1

Téma: VOLBY !!!

V současné době je na Studně možné za příspěvky získat pouze tři hvězdičky, což neodpovídá současným požadavkům mnoha uživatelů. Proto jsme se rozhodli navrhnout nový systém, který by splňoval ta nejpřísnější kritéria. Tento systém zavádí šestihvězdičkový systém a vyplňuje tak mezeru mezi třemi hvězdičkami, které mohou dosáhnout běžní uživatelé Studny a šesti hvězdičkami, kterými disponují administrátoři Studny. Základní otázka zní "Jste pro zavedení vícehvězdičkového systému?". Máte možnost hlasovat pouze "ANO" či "NE". Pokud se rozhodnete zdržet hlasování, máte tak právo učinit. Hlasování probíhá od vyhlášení, které proběhne jeho vystavením v diskusi, po 7 dnů. Po této době bude hlasování ukončeno a konečný výsledek bude předložen administrátorům. Těm pak začne běžet měsíční lhůta k realizaci změn, pokud budou schváleny. Přestože jim žádné postihy nehrozí, každý uživatel Studny má právo projevit svou nespokojenost stávkou či jinou přijatelnou metodou, která neohrozí chod Studny.

Návrh na počet příspěvků a jím odpovídající počet hvězdiček:

0000 - 0050 příspěvků :arrow: 0 hvězdiček ()
0051 - 0100 příspěvků :arrow: 1 hvězdička (*)
0101 - 0200 příspěvků :arrow: 2 hvězdičky (**)
0201 - 0500 příspěvků :arrow: 3 hvězdičky (***)
0501 - 2000 příspěvků :arrow: 4 hvězdičky (****)
2001 a více příspěvků :arrow: 5 hvězdiček (*****)

správci Studny (nazávisle na příspěvcích) :arrow: 6 hvězdiček (******)

Pro potřeby nového systému je také potřeba nalézt odpovídající slovní hodnocení uživatelů. Pokud máte nějaké nápady, přispívejte v diskusi pod hlasováním. Děkujeme za účast.

2

Re: VOLBY !!!

Hlasoval sem pro ANO jen kvuli neutuchajicimu naporu Klauna Dominanta, kterej by byl schponej mi uplne zahltit ICQ big_smile . Je mi to celkem jedno, ale kdyz uz si to protlacite tak at je pro pet hvezdicek hodnost grafoman :-).

3

obitus napsal:

Hlasoval sem pro ANO jen kvuli neutuchajicimu naporu Klauna Dominanta, kterej by byl schponej mi uplne zahltit ICQ big_smile . Je mi to celkem jedno, ale kdyz uz si to protlacite tak at je pro pet hvezdicek hodnost grafoman :-).

Hlavně že to bylo svobodné, nikým neovlivněné, rozhodnutí. :twisted:

4

:idea: Co kdyby bylo slovní hodnocení odvozeno od známých hrdinů z hororů? Za pět hvězdiček by mohl být třeba Über-Jason nebo Voorhees. To by se ti nelíbilo, Obitusi?

5

vodoun napsal:
obitus napsal:

Hlavně že to bylo svobodné, nikým neovlivněné, rozhodnutí. :twisted:

Já mu vůbec nepsal. Kecá. Tohle mi dělá pořád. Chce mě ztrapnit  :twisted:

"Nikdy ... ale nikdy neser Krále"

6

vodoun napsal:

:idea: Co kdyby bylo slovní hodnocení odvozeno od známých hrdinů z hororů? Za pět hvězdiček by mohl být třeba Über-Jason nebo Voorhees. To by se ti nelíbilo, Obitusi?

No jestli to protlacite tak bych to nechal na Evilmindovi a bejt jim tak vam nerikam co a za jak dlouho je dalsi stupen, abyste se meli na co tesit :wink:

7

obitus napsal:
vodoun napsal:

No jestli to protlacite tak bych to nechal na Evilmindovi a bejt jim tak vam nerikam co a za jak dlouho je dalsi stupen, abyste se meli na co tesit :wink:

S tim souhlasim. Jména bych taky klidně nechal na něm...Jak bude chtít on...

8

KLAUN_DOMINANT napsal:

S tim souhlasim. Jména bych taky klidně nechal na něm...Jak bude chtít on...

Tak fajn, jestli se mu bude chtít to vymýšlet. Pokud bude pro uživatele vyhrazeno všech pět hvězdiček, tak jsem pro. Koneckonců, hlasování je pouze o tom, ne o přesných počtech příspěvků, za které ty hvězdičky budou. Ta část je jasně označena jako návrh.

