26

Re: Freddy vs Jason

vodoun napsal:

Každopádně to byl jeden z vrcholů snímku. Ne že by ta básnička byla tak dobrá, ale jak to ty děcka předříkávaly, skákajíce přes švihadlo (nebo skákali panáka? 8O ), tak to navozovalo tu správnou atmosféru. big_smile Nebo ne?

Jo.  lol  Opravdu to melo tu spavnou snovou atmosferu, skakaly tusim pres svihadla...

27

obitus napsal:
vodoun napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

pět šest krucifix vem v pěst
sedm osm...buéé taky nevim...Ono to v nějakejch dílech bylo i tušim nějak jinak...

Snad to bude vědět Obitus. Že by to znal i v angličtině? yikes

No ono se to menilo překlad od prekladu bylo to nejak takhle

Jedna dve, Freddy de
Tri a ctyri, uz se blizi
Pet a sest, kriz vem v pest
no a pak už se mi to ztrácí....

Anglicky takhle:

"one, two, Freddy's coming for you,
three, four, better shut the door,
five, six, grab your crucifix,
seven, eight, better stay up late,
nine, ten, never sleep again."

verzí možná bude víc....... 8)

Já znám akorát tu sprejerskou verzi
1, 2 - noční můra jde
3, 4 - ulicí se blíží
5, 6 - sprej si v ruce nes
7, 8 - stříká na dům
9, 10 - podepsal se na zééééď big_smile  dobrý né :?:

28

Wuty napsal:

1, 2 - noční můra jde
3, 4 - ulicí se blíží
7, 8 - stříká na dům

Tak to si ty kdo znicil pulku usti, no pocekj :!:  :evil:  :x

29

obitus napsal:
Wuty napsal:

1, 2 - noční můra jde
3, 4 - ulicí se blíží
7, 8 - stříká na dům

Já si řikal kde se vzali ty věci v mym pokoji po vašem odjezdu  :x Ty vole tendle smajl je velice angry  :x

"Nikdy ... ale nikdy neser Krále"

30

KLAUN_DOMINANT napsal:
obitus napsal:
Wuty napsal:

1, 2 - noční můra jde
3, 4 - ulicí se blíží
7, 8 - stříká na dům

Já si řikal kde se vzali ty věci v mym pokoji po vašem odjezdu  :x Ty vole tendle smajl je velice angry  :x

Tenhle smajl totiž má výraz jak ty na tvojí ikonce tongue

31

Wuty napsal:

Zatraceně dobrý postřeh. lol

32

vodoun napsal:
Wuty napsal:

Zatraceně dobrý postřeh. lol

Hele Vodoune, co znamená Vodoun  smile  Je to pěkně úchylnej nick. :wink:

33

KLAUN_DOMINANT napsal:

:roll: Asi pozorně nečteš novinky na Studně, jinak bys to věděl:
LINK
Úchylný samozřejmě je, proto jsem si ho vybral, ne? lol

34

vodoun napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

:roll: Asi pozorně nečteš novinky na Studně, jinak bys to věděl:
LINK
Úchylný samozřejmě je, proto jsem si ho vybral, ne? lol

Tohle sem čet :roll:  znova se mi do toho nechce. Ten článek byl ušel, ale znova ho nedám .o) zjednodušeně mi to radši řekni  :x

35

KLAUN_DOMINANT napsal:

Tohle sem čet :roll:  znova se mi do toho nechce. Ten článek byl ušel, ale znova ho nedám .o) zjednodušeně mi to radši řekni  :x

No, v překladu to znamená něco jako Požírač Klaunů Dominantů. :twisted:

36

vodoun napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

8O  :wink:
Mimochodem nevíte jak to vypadá s Freddy vs. Jason 2? Někde sem čet(tady?) že tam má bejt i Miky Myers bo kdo...To by moch bejt docela i nátěr...Já crossrovery žeru.

37

KLAUN_DOMINANT napsal:
vodoun napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

Mimochodem nevíte jak to vypadá s Freddy vs. Jason 2? Někde sem čet(tady?) že tam má bejt i Miky Myers bo kdo...To by moch bejt docela i nátěr...Já crossrovery žeru.

az na to ze Mayers je podle me nejubozejsi filmovej zabijak takze toho by mohli vynechat a misto neho dat treba Letherface smile

38

EfraX napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:
vodoun napsal:

az na to ze Mayers je podle me nejubozejsi filmovej zabijak takze toho by mohli vynechat a misto neho dat treba Letherface smile

Mě příde Myers dobrej...Leatherface by hned chcípnul neni nesmrtelnej jako ostatní  smile

39

KLAUN_DOMINANT napsal:

Mě příde Myers dobrej...Leatherface by hned chcípnul neni nesmrtelnej jako ostatní  smile

Myers rozhodně ujde. Je to typický vraždící stroj, bez keců a slitování, no jo. :twisted: Texas Chain Saw Massacre jsem ještě neviděl, ale chystám se na to (na ten z roku 1974).

