1

Téma: Cabin Fever

Včera jsem to viděl a musím říct, že mě tenhle horor fakt dostal.Můj názor je v recenzi, ale tu asi stejně neotisknou, protože můj sloh stojí za prd big_smile .No, ale co já vím.Tak by mě zajímal váš názor na tenhle film... 8)

2

Re: Cabin Fever

PSYCHO napsal:

Včera jsem to viděl a musím říct, že mě tenhle horor fakt dostal.Můj názor je v recenzi, ale tu asi stejně neotisknou, protože můj sloh stojí za prd big_smile .No, ale co já vím.Tak by mě zajímal váš názor na tenhle film... 8)

Mě se to líbilo. Mělo to pár pěknejch chvilek...Ten konec se mi taky líbil (takle by to mělo vypadat v správnym hororu) A hlavně ta scéna jak si ta ženská holí ty nohy brrr. Nebo jak píchaj :x  :?

"Nikdy ... ale nikdy neser Krále"

3

PSYCHO napsal:

Pochybuju, že by ji otiskli... kam jsi to poslal do časopisu Premiere nebo snad Cinema? :twisted: Raději jsi ji měl poslat evilmindovi na mejl, on by to určitě na Studně zveřejnil. big_smile

4

vodoun napsal:
PSYCHO napsal:

Pochybuju, že by ji otiskli... kam jsi to poslal do časopisu Premiere nebo snad Cinema? :twisted: Raději jsi ji měl poslat evilmindovi na mejl, on by to určitě na Studně zveřejnil. big_smile

Navíc už ji má stejně v řadě, takže se jí brzo dočkáme  :wink:  :arrow:  :arrow:

5

vodoun napsal:
PSYCHO napsal:

Moje chyba big_smile .Jsem myslel, jako že sem ji poslal sem do studny...Do Cinemy, na to si fakt netroufám 8)

6

KLAUN_DOMINANT napsal:
PSYCHO napsal:

Mě se to líbilo. Mělo to pár pěknejch chvilek...Ten konec se mi taky líbil (takle by to mělo vypadat v správnym hororu) A hlavně ta scéna jak si ta ženská holí ty nohy brrr. Nebo jak píchaj :x  :?

jj, souhlasím. Nej pro mě byla scéna, jak tu holku umlátí lopatou, aby se netrápila.To mě fakt dostalo :twisted:

7

PSYCHO napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:
PSYCHO napsal:

jj, souhlasím. Nej pro mě byla scéna, jak tu holku umlátí lopatou, aby se netrápila.To mě fakt dostalo :twisted:

Dobře dementní byl taky ten šerif. Jak sem zvyklej z nějakejch filmů (např. TCM) čekal sem že to bude nějakej zabiják,nebo dement(to byl) ale že to bude opravdovej fízl to sem nečekal .o))) Fakt dobrý hovado.
Pro mě Cabin Fever 7/10

8

PSYCHO napsal:

Sorry za offtopic (proboha jen ať to nečte pepak, prosím :twisted: ), ale to mi připomnělo film Dancer in the Dark s Björk v hlavní roli. Asi před měsícem vyšel jako příloha časopisu Hype. Ta v tom filmu vyprázdnila zásobník na svého souseda, ale protože byla už skoro slepá, tak se moc netrefila. Aby se netrápil, tak ho dorazila trezorem. Síla. :twisted: BTW už dlouho mi žádný snímek nenavodil tak pochmournou náladu. Ale horor to pravda nebyl.

9

vodoun napsal:
PSYCHO napsal:

Sorry za offtopic (proboha jen ať to nečte pepak, prosím :twisted: ), ale to mi připomnělo film Dancer in the Dark s Björk v hlavní roli. Asi před měsícem vyšel jako příloha časopisu Hype. Ta v tom filmu vyprázdnila zásobník na svého souseda, ale protože byla už skoro slepá, tak se moc netrefila. Aby se netrápil, tak ho dorazila trezorem. Síla. :twisted: BTW už dlouho mi žádný snímek nenavodil tak pochmournou náladu. Ale horor to pravda nebyl.

