám, že moje recenze jsou nějaké šperky, ale TOHLE?! To je tragédie...
Ale vzhledem k tomu, že mám sám chuť Constantina zrecenzovat, tak uvidíme, jestli jsem lepší smile

4

pepak napsal:

Jaksi jsem nepochopil o co ti jde. Pises neco o katastrofalni kvalite, kvuli ktere chces recenzi Constantina vymazat. Pokud jde o kvalitu slohovou, musel bys zaroven s touhle recenzi smazat i vetsinu Johnnyho prispevku, ktere jsou podle mne napsane daleko hur. Pak je tu moznost, ze nesouhlasis s nazory v recenzi, ovsem pocitam ze si Constantina zatim nevidel, takze je to nemozne. A i kdybys ho uz videl,recenze je nazor, a ten musime respektovat i kdyz film shazuje (mne se Constantine libil hodne) . Jinak bys musel predevsim vyhazet spoustu svych recenzi, s jejichž hodnocenim nesouhlasi vetsina. Ja jsem pro ji tam nechat. Kdykoliv muze kdokoliv napsat recenzi jinou, s opacnym nazorem.

5

čistě jen pro mou informaci, co konkrétně se vám na té recenzi tak strašně nelíbí? (momentálně úplně pomíjím můj "vztah" k ní nebo názor na ni...) Prosím o odpovědi konkrétnější než "všechno" atd ...

6

Maftik napsal:

čistě jen pro mou informaci, co konkrétně se vám na té recenzi tak strašně nelíbí?

Tohle

7

Ja si myslim ze by sa recenzia mala poslat spat autorovi a ten by ju mal prepisat, ako to teraz casto robim ja. Ak by nechcel (co pochybujem) a Pepak by bol na nu stale nasrany, nemala by sa mazat, ale nahradit nejakou druhou od ineho autora. Mne nejak vyrazne nevadi az na to ze o deji sa ABSOLUTNE nic nedozvieme a nie je mi ani jasne preco je film taky "zly".

Movies don't create psychos; movies make psychos more creative.

8

Recenze na Constantine je pro mě doslova osinou v zadku. Film se mi velice líbil a myslím, že takovouto recenzi si rozhodně nezaslouží. mám obrovskou chuť jít na to ve čtvrtek znovu do kina a napsat recenzi odpovídající nepopiratelným kvalitám filmu.

"Necht vsak trunk není falzifikovan nepatricnymi ingrediencemi!"

9

K recenzi na Constantine bych mel taky spoustu vyhrad...
Mozna by bylo nejlepsi dat autorovi moznost k jejimu prepsani (uz z duvodu delky nevyhovuje) a pokud by nemel zajem tak ji nahradit recenzi od nekoho jineho.

10

Tak mám velké dilema, zda jít na Constantine dnes a napsat na něj recenzi či zkouknout a zrecenznout  Ring 0 na dvd. Zkusím zabít dvě mouchy jednou ranou a stihnout oba filmy. Tedy jestli mě opět neodrovná vraždící Sadako na konci Ringu..javascript:emoticon(':lol:')
Laughing

11

Constantina okládám raději na zítřek..

12

tak to je mazec!  se musim smat ;]] klukum se libi neco jineho a uz je z toho zle! ;]]]

1.] Ten film byl fakt tragedie ;]]
2.] Zkuste si projit par recenzi od vas uznavanych autoru ;]] - ja k nim mam spoustu vyhrad - budete je muset prepsat! A jak ne, tak tytyty! ;]]
3.] At zije cenzura! ;]]
4.] Udelejte z toho serveru jenom komunitu 20 lidi - to bude nejlepsi ;]]

Filmovy maniak, co mu neni POMOci,.....

13

Yurayura napsal:

tak to je mazec! se musim smat ;]] klukum se libi neco jineho a uz je z toho zle! ;]]]

2.] Zkuste si projit par recenzi od vas uznavanych autoru ;]] - ja k nim mam spoustu vyhrad - budete je muset prepsat! A jak ne, tak tytyty! ;]]
3.] At zije cenzura! ;]]

Ale houby! Nikdo ti tu nenadava kvuli hodnoceni filmu. Me vadilo jak je ta recenze napsana, ze vubec nevysvetluje, proc je film podle tebe sragora. Ze se mi film hodne libil, tudiz jsem nesouhlasil s tvym hodnoceniml a citil nutkavou potrebu napsat protipol tve recenze, je ciste moje vec. S tou osinou v zadku si to tak neber.  Recenzovat muze kazdy cokoliv s jakymkoliv hodnocenim, jen se z toho ctenar musi o filmu neco dozvedet.. Nemusis se hned vztekat, kdyz nekdo kritizuje tvou recenzi. Muzes proste napsat lepsi a kritikum vytrit zrak. Nikdo te rozhodne necenzuruje.

14

YURAyura napsal:

tak to je mazec!  se musim smat ;]] klukum se libi neco jineho a uz je z toho zle! ;]]]

3.] At zije cenzura! ;]]

Nevím, proč kolem sebe kopeš.
1. Tvůj názor, ale nikdo ti ho nevyvrací.
2. Pokud se nepletu, tak tvá recenze na Studně je, což se divím, už kvůly její délce.
3. Pochybuji, že by ti některý z adminů tvou rádoby recenzi seškrtal, či nějak jinak "cenzuroval" Pokud tedy víš, co to cenzura je.
4. Tento server navštěvují stovky lidí a celkem dost se jich vyjádřilo, že tvůj článek recenzí vůbec není. Jak již bylo řečeno, informací je v něm co by se za nehet vešlo.

15

No Constantine byl první film podle komiksu u kterého jsem se neukousal nudou, což už o něčem vypovídá:D jen jsem se u něj sem tam kousnul do prstu big_smile

16

jak vidim, tak se neshodneme ani v zakladnich vecech, ale neva - uz mi tu admin sem tam neco smazal, takze jen do toho ;]] proc bych kopal? ja se bavim. Rozvirit diskuzi se povedlo, tak vecer na Flede ;]]

17

YURAyura napsal:

3.] At zije cenzura! ;]]

podle me to beres zbytecne negativne - ja si treba myslim, ze pises dobre, a urcite bys svuj nazor dovedl uplne v pohode rozvest o par odstavcu...

18

DikX ;]] Ale je to vec nazoru - quot capitas....

Nekde jsem tu na serveru cetl, ze mistni autori nejsou svazani tim, ze musi jako jini recenzenti pochvalit, aby si vydelali, to mi bylo na studni sympaticke, ale nevim jestli to tak opravdu funguje.

Co se tyce delky recenzi - i v jejich popisu je minimum 2500 znaku, coz jsem v KAZDE prekrocil a opakuji otazku - kde zkoncili zbyvajici?

BTW vcera vam blbnul serever tak ty multiprispevky smazte.

19

YURAyura napsal:

DikX ;]] Ale je to vec nazoru - quot capitas....

Nekde jsem tu na serveru cetl, ze mistni autori nejsou svazani tim, ze musi jako jini recenzenti pochvalit, aby si vydelali, to mi bylo na studni sympaticke, ale nevim jestli to tak opravdu funguje.

Co se tyce delky recenzi - i v jejich popisu je minimum 2500 znaku, coz jsem v KAZDE prekrocil a opakuji otazku - kde zkoncili zbyvajici?

BTW vcera vam blbnul serever tak ty multiprispevky smazte.

ted nevim na jaky zbyvajici se ptas, ja uz nic nepublikoval ani nepamatuju, ted to dela humanbeing a myslim ze postupne ty dle jeho nazoru kratky vyhazel - najdes je v klubu smazany prispevky asi, a bylo by treba super, kdyby ses neurazil, a treba je trochu vylepsi a poslal znovu

osobne si myslim, ze u tebe je skoda ze to nenatahnes, protoze klast slova za sebe smyslnuplne ti problem nedela ;-) to cislo s limitem se prubezne stale zvysuje (tusim jsme zacinali na 1500) tak, jak se zvysuje pocet recenzi oscilujicich na limitu, onehda sem daval pepak nejakou statistiku a pod 3k jich zatim proslo docela minimum, a vesmes to jsou treba nejake moje stare z prvnich dni existence studny, ktere planuju casem prepsat...

publikovani recenzi nam uz docela dlouho dost vazne, ale doufam ze jak doresim svoje osobni problemy tak budu mit vic casu, a zase se to vrati do normalu

20

to je prekvapeni! ;]]
jo ty veci uz jsem v mezicase nasel, ale mezi nami devcaty co sem to ted pocital: 2993 znaku - to uz je temer 3000 ;]] to jenom tak naokraj ;]]
Ale kaslu na to... ;]]
U nekterych filmu je oprvdu tezke napsat neco delsiho a jeste pochvalit ;]]

21

YURAyura napsal:

Matematicky/logicky: 2500 znaku je podminka nutna, nikoliv postacujici. Je to jen jeden z faktoru, ktery bys mel prekrocit, aby byla recenze prijata. Tvoje smazane recenze jsou, spolu s vysvetlujicim komentarem, v diskusi Smazane prispevky (forum Cenzura).

(Mimochodem, osobne bych treba Toolbox Murders nechal, i kdyz jsou dost kratky - protoze jako recenze jsou kvalitni. Naproti tomu to s krysama (uz si ani nepamatuju jmeno) bych smazal taky, protoze to proste nema dostatecnou kvalitu)

22

myslis oproti recenzi na DEMONY? ;]]

23

vidim, ze jako cenzor pracujes neobycejne rychle ;]]

Sam vim, jak je to tezke priznat chybu ;]]

24

No Constantine je první film podle komiksu u kterýho jsem si nudou neukousal ruce big_smile  jen jsem občas trošku kousal do prstů lol  ale musím uznat že jsem se dobře bavil...

25

YURAyura napsal:

myslis oproti recenzi na DEMONY? ;]]

Ani nevim jestli se k tomu vyjadrovat. Demony jsem psal a posilal pred dvema lety a tehdy, logicky, byly na recenze jine pozadavky. Tehdy nebylo prakticky z ceho vybirat a publikovala se kazda poslana recenze, ktera vypadala alespon trochu normalne. Proto jsou taky ty ranne kratsi a nekdy i horsi nez soucasne. To je proste vyvoj. Cim vic recenzentu tim vetsi moznost vyberu.