40

vodoun napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

Myers rozhodně ujde. Je to typický vraždící stroj, bez keců a slitování, no jo. :twisted: Texas Chain Saw Massacre jsem ještě neviděl, ale chystám se na to (na ten z roku 1974).

Navíc má super masku a Carpentrova hudba je maximálně cool. Mike je dobrej...

41

KLAUN_DOMINANT napsal:

Jo, a v těch montérkách je pořádně nabouchaný, to se musí nechat. :x Ta maska by mohla být ještě o něco lepší. Mi se líbí ta, co má Jason v recenzi na Jason X. Ta je supr.

42

vodoun napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

Jo, a v těch montérkách je pořádně nabouchaný, to se musí nechat. :x Ta maska by mohla být ještě o něco lepší. Mi se líbí ta, co má Jason v recenzi na Jason X. Ta je supr.

Ta je cool jako prase. Jasonovu masku bych fakt chtěl...Dicky bych stim chodil ven nebo tak... :x

43

KLAUN_DOMINANT napsal:

Ta je cool jako prase. Jasonovu masku bych fakt chtěl...Dicky bych stim chodil ven nebo tak... :x

Jak by tě v tom někdo uviděl, tak by ti nakopal zadnici. :twisted: Jedině že by jsi měl i tu mačetu. :x Nicméně, nějaký podobný kousek by to chtělo. Mi by stačilo i tričko s nějakým obrázkem. Ne že bych žádné tvrďácké neměl, ale není to nic z hororu. sad BTW myslím že se o tom i psalo v nějaké novince, kde se dají objednat, ale já bych si raději vybral v šopu.

44

vodoun napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

Jak by tě v tom někdo uviděl, tak by ti nakopal zadnici. :twisted: Jedině že by jsi měl i tu mačetu. :x Nicméně, nějaký podobný kousek by to chtělo. Mi by stačilo i tričko s nějakým obrázkem. Ne že bych žádné tvrďácké neměl, ale není to nic z hororu. sad BTW myslím že se o tom i psalo v nějaké novince, kde se dají objednat, ale já bych si raději vybral v šopu.

Já bych si klidně vybral tam. Sou tam supr trika. Třeba triko démonů nebo Fulciho nebo deep red atd...Pecky jako prase, ale vživotě sem neobjednával z ciziny a nemám kreditku takže zatim smůla, ale časem snad něco dám..
PS: Nikdo by mi prdel nenakopal. :twisted:

45

KLAUN_DOMINANT napsal:

Já bych si klidně vybral tam. Sou tam supr trika. Třeba triko démonů nebo Fulciho nebo deep red atd...Pecky jako prase, ale vživotě sem neobjednával z ciziny a nemám kreditku takže zatim smůla, ale časem snad něco dám..

Právě o tom mluvím. Objednávat z netu není zrovna nejjednodušší metoda, za jakou je ovšem obecně považována. Já jsem zažil dost problémů při objednávání z našich netových obchodů a to ještě bez kreditní karty, no fuj. :x

ad PS: Pokud by se žádný jiný dobrovolník nenašel, tak já bych se toho s radostí ujmul. :twisted:

46

vodoun napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

Právě o tom mluvím. Objednávat z netu není zrovna nejjednodušší metoda, za jakou je ovšem obecně považována. Já jsem zažil dost problémů při objednávání z našich netových obchodů a to ještě bez kreditní karty, no fuj. :x

ad PS: Pokud by se žádný jiný dobrovolník nenašel, tak já bych se toho s radostí ujmul. :twisted:

Já po netu objednávám všechno a pořád. Klidně bych si tak i objednával žrádlo kdyby to šlo...Ale z cizinou nemám zkušenosti...

PS: Ujmi se toho  :twisted:

47

vodoun napsal:

Objednávat z netu není zrovna nejjednodušší metoda, za jakou je ovšem obecně považována. Já jsem zažil dost problémů při objednávání z našich netových obchodů a to ještě bez kreditní karty, no fuj. :x

Nemuzes dost dobre srovnavat nase "netovy" "obchody" se skutecnyma netovyma obchodama v zahranici.

48

KLAUN_DOMINANT napsal:

Já po netu objednávám všechno a pořád. Klidně bych si tak i objednával žrádlo kdyby to šlo...Ale z cizinou nemám zkušenosti...

PS: Ujmi se toho  :twisted:

Já taky nakupuju přes net, ale jen na dobírku. Nicméně i tak jsem narazil na dost problémů. Většinou nemají aktualizované web stránky a pak to zboží, které nabízí, už třeba není apod.

ad PS: Mno jo, hned jak potkám na ulici dědka s maskou Jasona (popřípadě i bez ní :twisted: ), tak mu nakopu zadek. :x

49

pepak napsal:

Nemuzes dost dobre srovnavat nase "netovy" "obchody" se skutecnyma netovyma obchodama v zahranici.

Jo, tam jsou na jiné úrovni, to je jasné. sad

50

vodoun napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

Já mám triko TCHM s obrázkem z roku 1974, dostal jsem ho od kamaráda, kterej ho koupuil někde v sekáči :wink: