Téma: NEJ HOROROVÝ ŽÁNR

Tak mě tak zajímá kterej styl hororů maji fanoušci na studni nejradši.
Tady je hlasovačka. Pod to můžete psát proč, co a jak.

Tak, já nakousknu jablko jako první. Já mám asi nejradši Duchařiny a Zombie. Mám rád z uvedenýho tady toho samozřejmě víc, ale zombie a duchařinky vedou. U zombíků se většinou člověk dobře pobaví a ty filmy si často na nic nehrajou a u duchařin se zase můžu pěkně bát. A co vy?

PS: Jinak dlouho toužim po super upírskym bijáku, ale zatim sem ho ještě neviděl. Upíři jsou dicky na jednu stranu mocný - dokážou bejt neuvěřitelný, ale pak proti hrdinům bojujou v rýltajmu a najednou sou hovna...

"Nikdy ... ale nikdy neser Krále"

2

Re: NEJ HOROROVÝ ŽÁNR

Zombies RULEZ!! Ty od Fulciho a Romera jsou nelepší...

3

obitus napsal:

Ty Fulciho u mě jednoznačně vedou. Jak sou nádherně pomalý a chrčej...Nádhera.

4

obitus napsal:

Jasná páka, taky jsem odhlasoval zombie. big_smile

KLAUN_DOMINANT napsal:

PS: Jinak dlouho toužim po super upírskym bijáku, ale zatim sem ho ještě neviděl. Upíři jsou dicky na jednu stranu mocný - dokážou bejt neuvěřitelný, ale pak proti hrdinům bojujou v rýltajmu a najednou sou hovna...

Asi jsi neviděl 8O Fearless Vampire Killers od Romana Polanského... Nejlepší upírský film v historii pozemské kinematografie. :!: Nic lepšího už vzniknout ani nemůže, stopro. Jo, u nás to běželo pod názvem Ples upírů.

ad tohle téma a hlasování Já jsem si říkal, že se v poslední době nějak málo ozýváš a ty jsi přitom usilovně pracoval na téhle anketě. Asi ti to zabralo pěkných pár hodin, co? :twisted:

5

vodoun napsal:
obitus napsal:

Jasná páka, taky jsem odhlasoval zombie. big_smile

KLAUN_DOMINANT napsal:

Asi jsi neviděl 8O Fearless Vampire Killers od Romana Polanského... Nejlepší upírský film v historii pozemské kinematografie. :!: Nic lepšího už vzniknout ani nemůže, stopro. Jo, u nás to běželo pod názvem Ples upírů.

ad tohle téma a hlasování Já jsem si říkal, že se v poslední době nějak málo ozýváš a ty jsi přitom usilovně pracoval na téhle anketě. Asi ti to zabralo pěkných pár hodin, co? :twisted:

Ples upírů sem bohužel fakt neviděl...O tom filmu sice vim, ale neměl sem ještě čest...Začnu se tedy po něm asi víc pídit...

Mno tohle téma mi trvalo asi půl hodiny takže nic moc .o) Ale nejsem psychopat jako ty a nemám co ke každýmu tématu říct  smile

6

KLAUN_DOMINANT napsal:

Ples upírů sem bohužel fakt neviděl...O tom filmu sice vim, ale neměl sem ještě čest...Začnu se tedy po něm asi víc pídit...

Jo jo, je to božárna největšího kalibru a nejhrubšího zrna. Tedy na to, že je to vlastně komedie. big_smile Vyhrazuji si právo na recenzi (tak za dva měsíce:), díky za pochopení.

KLAUN_DOMINANT napsal:

Mno tohle téma mi trvalo asi půl hodiny takže nic moc .o) Ale nejsem psychopat jako ty a nemám co ke každýmu tématu říct  smile

Aha, já jsem si říkal, že máš nějak málo přispěvků. Jen asi 230... lol

7

vodoun napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

Jo jo, je to božárna největšího kalibru a nejhrubšího zrna. Tedy na to, že je to vlastně komedie. big_smile Vyhrazuji si právo na recenzi (tak za dva měsíce:), díky za pochopení.

