1

Téma: Scary Movie 3

Na CinemaxNZ byly zverejneny jake filmy budou parodovany tentokrat.
<i>
<pre>
Don’t Say a Word
Ghost Ship
Halloween Resurrection
Harry Potter
Panic Room
Signs
Spy Kids (To be named "Spy Kids 2: The Island of Wet Dreams"?)
Star Wars
The Lord of the Rings
The Others
The Ring
Thirteen Ghosts
<pre>

2

Re: Scary Movie 3

to zni dobre, ja nekde celkem nedavno cetl, ze to bude parodovat samy sci-fi filmy, coz se mi teda zdalo dost trapny...

3

tak to by mě zajímalo, jestli se úroveň těch snímků zvýší.Upřímně po té děsivé dvojce, ze které by bylo akorát tak nablití, už nic nečekám!

Jakub Ďuraško

4

Kazdopadne filmy vybrali opravdu zvucne, ted jeste aby to nedopadlo jako dvojka a mame se na co tesit, ehm. Pry na tom dela uplne jiny tym nez na predeslych dvou dilech, takze je blbost odsuzovat to predem. Na druhou stranu ale zase nemame duvod verit, ze nekdo po takovych dilech (jednicka celkem usla, dvojku jsem nevidel, ale pry je to sracka) udela nekdo neco cemu by se dalo rikat dobra komedie.

5

humanbeing napsal:

r
Don’t Say a Word
Ghost Ship
Halloween Resurrection
Harry Potter
Panic Room
Signs
Star Wars
The Lord of the Rings
The Others
The Ring
Thirteen Ghosts

No sice reaguju po trochu delší době (skoro dva roky big_smile ).Některý scény byly trapné, ale jinak jsem se nasmál.Nakonec to byla parodie jen na Kruh, Znamení, 8 mile a Matrix. 8)

6

PSYCHO napsal:
humanbeing napsal:

Don’t Say a Word
Ghost Ship
Halloween Resurrection
Harry Potter
Panic Room
Signs
Star Wars
The Lord of the Rings
The Others
The Ring
Thirteen Ghosts

No sice reaguju po trochu delší době (skoro dva roky big_smile ).Některý scény byly trapné, ale jinak jsem se nasmál.Nakonec to byla parodie jen na Kruh, Znamení, 8 mile a Matrix. 8)

Já se taky párkrát zasmál, ale ze všech dílů mi to přišlo asi nejslabší. Vede u mě totiž dvojka a pan "ručička"  smile

"Nikdy ... ale nikdy neser Krále"

7

Já se taky párkrát zasmál, ale ze všech dílů mi to přišlo asi nejslabší. Vede u mě totiž dvojka a pan "ručička"  smile

"Nikdy ... ale nikdy neser Krále"

8

KLAUN_DOMINANT napsal:

jj dvojka sice měla nejslabší příběh (vlastně skoro žádný), ale za to tam byl jeden gag za druhým.Líbilo se mi jak vozíčkář nepotřebuje pomoc, zvládne všechno sám tongue

9

KLAUN_DOMINANT napsal:

U mna jednotka....(Blair Witch,Zahada minuleho leta,Vreskot,Matrix...atd),dvojka usla a ani trojka nebola zla...,ale rozosmiali ma iba sceny z Kruh

10

Mne sa trojka pacila velmi, bola dosť zaujimava. Uvidim, ako bude štvorka a päťka

11

Mě se líbily všechny zatím 2 byla slabší ale konec to zachraňoval. Z nejzapomatovanějších scén tak z 1 ´´ Ty se směješ že ho mám malýho to nedělej to je jako by ses smál invalidovi . Z 2 ale pane pastore to je vymítání. Z 3 Ty úchyle kde je má dcera já bych jí neublížil vždyť je to holka (jak byla ta parodie na Michaela Jacksona). Z 4 opět Jackson ahoj holčičko ty seš tu sama a nechceš se k nám přidat a nemáš bratříčka. :-) :-) To je takový výběr co vzpomínám.