Tak to jsem neviděl.Ale to s tou lopatou bylo fakt drsný.Když jsme u toho násilí, říká vám něco francouzský nezávislý film Zvrácený???....to už sice s Cabin Fever nemá nic společného, ale jen mě to zajímá smile

10

PSYCHO napsal:

Jo tak tahle část mě taky dostala nejvíc, celý to bylo hodně slušný a povedený. Čekal jsem další TCM, ale bylo to celkem i originální. 8/10

11

No já tomu dal 9/10. Možná jsem to měl napsat s trochu větším odstupem času. No a u mě taky hodně rozhoduje celková atmosféra. Je rozdíl jestli se dívám v noci a sám nebo když je to třeba odpoledne a furt mě někdo ruší. Taky je pro mě důležité, abych se vžil do děje a u tohoto filmu se mi to povedlo 8)

12

Vcera jsem videl tri dily animovane serie The Rotten Fruit, o drsne hudebni kapele tvorene ruznym ovocem, kterou taky delal Eli Roth a ktera vysla jako bonus na DVD Cabin Fever, a je to dost super... Krvavy a uchylny, nejlepsi je druhej dil kdy kapela objevi, ze jeji skladby jsou na Napsteru, tam jsou fakt srandovni hlasky...  :twisted:

13

evilmind napsal:

Vcera jsem videl tri dily animovane serie The Rotten Fruit, o drsne hudebni kapele tvorene ruznym ovocem, kterou taky delal Eli Roth a ktera vysla jako bonus na DVD Cabin Fever, a je to dost super... Krvavy a uchylny, nejlepsi je druhej dil kdy kapela objevi, ze jeji skladby jsou na Napsteru, tam jsou fakt srandovni hlasky...  :twisted:

Nevidels nahodou nejaky jeho studentsky kratasi? O necem mluvil v rozhovoru s Miikem (tusim na BD) a znelo to celkem zajimave...

14

obitus napsal:
evilmind napsal:

Nevidels nahodou nejaky jeho studentsky kratasi? O necem mluvil v rozhovoru s Miikem (tusim na BD) a znelo to celkem zajimave...

Bohuzel nevidel. To je proste problem, ze studentsky filmy nebo i kratky filmy obecne se nedaji moc sehnat, objedou par festivalu a navzdy zmizi, pokud se tedy jejich tvurce nahodou neproslavi a nevyda je nekdy pozdeji alespon jako bonus k necemu jinemu... se staci podivat na program list nejakejch vetsich fantasy/horror festivalu, jaka velka spousta zajimavejch veci tam je... A jen minimum tech autoru bohuzel zkusi to vydat na DVD, nebo vystavit na internetu.

15

evilmind napsal:
obitus napsal:
evilmind napsal:

Bohuzel nevidel. To je proste problem, ze studentsky filmy nebo i kratky filmy obecne se nedaji moc sehnat, objedou par festivalu a navzdy zmizi, pokud se tedy jejich tvurce nahodou neproslavi a nevyda je nekdy pozdeji alespon jako bonus k necemu jinemu... se staci podivat na program list nejakejch vetsich fantasy/horror festivalu, jaka velka spousta zajimavejch veci tam je... A jen minimum tech autoru bohuzel zkusi to vydat na DVD, nebo vystavit na internetu.

Imho by podobny veci mohly byt celkem dobrou naplni casti programu na FF, kdyby se neco sehnalo....

16

jo to urcite... I'll See You in My Dreams tam musi bejt urcite, doufam ze se mi podari nejak prelepit ty spanelsky titulky co mam v obraze...

17

Může mě tady někdo říct kolik má film Cabin Fever minut??? Na krabičce od DVD je uvedeno 94 minut a když je film na konci tak mě to v přehravaci (když běží závěrečné titulky) ukazuje něco kolem 85 minut. Jen bych rád věděl jestli všichni viděli tu samou verzi co já a nebo jestli je ještě nějaká delší... 8)

18

No, Cabin Fever... z něj mám hodně rozporuplné pocity, jediné co mi přišlo na tomhle filmu opravdu dobré, bylo prostředí kde se odehrával. Jinak absolutně stupidní dialogy, nesympatičtí herci, hooooooodně nelogické chování, spousta zbytečností, divný konec... celý film mi přišel jako jeden velký teenagerovský kameňák :? 

Ale samozřejmně každý má jiný vkus...

19

Luki napsal:

No, Cabin Fever... z něj mám hodně rozporuplné pocity, jediné co mi přišlo na tomhle filmu opravdu dobré, bylo prostředí kde se odehrával. Jinak absolutně stupidní dialogy, nesympatičtí herci, hooooooodně nelogické chování, spousta zbytečností, divný konec... celý film mi přišel jako jeden velký teenagerovský kameňák :? 

Ale samozřejmně každý má jiný vkus...