KLAUN_DOMINANT napsal:

Aha, já jsem si říkal, že máš nějak málo přispěvků. Jen asi 230... lol

No jo, jenomže 230 za rok a něco co sem na studně  big_smile  Ty máš jen asi o osumdesát míň za tejden a něco  :twisted:

8

KLAUN_DOMINANT napsal:

No jo, jenomže 230 za rok a něco co sem na studně  big_smile  Ty máš jen asi o osumdesát míň za tejden a něco  :twisted:

Nebudeme se vzájemně obviňovat ze spamu, jo? ...ale ty jsi za poslední týden taky dal nějakých sto příspěvků, tak nekecej. lol

9

vodoun napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

Nebudeme se vzájemně obviňovat ze spamu, jo? ...ale ty jsi za poslední týden taky dal nějakých sto příspěvků, tak nekecej. lol

Pod tíhou mučení se přiznávám.  8)

10

vodoun napsal:

Jo jo, je to božárna největšího kalibru a nejhrubšího zrna. Tedy na to, že je to vlastně komedie.

Me to teda moc neuchvatilo, ne ze by to byl spatnej film, ale upisky jsou i lepsi. Napada me treba From Dusk Till Dawn vsechny tri dily, Near Dark, nebo Vampires od Carpentera.

11

obitus napsal:
vodoun napsal:

Jo jo, je to božárna největšího kalibru a nejhrubšího zrna. Tedy na to, že je to vlastně komedie.

Me to teda moc neuchvatilo, ne ze by to byl spatnej film, ale upisky jsou i lepsi. Napada me treba From Dusk Till Dawn vsechny tri dily, Near Dark, nebo Vampires od Carpentera.

Od soumraku do úsvitu je pecka jako prase. Upíři od Carpentra ujdou, ale má lepší pecky...
PS: Co je Near Dark?

12

KLAUN_DOMINANT napsal:

Co je Near Dark?

Near Dark je u nas ne moc znamej upirskej filmek, myslim ze to u nas nikdy neslo. V jedny z hlavnich rolich je skvelej Lance Henriksen. Ma to vybornou atmosferu 80. let, to by se ti mohlo libit :wink:

http://www.web-magic.demon.co.uk/jesse2.jpg

13

obitus napsal:

8O To ses snad pos*al v kině, ne :?:  :!: Ty jmenované snímky jsou sice supr, ale na FVK nemají [size=24]ANI NÁHODOU !!![/size] A když to říkám já, tak to platí. To ne že ne, ale jo že jo! big_smile

Naposledy upravil: (2004-05-07 10:34:59)

14

obitus napsal:
KLAUN_DOMINANT napsal:

Co je Near Dark?

Near Dark je u nas ne moc znamej upirskej filmek, myslim ze to u nas nikdy neslo. V jedny z hlavnich rolich je skvelej Lance Henriksen. Ma to vybornou atmosferu 80. let, to by se ti mohlo libit :wink:

http://www.web-magic.demon.co.uk/jesse2.jpg

To vypadá dobře. Hlavně Lance Henriksen je slušně cool.

15

KLAUN_DOMINANT napsal:

To vypadá dobře. Hlavně Lance Henriksen je slušně cool.

Nejvíce mu to sluší ve Vetřelcích, jak je ho tam jenom půlka. A taky ve trojce, na té skládce:)

16

vodoun napsal:

8O To ses snad pos*al v kině, ne :?:  :!: Ty jmenované snímky jsou sice supr, ale na FVK nemají [size=24]ANI NÁHODOU !!![/size] A když to říkám já, tak to platí. To ne že ne, ale jo že jo! big_smile

Klidek, to ze je Ples upiru zabavnej filmek nepopiram, ale zadna velka pecka to proste neni big_smile  A ani sto vodounu muj nazor nezmeni :twisted:

17

obitus napsal:

Klidek, to ze je Ples upiru zabavnej filmek nepopiram, ale zadna velka pecka to proste neni big_smile  A ani sto vodounu muj nazor nezmeni :twisted:

