1

Téma: Vlad

gangrena v 2004-11-27 14:00:54
Anonymovi o patro níž: Už jsem to psal pod nějakou jinou svoji recenzi. Jestli máš nějaký problém se mnou a s mou recenzí, tak se aspoň podepiš. Vlad je jednoduše sračka a za tím si stojím. Jestli se ti líbí, je to tvoje věc, ale já kvůli tomu nebudu psát, že máš nasráno v makovici i když si to můžu stokrát myslet. Je to tvůj názor a mně se netýká. Pokud jde o Dourifa, je mi v podstatě jedno co a jestli vůbec v téhle slátanině hrál, protože celek nestojí za nic. Nakonec, nikdo tě nenutí abys moje recenze četl, pokud máš na kterýkoliv film jiný názor,můžeš napsat svoji. Můžeš v ní použít některý ze svých vtipných, výstižných a hlavně neotřelých slovních obratů jako třeba ,,slepý jako poleno". Tos vymyslel sám, nebo ti pomáhal nějaký důchodce?

Anonymous v 2004-11-29 23:16:21
To slovní spojení je pokus o vtip a odlehčení atmosféry. No byl jsem nepochopen...

A aby bylo jasno, kreténku, do osobního tónu jsi přešel především ty, včetně vulgárních výrazů hodících se leda tak do chlíva. Dále nevím blbečku, co zrovna tvoje jméno komu řekne. Vypiš to i s adresou a bankovním účtem a pak tu plkej něco o transparentnosti.

Zvláštní je, jak vždycky nějaká zakomplexovaná nicka vyletí když si myslí, že bylo sáhnuto na její práva. Pokud očekáváš, že všechny tvoje recenze budeme číst se slinami u huby a se ztopořeným orgánem, tak jseš na omylu...to je riziko podnikání. Pokud toto riziko nést nechceš, vykašli se na psaní. Nemám čas zaobírat se diskusemi na téma kdo má či nemá pravdu, na to je můj čas drahý a ty jsi moc velká nula.

Nakonec-jistěže je věcí vkusu, co se komu líbí. Ty říkáš že je to sračka, já tvrdím, že jsem viděl sračky daleko horší, čímž netvrdím, že to sračka není.

Spánembohem a zase u nějaké tvojí recenze ahoj. Třeba ti do té doby leccos docvakne, nic není ztraceno, viděl jsem už horší případy.

gangrena v 2004-11-30 04:56:06
Zapomnel si se zase podepsat ,,vtipalku". Jestli mi chces nadavat, tak to pis na mail nebo do diskuze a nezasirej prostor urceny pro nazory na film.

2

Re: Vlad

VLAD je sračka a anonymovia tiež. Nemáš meno, neexistuješ.

3

Re: Vlad

kucerak napsal:

VLAD je sračka a anonymovia tiež. Nemáš meno, neexistuješ.

"Nemáš meno, neexistuješ." pekne povedané.

Movies don't create psychos; movies make psychos more creative.