9

Hlasuju "ne". Hlavne proto, ze tak nejak uz dopredu tusim, kdo by to musel programovat :-) (pokud ne od nuly tak aspon opravit chyby, co PHPNuke nepochybne ma)

vodoun napsal:

V současné době je na Studně možné za příspěvky získat pouze tři hvězdičky, což neodpovídá současným požadavkům mnoha uživatelů.

Stezuje si na to prinejmensim 15% ze vsech 8 aktivnich diskutujicich ;-)

Po této době bude hlasování ukončeno a konečný výsledek bude předložen administrátorům. Těm pak začne běžet měsíční lhůta k realizaci změn, pokud budou schváleny. Přestože jim žádné postihy nehrozí, každý uživatel Studny má právo projevit svou nespokojenost stávkou či jinou přijatelnou metodou, která neohrozí chod Studny.

Ja bych navrhoval treba mesicni zakaz cinnosti (publikace novinek a recenzi) :-)

Pokud uz by se neco takovyho melo delat, tak bych se primlouval spis za pridelovani hvezdicek nebo slovnich hodnoceni na zaklade zasluh o Studnu nebo jeji forum. Napriklad tobe (Vodounovi) bych klidne nejakej specialni titul venoval, protoze jsi bez cizi pomoci a behem doslova jen nekolika dni dokazal fora masivne rozbehnout. Ale samotnej pocet prispevku podle me nestaci.

10

pepak napsal:

Hlasuju "ne". Hlavne proto, ze tak nejak uz dopredu tusim, kdo by to musel programovat :-) (pokud ne od nuly tak aspon opravit chyby, co PHPNuke nepochybne ma)

No zas tak tomu nerozumim, ale v phpBB na kterym bezi forum jde v administracni sekci takovy to rankovani snadno nastavit.

pepak napsal:

Pokud uz by se neco takovyho melo delat, tak bych se primlouval spis za pridelovani hvezdicek nebo slovnich hodnoceni na zaklade zasluh o Studnu nebo jeji forum. Napriklad tobe (Vodounovi) bych klidne nejakej specialni titul venoval, protoze jsi bez cizi pomoci a behem doslova jen nekolika dni dokazal fora masivne rozbehnout. Ale samotnej pocet prispevku podle me nestaci.

Tady s tebou souhlasim, ze samotnej pocet postu je o nicom, ale pak uz by to byl asi dost problem naprogramovat, aby to hladce zapocitavalo i recenze, novinky.......

11

pepak napsal:

vodoun napsal:

V současné době je na Studně možné za příspěvky získat pouze tři hvězdičky, což neodpovídá současným požadavkům mnoha uživatelů.

Po této době bude hlasování ukončeno a konečný výsledek bude předložen administrátorům. Těm pak začne běžet měsíční lhůta k realizaci změn, pokud budou schváleny. Přestože jim žádné postihy nehrozí, každý uživatel Studny má právo projevit svou nespokojenost stávkou či jinou přijatelnou metodou, která neohrozí chod Studny.

Ja bych navrhoval treba mesicni zakaz cinnosti (publikace novinek a recenzi) :-)

Já klidně taky vcelku souhlasim i když je to možná zbytečně složitý...Na tunech jinejch fór je prostě jenom 1-5 či 6 hvězd a je to prostě za počet postů...Myslim že kvuli tomu nikdo spamovat nebude aby to měl co nejdřív...Z mý strany jde spíš jenom o takový zpestření. Navíc si libuju v soutěžení a hodnostech .o)

12

obitus napsal:
pepak napsal:

No zas tak tomu nerozumim, ale v phpBB na kterym bezi forum jde v administracni sekci takovy to rankovani snadno nastavit.

Rad bych tomu veril, ze to bude fungovat bez uprav. Ale pote, co jsem musel na ten kod koukat a snazit se ho upravit, si nedavam moc velky nadeje.

obitus napsal:

Tady s tebou souhlasim, ze samotnej pocet postu je o nicom, ale pak uz by to byl asi dost problem naprogramovat, aby to hladce zapocitavalo i recenze, novinky.......

Nikdo nerika, ze se to musi delat automaticky. Tech aktivnich lidi tu nemame zase tolik, aby se to nedalo uhlidat rucne. Stejne jako se ted prideluje treba titul Recenzent.

13

pepak napsal:

Nevěděl jsem, že je to tak složité, jinak bych to asi nenavrhoval. sad Zvláště s tvými schopnostmi, kdy si jeden den napíšu o řazení recenzí a druhý den je hotovo. big_smile

pepak napsal:
vodoun napsal:

Vždyť jo. Pěkně jsem to zformuloval, no ne? lol

pepak napsal:

To jako pro ty stávkující nebo pro administrátory? yikes

pepak napsal:

No, chtěli jsme jen trochu vylepšit současný stav. Nevypadá to hezky, když administrátoři mají 6 hvězdiček, potom dlouho nic a potom zbytek se třemi hvězdičkami a méně. Nicméně speciálního titulu se dobrovolně vzdávám, protože by to ostatním určitě bylo líto, stejně jako tobě, když jsi neměl žádnou hvězdičku, no jo. :cry:

14

pepak napsal:

Rad bych tomu veril, ze to bude fungovat bez uprav. Ale pote, co jsem musel na ten kod koukat a snazit se ho upravit, si nedavam moc velky nadeje.

Jestli převáží ANO, tak se na to alespoň pokusíš mrknout, jo? big_smile

pepak napsal:

Nikdo nerika, ze se to musi delat automaticky. Tech aktivnich lidi tu nemame zase tolik, aby se to nedalo uhlidat rucne. Stejne jako se ted prideluje treba titul Recenzent.

To není úplně špatný nápad, ale třeba "recenzent" pak neměl ani jednu hvězdičku. sad

15

vodoun napsal:
pepak napsal:

Jestli převáží ANO, tak se na to alespoň pokusíš mrknout, jo? big_smile

pepak napsal:

To není úplně špatný nápad, ale třeba "recenzent" pak neměl ani jednu hvězdičku. sad

Řekl bych že to pak vypadá i líp když nemá každej stejně hvězd a stejný kecy pod jménem...
PS: Ano převáží určitě .o)
Jinak ručně by to mohlo bejt ok...

16

Zdravim všechny hvězdičkomaniaky, přidal jsem hlas pro, aby jste mě neukamenovali  big_smile

17

Wuty napsal:

Zdravim všechny hvězdičkomaniaky, přidal jsem hlas pro, aby jste mě neukamenovali  big_smile

Tak už jsi odhlasoval a teď jsi pro nás nadále neužitečný. yikes Ale neboj, neukamenujeme tě, opečeme si tě zaživa na ohni a pak tě sníme. :twisted:

18

BTW kdo dal ten druhý hlas proti? Jen se přiznej... neboj, nic ti nehrozí. :twisted:

19

vodoun napsal:

BTW kdo dal ten druhý hlas proti? Jen se přiznej... neboj, nic ti nehrozí. :twisted:

Tipnul bych to na pepaka a evilminda .o) Protože ty to budou muset řešit a dělat. big_smile

20

KLAUN_DOMINANT napsal:

Tipnul bych to na pepaka a evilminda .o) Protože ty to budou muset řešit a dělat. big_smile

Mno jo, asi to byl evilmind. sad Zatím ale pevně vedem a naši bitvu dotáhneme do vítězného konce. big_smile

21

Asi budeme muset ankety pozmenit, aby mel kazdej tolik hlasu, kolik ma hvezdicek ;-)

22

pepak napsal:

Asi budeme muset ankety pozmenit, aby mel kazdej tolik hlasu, kolik ma hvezdicek ;-)

Plebs vas prehlasuji, v jednote lidu je sila  big_smile  Navic by mohli i podplatit Humanbeinga.....

23

vodoun napsal:
Wuty napsal:

Tak už jsi odhlasoval a teď jsi pro nás nadále neužitečný. yikes Ale neboj, neukamenujeme tě, opečeme si tě zaživa na ohni a pak tě sníme. :twisted:

Už si balim kladivo a na netu zjišťuju......kluci nevíte někdo v kolik jede zítra ráno vlak do Ostravy :?:  :twisted:

24

Wuty napsal:

Už si balim kladivo a na netu zjišťuju......kluci nevíte někdo v kolik jede zítra ráno vlak do Ostravy :?:  :twisted:

V 6:41.....v jednu jsme tam, je to streka, ale bude to stat zato. U vodounu to rozstipem do pul druhy a ve dve uz budem sedet v nalejvarne (jestli tam na vychode znaj pivo), beru svou oblibenou nastrelovacku hrebiku  :twisted: .

25

pepak napsal:

No ve skutecnosti by to slo docela snadno, na to je proste ciselnik v phpBB. Ale prijde mi to jako nesmysl tady cachrovat s nejakejma hvezdickama.