51

Re: Freddy vs Jason

Wuty napsal:

Já mám triko TCHM s obrázkem z roku 1974, dostal jsem ho od kamaráda, kterej ho koupuil někde v sekáči :wink:

Jo, to je ale o náhodě. Já zas tak často nechodím po secondhandech a obchodech s oblečením, abych na něco narazil. sad

52

vodoun napsal:
Wuty napsal:

Já mám triko TCHM s obrázkem z roku 1974, dostal jsem ho od kamaráda, kterej ho koupuil někde v sekáči :wink:

Jo, to je ale o náhodě. Já zas tak často nechodím po secondhandech a obchodech s oblečením, abych na něco narazil. sad

Tak si vyrob... smile

53

evilmind napsal:

Tak si vyrob... smile

Mno, vím že není problém nechat si na tričko nechat "vytisknout" prakticky jakýkoliv obrázek, ale víš jak to vypadá? 8O Nemluvě o tom, že se to tričko pak nesmí prát, jinak to jde postupně všechno dolů. Nebo jsi myslel, že si mám koupit fixy na látku a nakreslit si tam ten obrázek sám? yikes Raději mi poraď, kde mám vzít toho Osmnáctého anděla. Jsem to hledal všude a nikde to není. Dokonce i na online shopech jsem našel jen NTSC verzi pro region 1, ale to je mi stejně k ničemu, když teď nemám mezinárodní kreditku, nemluvě o regionfree mechanice. :cry:

54

vodoun napsal:
evilmind napsal:

Tak si vyrob... smile

Mno, vím že není problém nechat si na tričko nechat "vytisknout" prakticky jakýkoliv obrázek, ale víš jak to vypadá? 8O Nemluvě o tom, že se to tričko pak nesmí prát, jinak to jde postupně všechno dolů. Nebo jsi myslel, že si mám koupit fixy na látku a nakreslit si tam ten obrázek sám? yikes Raději mi poraď, kde mám vzít toho Osmnáctého anděla. Jsem to hledal všude a nikde to není. Dokonce i na online shopech jsem našel jen NTSC verzi pro region 1, ale to je mi stejně k ničemu, když teď nemám mezinárodní kreditku, nemluvě o regionfree mechanice. :cry:

Náhodou já jsem si  triko už jednou nechal dělat a je to držák, teď si nechám udělat znova ten krásnej ksicht od Fulciho ze Zombi 2 8)

55

Wuty napsal:

Náhodou já jsem si  triko už jednou nechal dělat a je to držák, teď si nechám udělat znova ten krásnej ksicht od Fulciho ze Zombi 2 8)

Mno jo, když ho máš doma zarámované v obýváku, navíc pod sklem s UV filtrem, aby odolalo i slunečnímu svitu. lol Který ksicht máš na mysli, Obituse? 8O

56

Wuty napsal:
vodoun napsal:
evilmind napsal:

Tak si vyrob... smile

Čemu řikáš držák? .o) Já bych si dal tričko s Dlouhánem hehe třeba ten ksicht co mám v ikonce, ale možná by si pak někdo myslel že sem gerontofil 8)

"Nikdy ... ale nikdy neser Krále"

57

Nevíte někdo o nějakym obchodě s horor věcma z německa?? Kámoš totiž odtamtuď může objednat protože tam má strejce? Kdyžtak hoďte link díkes (já nic nenašel)

58

KLAUN_DOMINANT napsal:

Čemu řikáš držák? .o) Já bych si dal tričko s Dlouhánem hehe třeba ten ksicht co mám v ikonce, ale možná by si pak někdo myslel že sem gerontofil 8)

A nejsi snad? Minimálně tady na Studně si to už myslíme všichni. :twisted: BTW o víkendu tady bylo nějak mrtvo. Co jsi dělal, vyhlížel dědky? :twisted:

59

vodoun napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

A nejsi snad? Minimálně tady na Studně si to už myslíme všichni. :twisted: BTW o víkendu tady bylo nějak mrtvo. Co jsi dělal, vyhlížel dědky? :twisted:

Dědci vyhlížely mě  8)  Kámoš měl 22 tak sme mu to tam jeli krapet poničit  smile Znáš to vyražený dveře atd.  :wink:

60

vodoun napsal:

Který ksicht máš na mysli, Obituse? 8O

Jj, ja sem tady na ustecku popularni postavicka a moji nejvernejsi uz si mou podobu davaji i na trika....a to je jen zacatek :twisted:

61

obitus napsal:

Jj, ja sem tady na ustecku popularni postavicka a moji nejvernejsi uz si mou podobu davaji i na trika....a to je jen zacatek :twisted:

Pošli triko s xichtem a já ho budu nosit i tady na ostravsku. lol

62

obitus napsal:
vodoun napsal:

Který ksicht máš na mysli, Obituse? 8O

No jo jseš hold hvězda tongue  A jakej začátek chystáš nějaký peklo :?:
Třeba prokusovat lidem krky :?:

63

Wuty napsal:
obitus napsal:

No jo jseš hold hvězda tongue  A jakej začátek chystáš nějaký peklo :?:
Třeba prokusovat lidem krky :?:

Ne, potom si ho budou dávat i na trenýrky. lol

64

Wuty napsal:
vodoun napsal:
evilmind napsal:

Tak si vyrob... smile

Jakym stylem sis ho nechal dělat respektive jakou technikou? Taky bych si u nás v prdelověbradech nechal něco udělat.