To já se zas tohoto filmu musím trochu zastat. Že máš z něj rozporuplné pocity to je jedině dobře. To dokazuje, že to až tak podprůměrný film není když v člověku zanechá aspoň nějaký dojem. Mě se ten film líbí i když přiznám, že z toho námětu by se dalo vytřískat mnohem víc a mohl z toho být pořádný horor. Filmu opravdu chybí ta strašidelnost a místama se to blíží ke komedii. Je tam pár scen které mě přijdou dost legrační. Nejvíc mě dostalo to šílené kousavé děcko...
Jinak dialogy přiměřené filmu i když trochu sprostější ale to mě nevadí. Herci nemusí být až tak sympatičtí hlavně, že to nejsou okoukané tváře. Jako "teenagerovský kameňák" bych ten film nenazval. Pro mě to je víc horor s komediálními prvky.  8)
Jinak mě nedělá problém sledovat i jiné žánry než jen čistokrevné horory.

20

Já taky nesleduju jen čistokrevné horory, jen jsem chtěl říct že mi prostě  tenhle film připadal tak trochu jako hodně černá komedie, místy s tak trochu divným humorem.

21

Luki napsal:

Já taky nesleduju jen čistokrevné horory, jen jsem chtěl říct že mi prostě  tenhle film připadal tak trochu jako hodně černá komedie, místy s tak trochu divným humorem.

Prostě film je jaký je a nic s tím udělat nemůžeme. Musíme se smířit s tím, že to je černá komedie. To já se u toho bavil dost a o to přece u filmu jde. Na to šílený děcko jsem ze začátku jen čuměl ale pak když jsem si na to kdykoliv vzpoměl, tak mě to rozesmálo... lol  lol  lol

22

JJ to děcko bylo divný, ta dlouhý vlasy jak paruka.. jak kousalo tak to bylo ještě dobrý ale když pak začalo předvádět své bojové umění... to už jsem se válel smíchy po podlaze big_smile Když jsem tu scénu viděl, tak jsem se jen tak nějak sarkasticky ušklíbl co je to za blbost, ale pak když jsem si na ni zase vzpomněl tak jsem se tomu smíchu vážně nevyvaroval smile

23

Luki napsal:

JJ to děcko bylo divný, ta dlouhý vlasy jak paruka.. jak kousalo tak to bylo ještě dobrý ale když pak začalo předvádět své bojové umění... to už jsem se válel smíchy po podlaze big_smile Když jsem tu scénu viděl, tak jsem se jen tak nějak sarkasticky ušklíbl co je to za blbost, ale pak když jsem si na ni zase vzpomněl tak jsem se tomu smíchu vážně nevyvaroval smile

Už jen kvůli tomu děcku ten film stojí za to lol  lol  lol  A když si k tomu vzpomenu na tu scenu s tou harmonikou v krku, tak už fakt nemůžu... lol  lol  lol  lol  lol  lol

24

A ja myslel, ze Cabin Fever je vazne mineny depresivni horor o tom, jak particku teenageru napadne masozravy virus, uhnivaji jim casti tela a na konci je zcvokli burani zamorduji.. A ted se dozvidam, ze ve filmu ucinkuje kousave decko ovladajici karate big_smile  Z vaseho rozhovoru to vypada, ze film se nijak vazne nebere a je obdobou Jacksonova Braindeadu. Vsichni mi zatim rikali, ze je film hrozny amatersky becko, tak nevim, zda si to mam pujcit, kdyz jsem ted namlsanej ze vcerejsiho sledovani obou Ju-On: The Grudge a A Tales of Two Sisters. Navic dnes bude v tv hokej a v noci Ravenous, takze same chutovky.. Radeji shlednuti Cabin Fever odlozim na pristi tyden..

"Necht vsak trunk není falzifikovan nepatricnymi ingrediencemi!"

25

tombac napsal:

A ja myslel, ze Cabin Fever je vazne mineny depresivni horor o tom, jak particku teenageru napadne masozravy virus, uhnivaji jim casti tela a na konci je zcvokli burani zamorduji.. A ted se dozvidam, ze ve filmu ucinkuje kousave decko ovladajici karate big_smile  Z vaseho rozhovoru to vypada, ze film se nijak vazne nebere a je obdobou Jacksonova Braindeadu. Vsichni mi zatim rikali, ze je film hrozny amatersky becko, tak nevim, zda si to mam pujcit...

Máš správné informace, že tam mláděž žere masožravý virus a že všichni jsou zabitý. Jenže ta vážnost a depresivnost je narušená pár scenama jakou je například to kousavé děcko. lol  Ale zase to není úplná komedie takže film typu Braindead nebo Bat Taste od toho neočekávej. Těch srandovních momentů tam je jenom pár ale stačí to na to aby ta depresivnost byla pryč. Určitě si to nenech ujít. Já ten film žeru už pro to děcko a jeho fotra... lol  lol  lol