Já jsem úplně klidný. V klidu tě žádám, aby jsi odvolal ten nesmysl nebo uvidíš :evil:  ...a bude na to stačit jeden vodoun, úplně. Nadělám z tebe tři malé zombíky, si piš. :twisted:

18

vodoun napsal:
obitus napsal:

Já jsem úplně klidný. V klidu tě žádám, aby jsi odvolal ten nesmysl nebo uvidíš :evil:  ...a bude na to stačit jeden vodoun, úplně. Nadělám z tebe tři malé zombíky, si piš. :twisted:

Skoda ze nejedes na ten Avalcon, moh si tam mit prednasku "Proc je Ples upiru nejlepsi upiri film, aneb jak udelat z Obita tri male zombiky". Nechces si to este rozmyslet a prijed :?:   lol  lol

19

obitus napsal:

Skoda ze nejedes na ten Avalcon, moh si tam mit prednasku "Proc je Ples upiru nejlepsi upiri film, aneb jak udelat z Obita tri male zombiky". Nechces si to este rozmyslet a prijed :?:   lol  lol

Asi budu muset. Ještě že tě KejDí tak věrně popsal. Si tě najdu a natrhnu ti... ehm... copek big_smile Pokud nejsi velký jako stodola, tak nemáš nejmenší šanci. :twisted:

20

vodoun napsal:

Asi budu muset. Ještě že tě KejDí tak věrně popsal. Si tě najdu a natrhnu ti... ehm... copek big_smile Pokud nejsi velký jako stodola, tak nemáš nejmenší šanci. :twisted:

Hodina uplynula a odpoveď žádná. Obitus strachy zemřel. Budiž mu země lehká aneb RIP. lol

21

vodoun napsal:

Hodina uplynula a odpoveď žádná. Obitus strachy zemřel. Budiž mu země lehká aneb RIP. lol

Obitus koukal na Absurd a hledal inspiraci pro choteborske setkani s vodounem  :twisted: .

A hlavne sem to tu nechtel az tak plnit OT...

22

obitus napsal:

Obitus koukal na Absurd a hledal inspiraci pro choteborske setkani s vodounem  :twisted: .

A hlavne sem to tu nechtel az tak plnit OT...

Inspiraci? Chtěl si asi říct, že jsi hledal tucet řezníků, kteří by tam s tebou zašli, aby jsi měl alespoň malou naději na přežití, ne? lol Je to marné, vzdej to a přiznej, že FVK jsou nejlepší upírský film. A odpustím ti to předešlé rouhání. big_smile BTW jaký offtopic? Žádný tady nevidím... 8O

23

vodoun napsal:

Inspiraci? Chtěl si asi říct, že jsi hledal tucet řezníků, kteří by tam s tebou zašli, aby jsi měl alespoň malou naději na přežití, ne? lol Je to marné, vzdej to a přiznej, že FVK jsou nejlepší upírský film. A odpustím ti to předešlé rouhání. big_smile

Ples upiru je asi tak nejlepsi upirskej film, jako je Howling nejlepsi vlkodlaci....proste ani nahodou :twisted:

24

obitus napsal:

Ples upiru je asi tak nejlepsi upirskej film, jako je Howling nejlepsi vlkodlaci....proste ani nahodou :twisted:

Byl to nejlepší upírský film dříve než ses narodil a bude jím i potom co z tebe zbudou tři až čtyři malí zombíci. :twisted:

Ale abychom byli konstruktivní, který vlkodlačí film je podle tebe nejlepší? Ne že by se dalo na tvůj vkus spoléhat... lol

25

vodoun napsal:

Ale abychom byli konstruktivní, který vlkodlačí film je podle tebe nejlepší? Ne že by se dalo na tvůj vkus spoléhat... lol

No vlkodlačí horrory si na svoje nejlepší kusy IMHO ještě musej počkat, ale nejlepší jsou asi Dog Soldiers. Dobrej je taky Ginger Snaps...