65

Nejradeji mam Jasona:)
Sorry ale musel jsem prispevek opravit vim co to je spoiler ale neuvedomil jsem si to a napsal jsem konec filmu.Rychle to umaz nez si toho nekdo vsimne:)

Naposledy upravil: (2004-10-22 01:48:17)

The Only way forward is to grow.The Only way to grow is to expand beyond the boundaries of what we know into uncharted areas of the unknown.
The Unknown being the only source of new knowledge.
               ---network 23---

66

Cordell napsal:

Nejradeji mam Jasona.Jsem rad ze Freddy na koci filmu prisel o hlavu.Me by totiz vadilo kdyby Jason prohral smile

tomuhle se rika spoiler a lidi co ten film nevideli to nemaji zrovna moc v lasce.

67

Nevite nekdo nahodou jestli se neco deje s F. v. J.2?

Burn it to the ground.

68

Toddb napsal:

dúfam že nie. radšej nech sa odštartujú série nanovo a nemyslím si, že sa s tým aj niečo udeje. Maximálne v nejakej Nightmare on  Elm Street 8 sa objaví Jason na minútu, alebo naopak ...

Movies don't create psychos; movies make psychos more creative.

69

JohnnyD napsal:
Toddb napsal:

dúfam že nie. radšej nech sa odštartujú série nanovo a nemyslím si, že sa s tým aj niečo udeje. Maximálne v nejakej Nightmare on  Elm Street 8 sa objaví Jason na minútu, alebo naopak ...

Mne se to dost libilo a tak bych pokracovani uvital..prislo mi to, ze to obe serie dost ozivilo a ani z hlediska logiky ta jednicka nebyla spatna. Kazdopadne s dvojkama byva obvykle potiz, treba 2.Nocni mura je snad nejhorsi film cele serie...zase na druhou stranu 2.Halloween je skvelej, ale vetsinou ty dvojky bejvaj diskutabilni..

Burn it to the ground.

70

Toddb napsal:
JohnnyD napsal:
Toddb napsal:

Mne se to dost libilo a tak bych pokracovani uvital..prislo mi to, ze to obe serie dost ozivilo a ani z hlediska logiky ta jednicka nebyla spatna. Kazdopadne s dvojkama byva obvykle potiz, treba 2.Nocni mura je snad nejhorsi film cele serie...zase na druhou stranu 2.Halloween je skvelej, ale vetsinou ty dvojky bejvaj diskutabilni..

jednotka Fvsj má u mňa 10/10, ale robiť pokračovanie je imho strašná blbosť. Mne sa dvojka Elm Street páčila - určite viac ako druhý Halloween smile - ale víťazí aj tak druhý Friday the 13th. Ja by som uvítal zmrtvýchvstanie oboch sérií v starom trende z 80s - poctivý slasher, ktorý sa zbytočne nesnaží byť originálny, ale iba zábavný ...  smile

71

To JohnnyD: ja bych proste 2ku bral...ale nevis, zda-li se neco chysta ci ne...?

Burn it to the ground.

72

Toddb napsal:

To JohnnyD: ja bych proste 2ku bral...ale nevis, zda-li se neco chysta ci ne...?

chystalo sa, mal tam byť Ash, ak sa nemýlim, už sa písal scenár atd. Ale posledné správy sú o tom, že sa pripravuje F13 XI a ktovie, možno už Shaye pripravuej prachy pre NoES VIII.  smile Skôr by som povedal, že sa to nespraví. Radšej by som videl nejaký iný crossover. Napr. Chucky vs. Leprechaun, by bola imho sranda  big_smile

73

Ne, uvidime..posledni |Nocni mura, ktreou jsem videl byla 5ka asi pred 5-6 lety, ktera me strasne zklamala a od ty doby jsem nevidel zadnou.

Burn it to the ground.

74

Toddb napsal:

Ne, uvidime..posledni |Nocni mura, ktreou jsem videl byla 5ka asi pred 5-6 lety, ktera me strasne zklamala a od ty doby jsem nevidel zadnou.

odporúčam sedmičku/ New Nightmare - imho najlepšia z celej série! 8O  smile

75

JohnnyD napsal:
Toddb napsal:

chystalo sa, mal tam byť Ash, ak sa nemýlim, už sa písal scenár atd. Ale posledné správy sú o tom, že sa pripravuje F13 XI a ktovie, možno už Shaye pripravuej prachy pre NoES VIII.  smile Skôr by som povedal, že sa to nespraví. Radšej by som videl nejaký iný crossover. Napr. Chucky vs. Leprechaun, by bola imho sranda  big_smile

Nebo Jaws vs Alligator. To by byl teprve souboj klasiků.-)